Hunter PGV, 1" FF, cívka 24 V AC
Hunter PGV, 1" FF, cívka 24 V AC
-15%
Elektromagnetický ventil s oběma závity vnitřními. Rozsah pracovních tlaků 1,5 - 10 bar. Více
Výrobce: HunterKód produktu: 15001Doprava a platba
Běžná cena 616 Kč. Ušetříte 15% (91 Kč) 525 Kč s DPH
Elektromagnetický ventil s oběma závity vnitřními. Rozsah pracovních tlaků 1,5 - 10 bar. Více
Výrobce: HunterKód produktu: 15001Doprava a platba
Příslušenství (8)













Příslušenství8
Rychlé info
-7%


Hunter PGV, 1" FF, bez cívky
Skladem
535 Kč
578 Kč
442,15 Kč bez DPH
442,15 Kč bez DPH
Rychlé info

Hunter Náhradní cívka 24 V AC pro ventily HUNTER
Skladem
384 Kč
317,36 Kč bez DPH
317,36 Kč bez DPH
Rychlé info
-12%


Hunter Cívka 9 V pro bateriové jednotky HUNTER NODE, WVC, XCH
Skladem
575 Kč
654 Kč
475,21 Kč bez DPH
475,21 Kč bez DPH
Rychlé info
-27%


Hunter Náhradní horní část (bonnet) ventilu PGV - bez reg. průtoku
Není skladem
271 Kč
371 Kč
223,97 Kč bez DPH
223,97 Kč bez DPH
Rychlé info
-36%


Hunter Náhradní horní část (bonnet) ventilu PGV - regulace průtoku
Skladem
307 Kč
479 Kč
253,72 Kč bez DPH
253,72 Kč bez DPH
Rychlé info
-28%


Hunter Náhradní membrána ventilu PGV 1" a PGV JT 1"
Skladem
295 Kč
410 Kč
243,80 Kč bez DPH
243,80 Kč bez DPH
Rychlé info
-37%

Hunter Náhradní tělo ventilu PGV 1"
Skladem
257 Kč
409 Kč
212,40 Kč bez DPH
212,40 Kč bez DPH
Rychlé info
-33%

Hunter Nastavovací klíč pro elektromagnetické ventily
Skladem
8 Kč
12 Kč
6,61 Kč bez DPH
6,61 Kč bez DPH
Použití
Sekční ventily závlahových systémů pro zahrady, nebo menší parky. Není určeno pro instalace v interiérech budov. Tělo ventilu lze rozebrat po uvolnění zajišťovacích šroubů.Specifikace
Univerzální a robustní ventily pro práci ve vysokém zatížení nabízejí jednoduchou možnost demontáže.
|
|
Pro zajištění spolehlivého provozu je vodou testováno 100% ventilů Hunter. |
KLÍČOVÉ VÝHODY
- Manuální odvzdušnění zajistí snadné a rychlé uvedení do provozu
- Utěsnění membrány s dvojitou přírubou pro perfektní výkon bez průsaků
- Šrouby se zajištěním proti vypadnutí během demontáže
- Univerzální šrouby jsou kompatibilní se plochým, křížovým a maticovým šroubovákem případně stranovým klíčem
- Modely PGV JAR TOP umožňují snadný přístup bez nářadí
- Zapouzdřená cívka s uchyceným pístem poskytuje bezproblémový servis i provoz v náročných podmínkách
- Sekční ventil závlahových systémů pro zahrady, nebo menší parky
- Není určeno pro instalace v interiérech budov!
- Tělo ventilu lze rozebrat po uvolnění zajišťovacích šroubů

Instalovaný model PGV bez regulace průtoku
Identifikační klíč regulace dostřiku
Růžová barva klíče je jednoznačně nejrychlejší a nejjednodušší způsob k identifikaci použití užitkové vody v systému.

Accu-Sync™ regulátor tlaku
Reguluje příliš vysoký tlak a tím chrání postřikovače před jejich poškozením.Praxe ukazuje také významné ušetření vody při použití nového Hunter Accu-Sync regulátoru tlaku.
Parametry
| Dimenze připojovacího závitu | 1 " |
|---|---|
| Hmotnost | 0,2 kg |
| Instalace v interiéru budov | Ne |
| Kompatibilní s regulátorem tlaku ACCU SET | Ano |
| Manuální ON/OFF | Ano |
| Max. teplota použití (°C) | 66 °C |
| Napájecí napětí ovládací cívky | 24 V AC |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro veřejné plochy | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Pracovní proud | 230 mA |
| Pracovní tlak | 1,5 - 10 bar |
| Připojovací závit ventilu | Vnitřní |
| Proud při spuštění | 475 mA |
| Průtok | 0,7 - 150 l/min |
| Regulace průtoku | Ne |
| Rozměry | 13 x 11 x 6 cm |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Vhodný pro pitnou vodu | Ne |
| Výrobce | Hunter ind. |
| Manuální odvzdušnění | Ano |
Související produkty (8)














Související produkty8
Rychlé info


Hunter Transformátor nástěnný 230 V / 24 V AC, 24 VA
Skladem
990 Kč
818,18 Kč bez DPH
818,18 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 32x1"
Skladem
38 Kč
31,40 Kč bez DPH
31,40 Kč bez DPH
Rychlé info


RAIN S.p.A RN víčko k rozděl. 1", PVC
Skladem
33 Kč
27,27 Kč bez DPH
27,27 Kč bez DPH
Rychlé info


NAPRO Izolační páska 15 mm černá, 10 m
Skladem
12 Kč
9,92 Kč bez DPH
9,92 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRIGA Automatický rozdělovač signálu 1-4 sekce
Není skladem
3 134 Kč
3 290 Kč
2 590,08 Kč bez DPH
2 590,08 Kč bez DPH
Rychlé info
-10%


IRRIGA CYKY-O 2x1,5 (CYKY 2Dx1,5) - typ: balení 100 m
Skladem
1 800 Kč
2 000 Kč
(18 Kč/m)
1 488 Kč bez DPH
1 488 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%

Weidmuler Návlečky na kabely - sada čísla - typ: číslice 0
Skladem
21 Kč
22 Kč
17,36 Kč bez DPH
17,36 Kč bez DPH
Rychlé info

Weidmuler Návlečka na kabely - čísla & písmena
Skladem
59 Kč
48,76 Kč bez DPH
48,76 Kč bez DPH
Alternativní produkty (8)















Alternativní produkty8
Rychlé info
-17%


Hunter PGV - JAR TOP, 1", FF, cívka 24 V AC
Skladem
525 Kč
632 Kč
433,88 Kč bez DPH
433,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-15%


Hunter PGV - JAR TOP ,1" MM s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Skladem
555 Kč
656 Kč
458,68 Kč bez DPH
458,68 Kč bez DPH
Rychlé info
-15%


Hunter PGV - JAR TOP, 1" FF, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Skladem
555 Kč
656 Kč
458,68 Kč bez DPH
458,68 Kč bez DPH
Rychlé info
-8%


Hunter PGV - JAR TOP, 1" FF, s regulací průtoku, bez cívky
Skladem
565 Kč
615 Kč
466,94 Kč bez DPH
466,94 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%


Hunter PGV, 1" FF, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Skladem
555 Kč
642 Kč
458,68 Kč bez DPH
458,68 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%


Hunter PGV, 1" FF, s regulací průtoku, bez cívky
Skladem
565 Kč
603 Kč
466,94 Kč bez DPH
466,94 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%

Hunter PGV ASV, 3/4", s regulací průtoku a přivzdušněním
Skladem
945 Kč
1 099 Kč
780,99 Kč bez DPH
780,99 Kč bez DPH
Rychlé info
-15%


Hunter PGV, 1" MM, cívka 24 V AC
Skladem
525 Kč
616 Kč
433,88 Kč bez DPH
433,88 Kč bez DPH





