IRRIGA Velmi pevná teflonová těsnící páska, 12 mm, 12 m
IRRIGA Velmi pevná teflonová těsnící páska, 12 mm, 12 m
-29%
Teflonová páska, 12 mm x 12 m x 0,075 mm, kvalitní a léty osvědčená pevná páska vhodná pro těsnění všech plastových závitů, (bílý nebo modrý obal) Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 5010Doprava a platba
Běžná cena 14 Kč. Ušetříte 29% (4 Kč) 10 Kč s DPH
Teflonová páska, 12 mm x 12 m x 0,075 mm, kvalitní a léty osvědčená pevná páska vhodná pro těsnění všech plastových závitů, (bílý nebo modrý obal) Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 5010Doprava a platba
Použití
Pro těsnění všech plastových závitů ventilů, postřikovačů a dalších armatur, kde se nepoužívají O-kroužky.Specifikace
Parametry
| Barva obalu | bílý |
|---|---|
| Chemická odolnost pH | 0-14 |
| Hmotnost | 0,010 kg |
| Materiál | PTFE |
| Max. teplota vody | 95 °C |
| Použitelné pro pitnou vodu | Ano |
| Použitelné pro plyn | Ano |
| Rozměry - délka | 12 m |
| Těsnění mosazných závitů | Ne |
| Těsnění plast/mosaz. závitů | Ne |
| Těsnění plastových závitů | Ano |
| Tloušťka stěny | 0,075 mm |
| Rozměry - šířka | 12 mm |
Související produkty (8)















Související produkty8
Rychlé info


IRRITEC QJ 20 - závitové koleno (vnější závit) - ABS - typ: 20x1/2"
Není skladem
23 Kč
19,01 Kč bez DPH
19,01 Kč bez DPH
Rychlé info
-22%


IRRITEC QJ 20 - závitový přímý přechod (vnější závit) - ABS - typ: 20x3/4"
Skladem
14 Kč
18 Kč
11,57 Kč bez DPH
11,57 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC QJ 20 - závitový T kus (vnější závit) - ABS - typ: 20x3/4"
Skladem
39 Kč
32,23 Kč bez DPH
32,23 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRITEC Závitové T kusy - vnější závity - typ: 1"
Skladem
47 Kč
50 Kč
38,84 Kč bez DPH
38,84 Kč bez DPH
Rychlé info
-21%


IRRITEC Závitové dvojniply - typ: 1"
Skladem
11 Kč
14 Kč
9,09 Kč bez DPH
9,09 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC Závitová kolena vnitřní /vnější závit - typ: 1"
Skladem
32 Kč
26,45 Kč bez DPH
26,45 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%


IRRITEC Závitové zátky - typ: 1"
Skladem
15 Kč
16 Kč
12,40 Kč bez DPH
12,40 Kč bez DPH
Rychlé info
-8%


IRRITEC Závitové redukované dvojniply - typ: 1"x3/4"
Skladem
12 Kč
13 Kč
9,92 Kč bez DPH
9,92 Kč bez DPH
Alternativní produkty (4)








Alternativní produkty4
Rychlé info


IRRIGA Velmi pevná teflonová těsnící páska DuPont
Skladem
15 Kč
12,40 Kč bez DPH
12,40 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%


IRRIGA Extra pevná teflonová těsnící páska, 19 mm, 15 m
Skladem
47 Kč
50 Kč
38,84 Kč bez DPH
38,84 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRIGA Pevná teflonová těsnící páska, 12 mm, 10 m
Skladem
7 Kč
5,79 Kč bez DPH
5,79 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRIGA Pevná teflonová těsnící páska, 12 mm, 50 m
Skladem
25 Kč
20,66 Kč bez DPH
20,66 Kč bez DPH









