Hunter I-20, nerez. výsuvník, 10 cm, 3/4", ADV
Hunter I-20, nerez. výsuvník, 10 cm, 3/4", ADV
Výsuvný postřikovač rotační (10 cm), kruhový a výsečový v jednom modelu, výsečová paměť AUTOMATIC ARC RETURN, NON- STRIPPABLE DRIVE, nerezový výsuvník, FLO STOP, ADV, sada trysek, poloměr dostřiku 7,3 - 14,0 m Více
Výrobce: HunterKód produktu: 22403Doprava a platba
Běžná cena 1 139 Kč. Ušetříte 34% (382 Kč) 757 Kč s DPH
Výsuvný postřikovač rotační (10 cm), kruhový a výsečový v jednom modelu, výsečová paměť AUTOMATIC ARC RETURN, NON- STRIPPABLE DRIVE, nerezový výsuvník, FLO STOP, ADV, sada trysek, poloměr dostřiku 7,3 - 14,0 m Více
Výrobce: HunterKód produktu: 22403Doprava a platba
Příslušenství8


Hunter Sada HUNTER "RPG-PITOT" pro měření tlaku u postř. PGP
987,60 Kč bez DPH


Hunter Montážní klíč k rotačním postřikovačům
20,66 Kč bez DPH


Hunter Trysky PGP ULTRA, I-20 (12ks) NEW - modro/šedé
25,62 Kč bez DPH

Hunter Svěrný držák na rotační postřikovače
33,88 Kč bez DPH

Hunter Náhradní pouzdro k postřikovači "I-20", 10 cm
160,33 Kč bez DPH


Hunter Sada trysek "SR", "PGP ULTRA", "I-20" (6ks) - černé
25,62 Kč bez DPH

Hunter Zpětný ventil ADV vč. filtru pro PGP/PGP Ultra, I-20
28,93 Kč bez DPH

Hunter Náhradní filtr pro "PGP","PGP ULTRA","I-20"
23,97 Kč bez DPH
Použití
Zavlažování středně velkých travnatých ploch, zahrad rodinných domů, veřejných ploch a menších sportovních areálů s důrazem na větší odolnost proti mechanickým nečistotám - nerezový výsuvník. Postřikovače obsahují předinstalovaný zpětný ventil ADV proti vytékání vody z nejníže umístěného postřikovače v sekci a to do převýšení 3.0 m. Vybaven výsečovou pamětí AUTOMATIC ARC RETURN a nestrhnutelným protivandalním mechanismem NON-STRIPPABLE DRIVE a Funkcí uzavření průtoku za provozu FLOSTOP. Postřikovače jsou dodávány se základní sadou 12 ks trysek tvaru "U" (8 ks trysek základních + 4 ks trysek LA s nízkým vzestupem). Možnost rozšíření o 4 ks trysek HF s vysokým průtokem a 6 ks trysek SR se zkráceným poloměrem dostřiku.!!!Montážní klíč (obj.č.22430) není součástí postřikovače!!!
Specifikace
Základní sada trysek 12 ks, tvar "U":
- #1.5 (modrá) max. poloměr dostřiku 9.8 m
- #2.0 (modrá) max. poloměr dostřiku 10.4 m
- #2.5 (modrá) max. poloměr dostřiku 10.7 m
- #3.0 (modrá) max. poloměr dostřiku 11.9 m
- #4.0 (modrá) max. poloměr dostřiku 12.5 m
- #5.0 (modrá) max. poloměr dostřiku 12.8 m
- #6.0 (modrá) max. poloměr dostřiku 13.4 m
- #8.0 (modrá) max. poloměr dostřiku 14.0 m
- #2.0 LA (šedá) max. poloměr dostřiku 9.1 m
- #2.5 LA (šedá) max. poloměr dostřiku 10.7 m
- #3.5 LA (šedá) max. poloměr dostřiku 11.3 m
- #4.5 LA (šedá) max. poloměr dostřiku 11.3 m
Rozšřující sada trysek s vysokým průtokem 4 ks, tvar "U":
- #10 (zelená) max. poloměr dostřiku 14.0 m
- #13 (zelená) max. poloměr dostřiku 14.0 m
- #6.0 LA (zelená) max. poloměr dostřiku 11.9 m
- #8.0 LA (zelená) max. poloměr dostřiku 12.5 m
Rozšřující sada trysek "SR" s kratším dostřikem 6 ks, tvar "U":
- #0.5 SR (černá) max. poloměr dostřiku 5.5 m
- #1.0 SR (černá) max. poloměr dostřiku 5.5 m
- #2.0 SR (černá) max. poloměr dostřiku 5.5 m
- #0.75 SR (černá) max. poloměr dostřiku 7.6 m
- #1.5 SR (černá) max. poloměr dostřiku 7.6 m
- #3.0 SR (černá) max. poloměr dostřiku 7.6 m
| 1 - tryskový systém distribuce vody | Ano |
|---|---|
| AUTOMATIC ARC RETURN (Výsečová paměť) | Ano |
| Barevné rozlišení trysek | Ano |
| Barva ochranného pryžového krytu | černá |
| Délka výsuvníku | 18.5 cm |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 1.7 - 4.5 bar |
| GEAR DRIVE (Bezolejový vodou poháněný převodový mechanismus) | Ano |
| Hmotnost | 0.349 kg |
| Konstantní rychlost rotace | Ano |
| Materiál těla postřikovače | zesílený plast |
| Materiál trysky postřikovače | PE-HD |
| Materiál výsuvníku | nerez |
| Max. poloměr dostřiku (R) | 14,0 m |
| Max. výška vzestupu paprsku | 0.3 - 4.0 m |
| Možnost nastavení postřikovače shora | Ano |
| Možnost redukce dostřiku plochým šroubovákem | Ano |
| Možnost výměny pryžového krytu | Ano |
| Možnost výměny trysek | Ano |
| Možnost změny nastavení výseče postřiku | Ano |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| Nástroj k nastavení poloměru dostřiku | montážní klíč |
| Nástroj k nastavení výseče | montážní klíč |
| NON-STRIPPABLE DRIVE (Nestrhnutelný protivandalní mechanismus) | Ano |
| Ochranný pryžový kryt | Ano |
| Operační provozní tlak | 1.4 - 7.0 bar |
| Pojistný výměnný filtr | Ano |
| Průtok / spotřeba vody (Q) | 0.33 - 2.22 m³/hod |
| Redukce poloměru dostřiku | Ano |
| Rozmezí nastavení výseče postřiku | 50 - 360 ° |
| Rozmezí poloměru dostřiku (R) | 7.3 - 14.0 m |
| Rozšiřující sada trysek | 4 x HF, 6 x SR ks |
| Srážková výška | 10 mm/hod |
| Tvar trysky | U |
| Typ závitu | NPT (kuželový) |
| Úhel vzestupu paprsku | 25, LA 13, SR 3-22 ° |
| Vestavěný zpětný ventil | Ano |
| Vnější průměr hlavice postřikovače | 7.2 cm |
| Vnější průměr těla postřikovače | 5.8 cm |
| Vnější průměr výsuvníku | 4.3 cm |
| Výrobce | Hunter |
| Výsečové a celokruhové provedení v 1. modelu | Ano |
| Výška těla postřikovače | 19.5 cm |
| Výška výsuvu | 10 cm |
| Vyšší rychlost rotace (High speed) | Ne |
| Základní sada trysek | 12 ks |
| Zapouzdřený mechanismus | Ano |
| Zapouzdřený připojovací závit (vnitřní) | 3/4 " |
| Zesílená pružina | Ano |
| Předinstalovaná tryska | Ne |
| FLO STOP (Uzavření průtoku vody) | Ano |
| TURF CUP KIT (Možnost doinstalace trávníkového krytu) | Ne |
| Účinnost zpětného ventilu | 3.0 m |
Související produkty8


IRRIGA IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 50 m
724,79 Kč bez DPH


IRRITEC QJ 20 - závitové koleno (vnější závit) - ABS - typ: 20x3/4"
14,88 Kč bez DPH


IRRITEC QJ 20 - závitový přímý přechod (vnější závit) - ABS - typ: 20x1/2"
11,57 Kč bez DPH


IRRITEC D-FLD + vložka, 1"
244,63 Kč bez DPH


IRRITEC Závitové dvojniply - typ: 1/2"
6,61 Kč bez DPH


IRRITEC CONNECTO - Kolena - typ: 32 mm
48,76 Kč bez DPH


IRRITEC Navrtávací sedlo IRRI PN6 - typ: 32x3/4"
24,79 Kč bez DPH


IRRIGA Velmi pevná teflonová těsnící páska, 12 mm, 12 m
8,26 Kč bez DPH
Alternativní produkty2


Hunter I-20, plastový výsuvník, 10 cm, 3/4", ADV
557,85 Kč bez DPH


Hunter I-20, nerez. výsuvník, 15 cm, 3/4", ADV
1 157,85 Kč bez DPH





