Hunter PGV - JAR TOP, 1" FF, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Hunter PGV - JAR TOP, 1" FF, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Elektromagnetický ventil Hunter PGV 101 (reg. Q) s oběma závity vnitřními a s cívkou 24 V AC. Rozsah pracovních tlaků 1,5 - 10 bar, snadná údržba. Více
Výrobce: HunterKód produktu: 15012Doprava a platba
Běžná cena 656 Kč. Ušetříte 15% (101 Kč) 555 Kč s DPH
Elektromagnetický ventil Hunter PGV 101 (reg. Q) s oběma závity vnitřními a s cívkou 24 V AC. Rozsah pracovních tlaků 1,5 - 10 bar, snadná údržba. Více
Výrobce: HunterKód produktu: 15012Doprava a platba
Příslušenství8


Hunter PGV - JAR TOP, 1" FF, bez cívky
442,15 Kč bez DPH

Hunter Náhradní cívka 24 V AC pro ventily HUNTER
317,36 Kč bez DPH


Hunter Cívka 9 V pro bateriové jednotky HUNTER NODE, WVC, XCH
475,21 Kč bez DPH


Hunter Náhradní víko ventilu PGV JT - regulace průtoku
253,72 Kč bez DPH


Hunter Náhradní membrána ventilu PGV 1" a PGV JT 1"
243,80 Kč bez DPH


Hunter Náhradní zajišťovací matice ventilu JAR TOP
14,88 Kč bez DPH

Hunter Náhradní tělo ventilu PGV JT, vnitřní závit
212,40 Kč bez DPH

Hunter Nastavovací klíč pro elektromagnetické ventily
6,61 Kč bez DPH
Použití
Sekční ventil závlahových systémů pro zahrady, nebo menší parky. Není určeno pro instalace v interiérech budov. Snadné čištění - možnost rozebrání bez nástrojů.Specifikace
|
|
Pro zajištění spolehlivého provozu je vodou testováno 100% ventilů Hunter. |
KLÍČOVÉ VÝHODY
- Manuální odvzdušnění zajistí snadné a rychlé uvedení do provozu
- Utěsnění membrány s dvojitou přírubou pro perfektní výkon bez průsaků
- Modely PGV JAR TOP umožňují snadný přístup bez nářadí
- Zapouzdřená cívka s uchyceným pístem poskytuje bezproblémový servis i provoz v náročných podmínkách
- Řízení průtoku optimalizuje průtok, maximalizuje efektivitu a prodlužuje životnost systému
- Sekční ventil závlahových systémů pro zahrady, nebo menší parky
- Není určeno pro instalace v interiérech budov!
- Velmi snadná demontáž, pouze vytočením závitu

Regulace průtoku
Maximalizuje účinnost ventilu a prodlužuje životnost celého systému specifickým seřízením průtoku a tlaku jednotlivých sekcí..
Identifikační klíč regulace dostřiku
Růžová barva klíče je jednoznačně nejrychlejší a nejjednodušší způsob k identifikaci použití užitkové vody v systému.
Accu-Sync™ regulátor tlaku
Reguluje příliš vysoký tlak a tím chrání postřikovače před jejich poškozením. Praxe ukazuje také významné ušetření vody při použití nového Hunter Accu-Sync regulátoru tlaku.
| Dimenze připojovacího závitu | 1 " |
|---|---|
| Dotěsnění závitu | teflon |
| Hmotnost | 0,411 kg |
| Instalace v interiéru budov | Ne |
| Kompatibilní s regulátorem tlaku ACCU SET | Ano |
| Manuální ON/OFF | Ano |
| Max. teplota použití (°C) | 66 °C |
| Napájecí napětí ovládací cívky | 24 V AC |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro veřejné plochy | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Pracovní tlak | 1,5 - 10 bar |
| Připojovací závit ventilu | Vnitřní |
| Proudový odběr aktivní sekce (I) | 230 mA |
| Proudový odběr sekce při zapnutí (I) | 475 mA |
| Průtok | 0,7 - 150 l/min |
| Regulace průtoku | Ano |
| Rozměry | 14 x 11 x 8 cm |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Vhodný pro pitnou vodu | Ne |
| Výrobce | Hunter ind. |
| Manuální odvzdušnění | Ano |
Související produkty8


Hunter Transformátor nástěnný 230 V / 24 V AC, 24 VA
818,18 Kč bez DPH


IRRIGA Šachtice STANDARD - se zeleným víkem
314,88 Kč bez DPH


IRRIGA Šachtice JUMBO - se zeleným víkem
514,88 Kč bez DPH

IRRITEC IR PP Nipl 1" s O-kroužkem
23,14 Kč bez DPH


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 32x1"
31,40 Kč bez DPH


IRRIGA Velmi pevná teflonová těsnící páska, 12 mm, 12 m
8,26 Kč bez DPH


IRRIGA Automatický rozdělovač signálu 1-4 sekce
2 590,08 Kč bez DPH


Hunter Náhradní víko ventilu PGV JT - bez regulace průtoku
99,17 Kč bez DPH
Alternativní produkty8


Hunter PGV, 1" FF, cívka 24 V AC
433,88 Kč bez DPH


Hunter PGV - JAR TOP ,1" MM s regulací průtoku, cívka 24 V AC
458,68 Kč bez DPH


Hunter PGV, 1" FF, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
458,68 Kč bez DPH


Hunter PGV, 1" MM, cívka 24 V AC
433,88 Kč bez DPH


Hunter PGV, 1" MM, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
458,68 Kč bez DPH

RAIN S.p.A RN 155 PLUS, 1", M x převlečná matice, s regulací průtoku
358,68 Kč bez DPH

RAIN S.p.A RN 150, 1/2" FF, s regulací průtoku
271,07 Kč bez DPH

RAIN S.p.A RN 150 FF 3/4" FF, s regulací průtoku
277,69 Kč bez DPH












