IRRITEC Navrtávací sedlo IRRI PN6 - typ: 32x3/4"
IRRITEC Navrtávací sedlo IRRI PN6 - typ: 32x3/4"
-12%
Dvoudílná odbočka (pas) 32x3/4", 2 šrouby s maticí, IRRITEC ORIGINAL Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 44512Doprava a platba
Běžná cena 34 Kč. Ušetříte 12% (4 Kč) 30 Kč s DPH
Dvoudílná odbočka (pas) 32x3/4", 2 šrouby s maticí, IRRITEC ORIGINAL Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 44512Doprava a platba
Použití
Navrtávací sedla jsou určena k vytváření odboček na sekčních rozvodech závlahových systémů tvořených běžným PE potrubím. Tento konstrukční prvek slouží k napojení pružného potrubí IRIMON (IRIBLUE) - QUICK JOINT - 20 mm, které se využívá pro dopojení jednotlivých postřikovačů k hlavnímu rozvodu pomocí přímého přechodu nebo kolene. Alternativně tato spojka umožňuje napojení výtokového prvku pomocí trojkoubové spojky.Nabídka zahrnuje varianty sedel pro instalaci na PE potrubí až do průměru 63 mm s různými připojovacími závity. Veškeré komponenty jsou vyrobeny z materiálu se specifikovanou odolností proti UV záření.
Použitelné pro připojení postřikovačů, zavlažovacích tubusů RZVS, rychlospojných ventilů, mikrozávlahy nebo pro vytváření dodatečných odboček bez nutnosti dělení potrubí.
Specifikace
Jednotlivé velikosti hmotnosti navrtávacích sedel:
- 25x1/2" - hmotnost: 0,116 kg, 2 šrouby
- 25x3/4" - hmotnost: 0,100 kg, 2 šrouby
- 32x1/2" - hmotnost: 0,100 kg, 2 šrouby
- 32x3/4" - hmotnost: 0,116 kg, 2 šrouby
- 32x1" - hmotnost: 0,108 kg, 2 šrouby
- 40x1/2" - hmotnost: 0,112 kg, 2 šrouby
- 40x3/4" - hmotnost: 0,100 kg, 2 šrouby
- 40x1" - hmotnost: 0,120 kg, 2 šrouby
- 50x1/2" - hmotnost: 0,115 kg, 2 šrouby
- 50x3/4" - hmotnost: 0,120 kg, 2 šrouby
- 50x1" - hmotnost: 0,128 kg, 2 šrouby
- 63x3/4" - hmotnost: 0,207 kg, 4 šrouby
- 63x1" - hmotnost: 0,216 kg, 4 šrouby
- 63x5/4" - hmotnost: 0,222 kg, 4 šrouby
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Dimenze navrtávacího sedla | 32 mm |
| Dimenze závitu navrtávacího sedla | 3/4 " |
| Dotěsnění závitu | teflon |
| Hmotnost | 0,116 kg |
| Materiál O-kroužku | NBR pryž |
| Materiál šroubů | Galvanizovaná ocel |
| Materiál těla sedla | Polypropylen |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 6 bar |
| Nutnost použití nářadí | Ano |
| O-kroužek | Ano |
| Počet odboček v sedle | 1 |
| Počet šroubů na sedlo | 2 |
| Spojení | šrouby + matky |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Výrobce | Irimon |
| Zesílená konstrukce | Ne |
Související produkty (8)
















Související produkty8
Rychlé info
-4%


IRRIGA IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 50 m
Skladem
877 Kč
910 Kč
724,79 Kč bez DPH
724,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-22%


IRRITEC QJ 20 - závitový přímý přechod (vnější závit) - ABS - typ: 20x3/4"
Skladem
14 Kč
18 Kč
11,57 Kč bez DPH
11,57 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%


IRRITEC QJ 16 - závitový přímý přechod (vnější závit) - PP - typ: 16x3/4"
Skladem
14 Kč
15 Kč
11,57 Kč bez DPH
11,57 Kč bez DPH
Rychlé info
-29%


IRRIGA Velmi pevná teflonová těsnící páska, 12 mm, 12 m
Skladem
10 Kč
14 Kč
8,26 Kč bez DPH
8,26 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


PLASTIC-PUGLIA Pružné připojovací potrubí SP16 PLUS, 50 m
Skladem
853 Kč
895 Kč
704,96 Kč bez DPH
704,96 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRITEC Závitové přechody AL-SBE pro SP16 PLUS - typ: závit 3/4"
Skladem
18 Kč
19 Kč
14,88 Kč bez DPH
14,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-15%


IRRIGA TWIST PUNCH - typ: 12 mm
Skladem
603 Kč
708 Kč
498,35 Kč bez DPH
498,35 Kč bez DPH
Rychlé info
-17%


IRRIGA Vrtací hrot DR 12 mm do aku-vrtačky
Skladem
507 Kč
610 Kč
419,01 Kč bez DPH
419,01 Kč bez DPH
Alternativní produkty (2)




Alternativní produkty2
Rychlé info
-12%


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 32x3/4"
Skladem
30 Kč
34 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
Novinka


IRIBLUE Navrtávací sedlo PN6 - typ: 32x3/4"
Skladem
32 Kč
26,45 Kč bez DPH
26,45 Kč bez DPH













