Hunter PGP ULTRA, výsuv 30 cm, 3/4", ADV
Hunter PGP ULTRA, výsuv 30 cm, 3/4", ADV
Výsuvný postřikovač rotační (30 cm), 2v1 -celokruh i výseč v 1 modelu, výsečová paměť, sada 12 trysek (8x standard + 4x LA ) + možnost dalších trysek, CV - zpětný ventil, poloměr dostřiku 7,3 - 14,0 m Více
Výrobce: HunterKód produktu: 22211Doprava a platba
Běžná cena 1 515 Kč. Ušetříte 14% (208 Kč) 1 307 Kč s DPH
Výsuvný postřikovač rotační (30 cm), 2v1 -celokruh i výseč v 1 modelu, výsečová paměť, sada 12 trysek (8x standard + 4x LA ) + možnost dalších trysek, CV - zpětný ventil, poloměr dostřiku 7,3 - 14,0 m Více
Výrobce: HunterKód produktu: 22211Doprava a platba
Příslušenství8


Hunter Sada HUNTER "RPG-PITOT" pro měření tlaku u postř. PGP
987,60 Kč bez DPH


Hunter Montážní klíč k rotačním postřikovačům
20,66 Kč bez DPH


Hunter Trysky PGP ULTRA, I-20 (12ks) NEW - modro/šedé
25,62 Kč bez DPH

Hunter Svěrný držák na rotační postřikovače
33,88 Kč bez DPH


Hunter Náhradní pryžový kryt postřik. "PGP ULTRA"
37,19 Kč bez DPH


Hunter Sada trysek "SR", "PGP ULTRA", "I-20" (6ks) - černé
25,62 Kč bez DPH

Hunter Zpětný ventil ADV vč. filtru pro PGP/PGP Ultra, I-20
28,93 Kč bez DPH

Hunter Náhradní filtr pro "PGP","PGP ULTRA","I-20"
23,97 Kč bez DPH
Použití
Zavlažování středně velkých travnatých ploch, zpravidla zahrad rodinných domů, nebo menších firemních areálů. Postřikovač je vybaven zpětným ventilem ADV proti vytékání vody z nejníže umístěného postřikovače v sekci a to do převýšení 3.0 m. Vybaven výsečovou pamětí AUTOMATIC ARC RETURN a nestrhnutelným protivandalním mechanismem NON-STRIPPABLE DRIVE. Dodávány se základní sadou 12 ks trysek tvaru "U" (8 ks trysek základních + 4 ks trysek LA s nízkým vzestupem). Možnost rozšíření o 4 ks trysek HF s vysokým průtokem a 6 ks trysek SR se zkráceným poloměrem dostřiku.!!!Montážní klíč (obj.č.22430) není součástí postřikovače!!!
Specifikace
Základní sada trysek 12 ks, tvar "U":
- #1.5 (modrá) max. poloměr dostřiku 9.8 m
- #2.0 (modrá) max. poloměr dostřiku 10.4 m
- #2.5 (modrá) max. poloměr dostřiku 10.7 m
- #3.0 (modrá) max. poloměr dostřiku 11.9 m
- #4.0 (modrá) max. poloměr dostřiku 12.5 m
- #5.0 (modrá) max. poloměr dostřiku 12.8 m
- #6.0 (modrá) max. poloměr dostřiku 13.4 m
- #8.0 (modrá) max. poloměr dostřiku 14.0 m
- #2.0 LA (šedá) max. poloměr dostřiku 9.1 m
- #2.5 LA (šedá) max. poloměr dostřiku 10.7 m
- #3.5 LA (šedá) max. poloměr dostřiku 11.3 m
- #4.5 LA (šedá) max. poloměr dostřiku 11.3 m
Rozšřující sada trysek s vysokým průtokem 4 ks, tvar "U":
- #10 (zelená) max. poloměr dostřiku 14.0 m
- #13 (zelená) max. poloměr dostřiku 14.0 m
- #6.0 LA (zelená) max. poloměr dostřiku 11.9 m
- #8.0 LA (zelená) max. poloměr dostřiku 12.5 m
Rozšřující sada trysek "SR" s kratším dostřikem 6 ks, tvar "U":
- #0.5 SR (černá) max. poloměr dostřiku 5.5 m
- #1.0 SR (černá) max. poloměr dostřiku 5.5 m
- #2.0 SR (černá) max. poloměr dostřiku 5.5 m
- #0.75 SR (černá) max. poloměr dostřiku 7.6 m
- #1.5 SR (černá) max. poloměr dostřiku 7.6 m
- #3.0 SR (černá) max. poloměr dostřiku 7.6 m
| 1 - tryskový systém distribuce vody | Ano |
|---|---|
| AUTOMATIC ARC RETURN (Výsečová paměť) | Ano |
| Barevné rozlišení trysek | Ano |
| Barva ochranného pryžového krytu | černá |
| Délka výsuvníku | 42 cm |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 1.7 - 4.5 bar |
| GEAR DRIVE (Bezolejový vodou poháněný převodový mechanismus) | Ano |
| Hmotnost | 0.650 kg |
| Konstantní rychlost rotace | Ano |
| Materiál těla postřikovače | plast |
| Materiál trysky postřikovače | PE-HD |
| Materiál výsuvníku | plast |
| Max. poloměr dostřiku (R) | 14,0 m |
| Max. výška vzestupu paprsku | 0.3 - 4.0 m |
| Možnost doinstalace zpětného ventilu | Ano |
| Možnost nastavení postřikovače shora | Ano |
| Možnost redukce dostřiku plochým šroubovákem | Ano |
| Možnost výměny pryžového krytu | Ano |
| Možnost výměny trysek | Ano |
| Možnost změny nastavení výseče postřiku | Ano |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| Nástroj k nastavení poloměru dostřiku | montážní klíč |
| Nástroj k nastavení výseče | montážní klíč |
| NON-STRIPPABLE DRIVE (Nestrhnutelný protivandalní mechanismus) | Ano |
| Ochranný pryžový kryt | Ano |
| Operační provozní tlak | 1.4 - 7.0 bar |
| Pojistný výměnný filtr | Ne |
| Průtok / spotřeba vody (Q) | 0.33 - 2.22 m³/hod |
| Redukce poloměru dostřiku | Ano |
| Rozmezí nastavení výseče postřiku | 50 - 360 ° |
| Rozmezí poloměru dostřiku (R) | 7.3 - 14.0 m |
| Rozšiřující sada trysek | 4 x HF, 6 x SR ks |
| Srážková výška | 10 mm/hod |
| Tvar trysky | U |
| Typ závitu | NPT (kuželový) |
| Úhel vzestupu paprsku | 25, LA 13, SR 3-22 ° |
| Vestavěný zpětný ventil | Ano |
| Vnější průměr hlavice postřikovače | 7.2 cm |
| Vnější průměr těla postřikovače | 5.8 cm |
| Vnější průměr výsuvníku | 4.3 cm |
| Výrobce | Hunter |
| Výsečové a celokruhové provedení v 1. modelu | Ano |
| Výška těla postřikovače | 43 cm |
| Výška výsuvu | 30 cm |
| Základní sada trysek | 12 ks |
| Zapouzdřený mechanismus | Ano |
| Zapouzdřený připojovací závit (vnitřní) | 3/4 " |
| Předinstalovaná tryska | Ne |
| FLO STOP (Uzavření průtoku vody) | Ne |
| Účinnost zpětného ventilu | 3.0 m |
Související produkty8


IRRIGA IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 50 m
724,79 Kč bez DPH


IRRITEC QJ 20 - závitové koleno (vnější závit) - ABS - typ: 20x3/4"
14,88 Kč bez DPH


IRRITEC QJ 20 - závitový přímý přechod (vnější závit) - ABS - typ: 20x1/2"
11,57 Kč bez DPH


IRRITEC D-FLD + vložka, 1"
244,63 Kč bez DPH


IRRITEC Závitové dvojniply - typ: 1/2"
6,61 Kč bez DPH


IRRITEC CONNECTO - Kolena - typ: 32 mm
48,76 Kč bez DPH


IRRITEC Navrtávací sedlo IRRI PN6 - typ: 32x3/4"
24,79 Kč bez DPH


IRRIGA Velmi pevná teflonová těsnící páska, 12 mm, 12 m
8,26 Kč bez DPH
Alternativní produkty1


Hunter I-20, plast. výsuvník, 30 cm, 3/4", ADV
1 314,88 Kč bez DPH





