NAPRO Izolační páska 15 mm černá, 10 m
NAPRO Izolační páska 15 mm černá, 10 m
Elektroizolační páska PVC. Pro izolaci a svazkování kabelů nebo opravu poškozených izolací. Více
Výrobce: NAPROKód produktu: 13431Doprava a platba
12 Kč s DPH
Elektroizolační páska PVC. Pro izolaci a svazkování kabelů nebo opravu poškozených izolací. Více
Výrobce: NAPROKód produktu: 13431Doprava a platba
Příslušenství5


WAGO Svorka na vodiče s upínáním
14,88 Kč bez DPH


Electro Terminal Svorkovnice lámací EKL 0 1 - 4 mm²
14,88 Kč bez DPH


WAGO Svorka na vodiče COMPACT / 2 x 0,75 - 2,5 mm
5,79 Kč bez DPH


WAGO Svorka na vodiče s upínáním 221-415
20,66 Kč bez DPH


WAGO Svorka na vodiče s upínáním 221-2411
12,40 Kč bez DPH
Použití
Při všech instalacích, kde je výhodné spojit více kabelů k sobě nebo k připáskování kabelu k potrubí - např. ve studních u čerpadel apod.Specifikace
Elektroizolační páska z PVC. Slouží k izolaci, svazkovaní kabelů a opravám poškozených izolací. Pásky jsou odolné proti rozpouštědlům a vlhku. Maximální teplota použití + 80°C. Barevné verze: černá, červená, modrá, hnědá, fialová, bílá, zelená, žlutá, šedá, žluto-zelená. Pásky před použitím uchovávejte při teplotě: +10°C až +60°C. Pásky použijte na očištěný, suchý a odmaštěný povrch.
- lepidlo - syntetický kaučuk
- nosná vrstva - plastifikovaný PVC
- odolná proti rozpouštědlům a vlhku
| Aplikační teplota | +5 až + 60 °C |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Délka | 10 m |
| Elektrická pevnost | 40 kV/mm |
| Hmotnost | 0,03 kg |
| Materiál | PVC |
| Pevnost v tahu | 204,6 N |
| Přilnavost k oceli | 2,0 N/ 10 mm |
| Prodloužení minimálně | 200 % |
| Samozhašivý materiál | Ne |
| Šířka | 15 mm |
| Teplota skladování | +10 až + 60 °C |
| Tloušťka | 0,13 mm |
| UV odolnost | Ne |
| Vyhovuje normě | ČSN EN 60454-3-1-2/F |
| Zkouška plamenem | <1 s |
Související produkty8


IRRIGA CYKY-J 3x1,5 (CYKY 3Cx1,5) - typ: balení 100 m
2 066 Kč bez DPH


GP Batteries Alkalická baterie GP ULTRA 1,5 V AA (tužka), cena za 1 ks
42,96 Kč bez DPH

IRRIGA Zkoušečka napětí MS-18
54,55 Kč bez DPH


IRRIGA CYKY-J 5x2,5 (CYKY 5Cx2,5) "METRÁŽ"
281 Kč bez DPH


SEZ-CZ Elektroinstalační krabička 6455-11P (ACIDUR)
95,04 Kč bez DPH


Electro Terminal Svorkovnice lámací EKL 1 1,5 - 6 mm²
15,70 Kč bez DPH

Weidmuler Návlečka na kabely - čísla & písmena
48,76 Kč bez DPH


GP Batteries Alkalická baterie GP Ultra Plus LR6 AA (tužka), sada 4 ks
66,12 Kč bez DPH
Alternativní produkty8


NAPRO Izolační páska 15 mm žlutozelená, 10 m
9,92 Kč bez DPH


IRRIGA Izolační páska 15 mm modrá, 10 m
9,92 Kč bez DPH


NAPRO Izolační páska 15 mm hnědá, 10 m
9,92 Kč bez DPH


IRRIGA Izolační páska 19 mm žlutozelená, 20 m
27,27 Kč bez DPH


IRRIGA Izolační páska 19 mm černá, 20 m
26,45 Kč bez DPH


NAPRO Izolační páska 15 mm bílá, 10 m
9,92 Kč bez DPH


ANTICOR Izolační páska 50 mm černá, 10 m
31,40 Kč bez DPH


NAPRO Izolační páska 15 mm žlutá, 10 m
9,92 Kč bez DPH






