Hunter Transformátor nástěnný 230 V / 24 V AC, 24 VA
Hunter Transformátor nástěnný 230 V / 24 V AC, 24 VA
Transformátor s úchyty na zeď a kabelem se zástrčkou 230 V. Vhodný například pro jednotky PC+/CC+, Pro-C/CC, X-Core, HC6/12, PRO-HC. Více
Výrobce: HunterKód produktu: 39112Doprava a platba
990 Kč s DPH
Transformátor s úchyty na zeď a kabelem se zástrčkou 230 V. Vhodný například pro jednotky PC+/CC+, Pro-C/CC, X-Core, HC6/12, PRO-HC. Více
Výrobce: HunterKód produktu: 39112Doprava a platba
Příslušenství (5)










Příslušenství5
Rychlé info


ABB Venkovní zásuvka 230V bílá
Skladem
144 Kč
119,01 Kč bez DPH
119,01 Kč bez DPH
Rychlé info


hager Zásuvka na DIN lištu
Skladem
318 Kč
262,81 Kč bez DPH
262,81 Kč bez DPH
Rychlé info
-20%


IRRIGA Prodlužovací kabel 5 m, gumový, 3x1.5 mm, 1 zásuvka s víčkem
Skladem
277 Kč
345 Kč
228,93 Kč bez DPH
228,93 Kč bez DPH
Rychlé info
-4%
Novinka


IRRIGA Zásuvka dvojitá IP54, šedá
Skladem
160 Kč
167 Kč
132,23 Kč bez DPH
132,23 Kč bez DPH
Rychlé info
-1%


Legrand Zásuvka gumová / spojka 230V/16 A, IP 44
Skladem
142 Kč
144 Kč
117,36 Kč bez DPH
117,36 Kč bez DPH
Použití
Bezpečnostní ochranný transformátor 24 VA pro nástěnnou montáž pomocí dvou plastových příchytek. Vhodný pro ovládací jednotky HUNTER PC+/CC+,Pro-C/CC, X-Core a HUNTER HC.Specifikace
Parametry
| Délka přívodního kabelu | 2 m |
|---|---|
| Délka výstupního kabelu | 2 m |
| Hmotnost | 0,815 kg |
| Krytí IP | 20 |
| Maximální teplota okolí, třída izolace | T40/B |
| Nástěnné provedení s montážními úchyty | Ano |
| Primární napětí | 230 V |
| Sekundární napětí (U) | 24 V AC |
| Sekundární napětí naprázdno | 26,4 V |
| Tavná tepelná pojistka na prim. vinutí | Ano |
| Třída ochrany | II |
| Výrobce | Hunter |
| Výstupní proud (I) | 1000 mA |
| Zdánlivý výkon | 24 VA |
Související produkty (8)















Související produkty8
Rychlé info
-7%


IRRIGA CYKY-J 3x1,5 (CYKY 3Cx1,5) - typ: balení 100 m
Skladem
2 500 Kč
2 700 Kč
(25 Kč/m)
2 066 Kč bez DPH
2 066 Kč bez DPH
Rychlé info


EATON Jednopólový jistič "B" - PL7 B2/1
Skladem
361 Kč
298,35 Kč bez DPH
298,35 Kč bez DPH
Rychlé info
-3%

WAPRO spol. s r.o. Plastová vývodka M20 pro X-Core, Pro-C, PCC / dlouhý závit
Není skladem
30 Kč
31 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Krycí fólie červená, šířka 22 cm, délka 100 m
Skladem
295 Kč
243,80 Kč bez DPH
243,80 Kč bez DPH
Rychlé info
-4%


IRRIGA Napájecí kab. FLEXO s vidlicí 3x1,5, 2m
Skladem
120 Kč
125 Kč
99,17 Kč bez DPH
99,17 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%


GPH Příchytka stahovacích pásků
Skladem
6 Kč
7 Kč
4,96 Kč bez DPH
4,96 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


JOKARI Nástroj pro odizolování kabelů - nůž odizolovací Jokari
Skladem
442 Kč
465 Kč
365,29 Kč bez DPH
365,29 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRIGA Flexo šňůra, 3x1,5mm², gumová, černá, 2,5m
Skladem
204 Kč
168,60 Kč bez DPH
168,60 Kč bez DPH
Alternativní produkty (3)




Alternativní produkty3
Rychlé info


Hunter Transformátor nástěnný 230 V / 24 V AC, 16 VA
Není skladem
933 Kč
771,07 Kč bez DPH
771,07 Kč bez DPH
Rychlé info
-3%

IRRIGA Transformátor na DIN lištu 230 V / 24 V AC, 25 VA
Skladem
715 Kč
735 Kč
590,91 Kč bez DPH
590,91 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Adaptérový transformátor 230 V / 24 V AC, 25 VA
Skladem
881 Kč
728,10 Kč bez DPH
728,10 Kč bez DPH







