RAIN S.p.A RN 150 FF 3/4" FF, s regulací průtoku
RAIN S.p.A RN 150 FF 3/4" FF, s regulací průtoku
-40%
Elektromagnetický ventil, 2x vnitřní závit 3/4", s cívkou 24V AC. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 15701Doprava a platba
Běžná cena 558 Kč. Ušetříte 40% (222 Kč) 336 Kč s DPH
Elektromagnetický ventil, 2x vnitřní závit 3/4", s cívkou 24V AC. Více
Výrobce: RAIN S.p.AKód produktu: 15701Doprava a platba
Příslušenství (4)





Příslušenství4
Rychlé info
-40%

RAIN S.p.A Náhradní cívka 24 V AC pro ventily RN
Skladem
265 Kč
440 Kč
219,01 Kč bez DPH
219,01 Kč bez DPH
Rychlé info
-31%

RAIN S.p.A Náhradní cívka 9 V DC pro ventily RN
Skladem
453 Kč
659 Kč
374,38 Kč bez DPH
374,38 Kč bez DPH
Rychlé info
-29%

RAIN S.p.A Náhradní membrána ventilu řady RN 150 - 1/2", 3/4", 1"
Skladem
224 Kč
315 Kč
185,12 Kč bez DPH
185,12 Kč bez DPH
Rychlé info
-31%
Novinka


RAIN S.p.A Náhradní cívka 24 V DC pro ventily RN
Skladem
336 Kč
489 Kč
277,69 Kč bez DPH
277,69 Kč bez DPH
Použití
Sekční ventil pro menší závlahové systémy. Vhodný pro zahrady, parky, zahradnická centra, zemědělsky využívané plochy, pěstebny, školky. Není určen pro instalace v interiérech budov! S regulací průtoku.Cívka 24 VAC.
Specifikace
Parametry
| Dimenze připojovacího závitu | 3/4 " |
|---|---|
| Hmotnost | 0,3 kg |
| Instalace v interiéru budov | Ne |
| Manuální ON/OFF | Ano |
| Napájecí napětí ovládací cívky | 24 V AC |
| Použití pro hlavní sestavy | Ano |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Pracovní tlak | 1 - 12 bar |
| Připojovací závit ventilu | Vnitřní |
| Průtok | 20 - 50 l/min |
| Regulace průtoku | Ano |
| Teplotní odolnost | 4 - 70 °C |
| Vhodný pro pitnou vodu | Ne |
Související produkty (8)













Související produkty8
Rychlé info


Hunter Transformátor nástěnný 230 V / 24 V AC, 24 VA
Skladem
990 Kč
818,18 Kč bez DPH
818,18 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 32x1"
Skladem
38 Kč
31,40 Kč bez DPH
31,40 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRIGA IR - Vlhkotěsný konektor (vel. XS/S)
Skladem
21 Kč
17,36 Kč bez DPH
17,36 Kč bez DPH
Rychlé info


NAPRO Izolační páska 15 mm černá, 10 m
Skladem
12 Kč
9,92 Kč bez DPH
9,92 Kč bez DPH
Rychlé info
-10%


IRRIGA CYKY-O 2x1,5 (CYKY 2Dx1,5) - typ: balení 100 m
Skladem
1 800 Kč
2 000 Kč
(18 Kč/m)
1 488 Kč bez DPH
1 488 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%

IRRIGA Vyhledávač elektromagnetických ventilů "Chatterbox"
Skladem
721 Kč
760 Kč
595,87 Kč bez DPH
595,87 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Vodotěsný konektor BVS-1 (vel. M)
Skladem
59 Kč
48,76 Kč bez DPH
48,76 Kč bez DPH
Rychlé info

Weidmuler Návlečka na kabely - čísla & písmena
Skladem
59 Kč
48,76 Kč bez DPH
48,76 Kč bez DPH
Alternativní produkty (4)






Alternativní produkty4
Rychlé info
-15%


Hunter PGV - JAR TOP, 1" FF, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Skladem
555 Kč
656 Kč
458,68 Kč bez DPH
458,68 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%


Hunter PGV, 1" FF, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Skladem
555 Kč
642 Kč
458,68 Kč bez DPH
458,68 Kč bez DPH
Rychlé info
-41%

RAIN S.p.A RN 150, 3/4", MM, s regulací průtoku
Skladem
328 Kč
558 Kč
271,07 Kč bez DPH
271,07 Kč bez DPH
Rychlé info
-37%

RAIN S.p.A RN 150, 1/2" FF, s regulací průtoku
Skladem
328 Kč
519 Kč
271,07 Kč bez DPH
271,07 Kč bez DPH













