Hunter Sada trysek "MPR-35", "PGP ULTRA", "I-20" (4ks) - hnědé
Hunter Sada trysek "MPR-35", "PGP ULTRA", "I-20" (4ks) - hnědé
-19%
Základní sada trysek s precizní distribucí vody pro PGP ULTRA /I-20, 4 ks (#Q,T,H,F), poloměr dostřiku 9,8 - 10,7 m, kompatibilní s G-35B a G-835 - béžová barva Více
Výrobce: HunterKód produktu: 32677Doprava a platba
Běžná cena 27 Kč. Ušetříte 19% (5 Kč) 22 Kč s DPH
Základní sada trysek s precizní distribucí vody pro PGP ULTRA /I-20, 4 ks (#Q,T,H,F), poloměr dostřiku 9,8 - 10,7 m, kompatibilní s G-35B a G-835 - béžová barva Více
Výrobce: HunterKód produktu: 32677Doprava a platba
Příslušenství (8)















Příslušenství8
Rychlé info
-22%


Hunter Montážní klíč k rotačním postřikovačům
Skladem
25 Kč
32 Kč
20,66 Kč bez DPH
20,66 Kč bez DPH
Rychlé info
-17%


Hunter PGP ULTRA, výsuv 10 cm, 3/4", ADV
Skladem
362 Kč
437 Kč
299,17 Kč bez DPH
299,17 Kč bez DPH
Rychlé info
-3%


Hunter I-20, plastový výsuvník, 10 cm, 3/4", ADV
Skladem
675 Kč
697 Kč
557,85 Kč bez DPH
557,85 Kč bez DPH
Rychlé info
-34%


Hunter I-20, nerez. výsuvník, 10 cm, 3/4", ADV
Skladem
757 Kč
1 139 Kč
625,62 Kč bez DPH
625,62 Kč bez DPH
Rychlé info
-11%


Hunter I-20, plast. výsuvník, 30 cm, 3/4", ADV
Skladem
1 591 Kč
1 797 Kč
1 314,88 Kč bez DPH
1 314,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-19%


Hunter PGP ULTRA SHRUB, 3/4"
Skladem
421 Kč
519 Kč
347,93 Kč bez DPH
347,93 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

Hunter I-20 ULTRA SHRUB, 3/4"
Skladem
710 Kč
757 Kč
586,78 Kč bez DPH
586,78 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%


Hunter PGP ULTRA, výsuv 30 cm, 3/4", ADV
Skladem
1 307 Kč
1 515 Kč
1 080,17 Kč bez DPH
1 080,17 Kč bez DPH
Použití
Náhradní trysky - rozšiřující sada červených trysek "MPR-25" s kratším dostřikem pro rotační postřikovače "PGP-ULTRA" a "I-20" - 4 ks (#Q-90°,#T-120°,#H-180°,#F-360°), 9.8 - 10.7 m. Kompatibilní s golfovými postřikovači G-35B a G-835.Specifikace
Základní sada trysek "MPR-35", 4 Ks tvar "U":
- #Q - 90° (hnědá) R = 10.7 m, Q = 0.44 m3/h, vzetup: 28° ; 1.8 m (tl. 3.1 bar)
- #H - 120° (hnědá) R = 10.7 m, Q = 0.56 m3/h, vzetup: 28° ; 1.8 m (tl. 3.1 bar)
- #T - 180° (hnědá) R = 10.7 m, Q = 0.87 m3/h, vzetup: 16° ; 1.2 m (tl. 3.1 bar)
- #F - 360° (hnědá) R = 10.7 m, Q = 1.72 m3/h, vzetup: 14° ; 0.9 m (tl. 3.1 bar)
Parametry
| 1 - tryskový systém distribuce vody | Ano |
|---|---|
| Barevné rozlišení trysek | hnědé |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 3.1 bar |
| Hmotnost | 0.003 kg |
| Materiál trysky postřikovače | PE-HD |
| Max. poloměr dostřiku (R) | 10.7 m |
| Max. výška vzestupu paprsku | 0.9 - 1.8 m |
| Průtok / spotřeba vody (Q) | 0.32 - 2.09 m³/hod |
| Redukce poloměru dostřiku | Ano |
| Rozmezí poloměru dostřiku (R) | 9.8 - 10.7 m |
| Rozšiřující sada trysek | 4 ks |
| Srážková výška | 13 - 18 mm/hod |
| Tvar trysky | U |
| Úhel vzestupu paprsku | 14 - 28 ° |
| Výrobce | Hunter |
Související produkty (8)
















Související produkty8
Rychlé info
-4%


IRRIGA IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 50 m
Skladem
877 Kč
910 Kč
724,79 Kč bez DPH
724,79 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC QJ 20 - závitové koleno (vnější závit) - ABS - typ: 20x1/2"
Není skladem
23 Kč
19,01 Kč bez DPH
19,01 Kč bez DPH
Rychlé info
-22%


IRRITEC QJ 20 - závitový přímý přechod (vnější závit) - ABS - typ: 20x1/2"
Skladem
14 Kč
18 Kč
11,57 Kč bez DPH
11,57 Kč bez DPH
Rychlé info
-27%


IRRITEC D-FLD + vložka, 1"
Skladem
296 Kč
405 Kč
244,63 Kč bez DPH
244,63 Kč bez DPH
Rychlé info
-11%


IRRITEC Závitové dvojniply - typ: 1/2"
Skladem
8 Kč
9 Kč
6,61 Kč bez DPH
6,61 Kč bez DPH
Rychlé info
-9%


IRRITEC CONNECTO - Kolena - typ: 32 mm
Skladem
59 Kč
65 Kč
48,76 Kč bez DPH
48,76 Kč bez DPH
Rychlé info
-12%


IRRITEC Navrtávací sedlo IRRI PN6 - typ: 32x3/4"
Skladem
30 Kč
34 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-29%


IRRIGA Velmi pevná teflonová těsnící páska, 12 mm, 12 m
Skladem
10 Kč
14 Kč
8,26 Kč bez DPH
8,26 Kč bez DPH
Alternativní produkty (2)



Alternativní produkty2
Rychlé info
-16%


Hunter Trysky PGP ULTRA, I-20 (12ks) NEW - modro/šedé
Skladem
31 Kč
37 Kč
25,62 Kč bez DPH
25,62 Kč bez DPH
Rychlé info
-19%

Hunter Sada trysek "MPR-30", "PGP ULTRA", "I-20" (4ks) - zelené
Skladem
22 Kč
27 Kč
18,18 Kč bez DPH
18,18 Kč bez DPH


