IRRIGA IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 50 m
IRRIGA IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 50 m
-4%
Pružné flexibilní připojovací potrubí, 20x1,7 mm, pro postřikovače, návin 50 m, průměr role 55 cm. Vhodné pro osobní odběry nebo pro objednávky většího množství rolí za zvýhodněnou cenu. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 45702Doprava a platba
Běžná cena 910 Kč. Ušetříte 4% (33 Kč) 877 Kč s DPH
Pružné flexibilní připojovací potrubí, 20x1,7 mm, pro postřikovače, návin 50 m, průměr role 55 cm. Vhodné pro osobní odběry nebo pro objednávky většího množství rolí za zvýhodněnou cenu. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 45702Doprava a platba
Použití
Pružné flexibilní připojovací potrubí rozprašovacích a rotačních postřikovačů na zahradách a v parcích s 1/2" a 3/4" připojovacím závitem. Potrubí je dodáváno po celém balení 50. QJ potrubí 20 mm lze použít i jako rozvodné potrubí mikrozávlahy.Specifikace
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Délka potrubí (bal) | 50 m |
| Dotěsnění závitu | teflon |
| Hmotnost | 4,6 kg |
| Materiál | flexibilní polyethylen |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 5 - 6 bar |
| Maximální doporučený průtok | 0,5 - 0,6 l/s |
| Minimální délka odbočky | 30 - 40 cm |
| Tloušťka stěny | 1,7 mm |
| Vnější průměr | 20 mm |
| Výrobce | Irimon |
| Určeno pro postřikovače | 1/2 - 3/4 " |
Související produkty (8)
















Související produkty8
Rychlé info


IRRITEC QJ 20 - závitové koleno (vnější závit) - ABS - typ: 20x1/2"
Není skladem
23 Kč
19,01 Kč bez DPH
19,01 Kč bez DPH
Rychlé info
-18%


IRRITEC QJ 20 - závitové koleno (vnější závit) - ABS - typ: 20x3/4"
Skladem
18 Kč
22 Kč
14,88 Kč bez DPH
14,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-22%


IRRITEC QJ 20 - závitový přímý přechod (vnější závit) - ABS - typ: 20x1/2"
Skladem
14 Kč
18 Kč
11,57 Kč bez DPH
11,57 Kč bez DPH
Rychlé info
-22%


IRRITEC QJ 20 - závitový přímý přechod (vnější závit) - ABS - typ: 20x3/4"
Skladem
14 Kč
18 Kč
11,57 Kč bez DPH
11,57 Kč bez DPH
Rychlé info
-10%


IRRITEC QJ 20 - závitový přímý přechod (vnější závit) - ABS - typ: 20x1"
Skladem
18 Kč
20 Kč
14,88 Kč bez DPH
14,88 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC QJ 20 - závitový přímý přechod (vnitřní závit) - ABS - typ: 20x3/4"
Skladem
30 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC QJ 20 - závitový T kus (vnější závit) - ABS - typ: 20x3/4"
Skladem
39 Kč
32,23 Kč bez DPH
32,23 Kč bez DPH
Rychlé info
-21%


IRRITEC QJ 20 - spojka přímá - ABS
Skladem
19 Kč
24 Kč
15,70 Kč bez DPH
15,70 Kč bez DPH
Alternativní produkty (5)








Alternativní produkty5
Rychlé info
-15%


IRRIGA IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 100 m
Skladem
1 451 Kč
1 710 Kč
1 199,17 Kč bez DPH
1 199,17 Kč bez DPH
Rychlé info


IRIBLUE QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 2 m
Skladem
59 Kč
48,76 Kč bez DPH
48,76 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRIGA IRIMON QJ 20 - 3-PACK BOX - 3x50 m pro PPL
Není skladem
3 213 Kč
2 655,37 Kč bez DPH
2 655,37 Kč bez DPH
Rychlé info
Novinka

IRIBLUE QUICK JOINT 20, 50m
Skladem
599 Kč
495,04 Kč bez DPH
495,04 Kč bez DPH
Rychlé info

IRIBLUE QUICK JOINT 20, 100m
Skladem
1 143 Kč
944,63 Kč bez DPH
944,63 Kč bez DPH








