IRRIGA Vodotěsný konektor WN-OR (vel. S)
IRRIGA Vodotěsný konektor WN-OR (vel. S)
Vodotěsný konektor pro vodiče 0,8-1,5 mm² dvoudílné (oranžová kabelová spojka), malé tělo, pro spojení 2-3 vodičů. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13005Doprava a platba
41 Kč s DPH
Vodotěsný konektor pro vodiče 0,8-1,5 mm² dvoudílné (oranžová kabelová spojka), malé tělo, pro spojení 2-3 vodičů. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13005Doprava a platba
Příslušenství (5)










Příslušenství5
Rychlé info
-5%


IRRIGA Měřící zařízení "MULTIMETR - EM39"
Skladem
405 Kč
425 Kč
334,71 Kč bez DPH
334,71 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


JOKARI Nástroj pro odizolování kabelů - nůž odizolovací Jokari
Skladem
442 Kč
465 Kč
365,29 Kč bez DPH
365,29 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRIGA ICW 5x0,8 mm², balení 152 m
Není skladem
6 232 Kč
(41 Kč/m)
5 149,76 Kč bez DPH
5 149,76 Kč bez DPH
Rychlé info


JOKARI Automatické odizolovací kleště Jokari Super 4 Plus
Skladem
817 Kč
675,21 Kč bez DPH
675,21 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%


TOOLCRAFT Multifunkční kleště 7 v 1
Skladem
445 Kč
475 Kč
367,77 Kč bez DPH
367,77 Kč bez DPH
Použití
Nejčastější použití ve ventilové šachtici pro připojení elektromagn. ventilů na přívodní kabel (max. napětí 30 V) Konektory WN lze použít i pod vodou.Specifikace
- WN dvoudílné vodotěsné konektory pro spojení 2 - 3 vodičů
- Sada standardního pružinového konektoru (oranžový/žlutý) a speciálního polypropylenového pouzdra naplněného kalciovým gelem. Pružinový konektor se aplikuje na vodič a celý spoj se vloží do pouzdra. Tato spojka je navržena speciálně pro elektroinstalace u závlahových systémů.
- Konektor je vhodný pro plné i slaněné vodiče:
průřez vodiče 0,75 mm2 2 - 4 vodičů
průřez vodiče 1,5 mm2 2 - 3 vodiče
průřez vodiče 2,5 mm2 2 vodiče
ochrana proti vytržení - Konektory jsou určeny pro jednorázové použití
- Použití při teplotách 0 - 49° C
Parametry
| Hmotnost | 0,012 kg |
|---|---|
| Konektor s gelovou izolační náplní | Ano |
| Max. napětí (U) | 30 V |
| Max. počet spojovaných vodičů | 3 |
| Max. teplota použití (°C) | 0 až 49 °C |
| Možnost opakovaného použití | Ne |
| Ochrana proti vytržení | Ano |
| Odolné vůči gama a UV záření | Ne |
| Použití ve vlhkém prostředí | Ano |
| Použití ve vodě | Ano |
| Průřez spojovaných vodičů | 0,75 - 2,5 mm² |
| Rozměry | 6 x 1,5 cm |
| Spojování sekčních vodičů s cívkami ventilů | Ano |
| Spojování společných vodičů | Ne |
Související produkty (8)












Související produkty8
Rychlé info
-23%


Hunter ICV, 6/4" FF, 14 bar
Skladem
2 220 Kč
2 866 Kč
1 834,71 Kč bez DPH
1 834,71 Kč bez DPH
Rychlé info
-10%


IRRIGA CYKY-O 2x1,5 (CYKY 2Dx1,5) - typ: balení 100 m
Skladem
1 800 Kč
2 000 Kč
(18 Kč/m)
1 488 Kč bez DPH
1 488 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%

IRRIGA Vyhledávač elektromagnetických ventilů "Chatterbox"
Skladem
721 Kč
760 Kč
595,87 Kč bez DPH
595,87 Kč bez DPH
Rychlé info


NAPRO Izolační páska 15 mm bílá, 10 m
Skladem
12 Kč
9,92 Kč bez DPH
9,92 Kč bez DPH
Rychlé info

Weidmuler Návlečka na kabely - čísla & písmena
Skladem
59 Kč
48,76 Kč bez DPH
48,76 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%


Hunter PGV, 1" MM, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Skladem
555 Kč
642 Kč
458,68 Kč bez DPH
458,68 Kč bez DPH
Rychlé info
-41%

RAIN S.p.A RN 150, 3/4", MM, s regulací průtoku
Skladem
328 Kč
558 Kč
271,07 Kč bez DPH
271,07 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%

IRRIGA Vyhledávač podzemních kabelů v AZS
Skladem
4 289 Kč
4 500 Kč
3 544,63 Kč bez DPH
3 544,63 Kč bez DPH
Alternativní produkty (6)










Alternativní produkty6
Rychlé info


IRRIGA IR - Vlhkotěsný konektor (vel. XS/S)
Skladem
21 Kč
17,36 Kč bez DPH
17,36 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Vodotěsný konektor BVS-1 (vel. M)
Skladem
59 Kč
48,76 Kč bez DPH
48,76 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRIGA Vodotěsný konektor DBR (vel. XL)
Skladem
62 Kč
65 Kč
51,24 Kč bez DPH
51,24 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%


IRRIGA Vodotěsný konektor DBO (vel. L)
Skladem
51 Kč
54 Kč
42,15 Kč bez DPH
42,15 Kč bez DPH
Rychlé info
-4%
Novinka


Techno Vodotěsná kabelová spojka 4x0,5-4 mm² "I"
Skladem
264 Kč
276 Kč
218,18 Kč bez DPH
218,18 Kč bez DPH
Rychlé info
Novinka

Techno Vodotěsná kabelová spojka 3x0,5-4 mm² "T"
Skladem
289 Kč
238,84 Kč bez DPH
238,84 Kč bez DPH


