RAIN S.p.A RN 150, 1/2" FF, s regulací průtoku
RAIN S.p.A RN 150, 1/2" FF, s regulací průtoku
-37%
Elektromagnetický ventil, 2x vnitřní závit 1/2", s cívkou 24 V AC. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 15703Doprava a platba
Běžná cena 519 Kč. Ušetříte 37% (191 Kč) 328 Kč s DPH
Elektromagnetický ventil, 2x vnitřní závit 1/2", s cívkou 24 V AC. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 15703Doprava a platba
Příslušenství (6)









Příslušenství6
Rychlé info
-10%


IRRIGA CYKY-O 2x1,5 (CYKY 2Dx1,5) - typ: balení 200 m
Skladem
3 600 Kč
4 000 Kč
(18 Kč/m)
2 976 Kč bez DPH
2 976 Kč bez DPH
Rychlé info
-10%


IRRIGA CYKY-O 2x1,5 (CYKY 2Dx1,5) - typ: balení 100 m
Skladem
1 800 Kč
2 000 Kč
(18 Kč/m)
1 488 Kč bez DPH
1 488 Kč bez DPH
Rychlé info
-40%

RAIN S.p.A Náhradní cívka 24 V AC pro ventily RN
Skladem
265 Kč
440 Kč
219,01 Kč bez DPH
219,01 Kč bez DPH
Rychlé info
-31%

RAIN S.p.A Náhradní cívka 9 V DC pro ventily RN
Skladem
453 Kč
659 Kč
374,38 Kč bez DPH
374,38 Kč bez DPH
Rychlé info
-29%

RAIN S.p.A Náhradní membrána ventilu řady RN 150 - 1/2", 3/4", 1"
Skladem
224 Kč
315 Kč
185,12 Kč bez DPH
185,12 Kč bez DPH
Rychlé info
-31%
Novinka


RAIN S.p.A Náhradní cívka 24 V DC pro ventily RN
Skladem
336 Kč
489 Kč
277,69 Kč bez DPH
277,69 Kč bez DPH
Použití
Elektromagnetický ventil RN 150 x 1/2" FF.Sekční ventil pro menší závlahové systémy. Není určen pro instalace v interiérech budov.
S regulací průtoku, 2 x 1/2" vnitřní připojovací závit.
Vhodný pro zahrady, parky, zahradnická centra, zemědělsky využívané plochy, pěstebny, školky.
Specifikace
Parametry
| Dimenze připojovacího závitu | 1/2 " |
|---|---|
| Hmotnost | 0,2 kg |
| Instalace v interiéru budov | Ne |
| Manuální ON/OFF | Ano |
| Napájecí napětí ovládací cívky | 24 V AC |
| Použití pro hlavní sestavy | Ano |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Pracovní proud | 200 mA |
| Pracovní tlak | 1 - 12 bar |
| Připojovací závit ventilu | Vnitřní |
| Průtok | 20 - 90 l/min |
| Regulace průtoku | Ano |
| Rozměry | 11,4x11,5x7,1 cm |
| Teplotní odolnost | 4 - 70 °C |
| Vhodný pro pitnou vodu | Ne |
Související produkty (8)












Související produkty8
Rychlé info


Hunter Transformátor nástěnný 230 V / 24 V AC, 24 VA
Skladem
990 Kč
818,18 Kč bez DPH
818,18 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 32x1"
Skladem
38 Kč
31,40 Kč bez DPH
31,40 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRIGA IR - Vlhkotěsný konektor (vel. XS/S)
Skladem
21 Kč
17,36 Kč bez DPH
17,36 Kč bez DPH
Rychlé info


NAPRO Izolační páska 15 mm černá, 10 m
Skladem
12 Kč
9,92 Kč bez DPH
9,92 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Vodotěsný konektor WN-OR (vel. S)
Skladem
41 Kč
33,88 Kč bez DPH
33,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%

IRRIGA Vyhledávač elektromagnetických ventilů "Chatterbox"
Skladem
721 Kč
760 Kč
595,87 Kč bez DPH
595,87 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Vodotěsný konektor BVS-1 (vel. M)
Skladem
59 Kč
48,76 Kč bez DPH
48,76 Kč bez DPH
Rychlé info

Weidmuler Návlečka na kabely - čísla & písmena
Skladem
59 Kč
48,76 Kč bez DPH
48,76 Kč bez DPH
Alternativní produkty (6)










Alternativní produkty6
Rychlé info
-15%


Hunter PGV, 1" FF, cívka 24 V AC
Skladem
525 Kč
616 Kč
433,88 Kč bez DPH
433,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-17%


Hunter PGV - JAR TOP, 1", FF, cívka 24 V AC
Skladem
525 Kč
632 Kč
433,88 Kč bez DPH
433,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-15%


Hunter PGV - JAR TOP, 1" FF, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Skladem
555 Kč
656 Kč
458,68 Kč bez DPH
458,68 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%


Hunter PGV, 1" FF, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Skladem
555 Kč
642 Kč
458,68 Kč bez DPH
458,68 Kč bez DPH
Rychlé info
-41%

RAIN S.p.A RN 150, 3/4", MM, s regulací průtoku
Skladem
328 Kč
558 Kč
271,07 Kč bez DPH
271,07 Kč bez DPH
Rychlé info
-40%

RAIN S.p.A RN 150 FF 3/4" FF, s regulací průtoku
Skladem
336 Kč
558 Kč
277,69 Kč bez DPH
277,69 Kč bez DPH



