Hunter Tryska 12 FIX, dostřik 3,7 m - typ: 12TQ (270°)
Hunter Tryska 12 FIX, dostřik 3,7 m - typ: 12TQ (270°)
Rozprašovací tryska s pevně nastavenou výsečí 12TQ (270°), vzestup trysky 28°, dostřik 3,7 m / 2,1 bar, filtr, zelená barva Více
Výrobce: HunterKód produktu: 32201Doprava a platba
Běžná cena 55 Kč. Ušetříte 18% (10 Kč) 45 Kč s DPH
Rozprašovací tryska s pevně nastavenou výsečí 12TQ (270°), vzestup trysky 28°, dostřik 3,7 m / 2,1 bar, filtr, zelená barva Více
Výrobce: HunterKód produktu: 32201Doprava a platba
Příslušenství6


Hunter PRS 00, 1/2" na rozprašovací trysky, černý
29,75 Kč bez DPH

Hunter Náhradní jemné filtry pro trysky rozpraš. postř.
8,26 Kč bez DPH


Hunter PRS 30, 1/2", regulace tlaku 2,1 bar, hnědý
147,93 Kč bez DPH


Hunter PRS 30, regulace tlaku 2,1 bar, výsuv 10 cm
172,73 Kč bez DPH


Hunter PRO-SPRAY, zátěžový, výsuv 10 cm
53,72 Kč bez DPH


Hunter "PS ULTRA" proplachová zátka, výsuv 10cm
61,98 Kč bez DPH
Použití
Pevně nastavené trysky určeny pro všechny rozprašovací postřikovače Hunter PS ULTRA, PRO-SPRAY, PRS 30 (I-SPRAY), PRS 40 (MPR-SPRAY) a GOLF SPRAY. Trysky jsou pevně nastaveny na daný požadovaný úhel výseče, což zajišťuje velice kvalitní distribucí vody v celé ploše výseče. Trysky lze použít na členité plochy trávníkových a případně i keřových ploch zahrad, parků, veřejných a sportovních ploch s nárokem na maximální komfort, odolnost a životnost. Filtr je součástí dodávky.Specifikace
6 modelů pevně nastavených trysek:
- 12Q 90° (zelená), R = 3.7 m, Q = 0.15 m3/h, (tl. 2.1 bar)
- 12T 120° (zelená), R = 3.7 m, Q = 0.19 m3/h, (tl. 2.1 bar)
- 12H 180° (zelená), R = 3.7 m, Q = 0.29 m3/h, (tl. 2.1 bar)
- 12TT 240° (zelená), R = 3.7 m, Q = 0.39 m3/h, (tl. 2.1 bar)
- 12TQ 270° (zelená), R = 3.7 m, Q = 0.44 m3/h, (tl. 2.1 bar)
- 12F 360° (zelená), R = 3.7 m, Q = 0.58 m3/h, (tl. 2.1 bar)
| Barevné rozlišení trysek | zelená |
|---|---|
| Doporučený pracovní tlak (P) | 2.1 bar |
| Hmotnost | 0.006 kg |
| Materiál trysky postřikovače | plast |
| Max. poloměr dostřiku (R) | 4,0 m |
| Možnost změny nastavení výseče postřiku | Ne |
| Nástroj k nastavení poloměru dostřiku | plochý šroubovák |
| Pevně nastavená výseč postřiku | (TQ) 270 ° |
| Počet modelů trysek dle tvaru výseče | 6 |
| Pojistný výměnný filtr | Ano |
| Připojovací závit (vnitřní) | Ano |
| Průtok / spotřeba vody (Q) | 0,29 - 0,53 m³/hod |
| Redukce poloměru dostřiku | Ne |
| Rozmezí poloměru dostřiku (R) | 3,0 - 4,0 m |
| Srážková výška | 40 - 44 mm/hod |
| Úhel vzestupu paprsku | 28 ° |
| Výrobce | Hunter |
Související produkty8


IRRIGA IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 50 m
724,79 Kč bez DPH


IRRITEC QJ 20 - závitový přímý přechod (vnější závit) - ABS - typ: 20x3/4"
11,57 Kč bez DPH


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 32x3/4"
24,79 Kč bez DPH


IRRITEC QJ 16 - závitový přímý přechod (vnější závit) - PP - typ: 16x3/4"
11,57 Kč bez DPH


IRRITEC Navrtávací sedlo IRRI PN6 - typ: 32x3/4"
24,79 Kč bez DPH


Hunter PE Kloubové přípojky HUNTER SWING JOINT 1/2" x 1/2", 30 cm
68,60 Kč bez DPH


IRRITEC Závitové přechody AL-SBE pro SP16 PLUS - typ: závit 3/4"
14,88 Kč bez DPH


IRRIGA Značkovací praporky Hunter - typ: červené
9,92 Kč bez DPH
Alternativní produkty2


Hunter Tryska 12 FIX, dostřik 3,7 m - typ: 12TT (240°)
37,19 Kč bez DPH


Hunter Tryska 12A, dostřik 3,7 m
34,71 Kč bez DPH


