IRRITEC D-FLD + vložka, 1"
IRRITEC D-FLD + vložka, 1"
-27%
Filtr připojovací závit 1", vložka lamelová (disková) 120 mesh, filtrační plocha 170 cm2, 2 výstupy na manometr, PN 8 Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 6160Doprava a platba
Běžná cena 405 Kč. Ušetříte 27% (109 Kč) 296 Kč s DPH
Filtr připojovací závit 1", vložka lamelová (disková) 120 mesh, filtrační plocha 170 cm2, 2 výstupy na manometr, PN 8 Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 6160Doprava a platba
Příslušenství (4)





Příslušenství4
Rychlé info

IRRITEC Náhradní těsnění pod víko pro filtry FLD a D-FLD
Skladem
34 Kč
28,10 Kč bez DPH
28,10 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%

IRRITEC Náhr. šroubované víko pro FLD a DFLD
Skladem
113 Kč
119 Kč
93,39 Kč bez DPH
93,39 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRITEC Vložka pro filtr DFLD
Skladem
229 Kč
240 Kč
189,26 Kč bez DPH
189,26 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRITEC Náh. víčko pro závit odkal. otvoru sítových filtrů
Skladem
22 Kč
18,18 Kč bez DPH
18,18 Kč bez DPH
Použití
Zachycení jemných mechanických nečistot obsažených ve zdroji vody pro závlahový systém. Obvyklé použití filtrů DFLD je u systémů s čerpadly, napojených na studnu nebo jímku. Filtr není vhodný pro domovní rozvody pitné vody a také není určen pro instalaci do interiéru. Ve srovnání se sítovým filtrem zde není riziko protržení vložky filtru - tj. nižší riziko zanesení systému nečistotami. Přesto se nehodí na silně znečištěné zdroje, neboť by se stejně jako sítový filtr musel příliš často čistit. Doporučený provozní tlak 2,5 - 4,5 bar, max. provozní tlak 6 bar. Na filtru jsou připojovací závity 1/4" pro manometry - možnost měření tlaku na vstupu a výstupu. Max. průtok filtrem je 4,7 m3/h. Připojovací závit vnější 1". Barevné provedení je černé.Specifikace
Parametry
| Barva filtrační vložky 120 mesh | červená |
|---|---|
| Dimenze odkalovacího otvoru (vnější) | 3/4 " |
| Dimenze připojovacího závitu (vnější) | 1 " |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 2,5-4,5 bar |
| Filtrační plocha | 170 cm² |
| Hmotnost | 0,33 kg |
| Jemnost filtrační vložky | 120 mesh |
| Manuální čištění vložky filtru - ručně | Ano |
| Materiál | polypropylen |
| Materiál vložky filtru | polypropylen |
| Max. provozní tlak (Pmax) | 6 bar |
| Možnost instalace v exteriéru | Ano |
| Možnost instalace v interiéru | Ne |
| Možnost odkalení | Ne |
| Možnost připojení manometru (vstupní/výstupní tlak) | Ano |
| Možnost redukce tlaku | Ne |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| O-kroužek filtrační vložky filtru | Ano |
| O-kroužek víka filtru | Ano |
| Použití pro biologické znečištění | Ne |
| Použití pro rozvody pitné vody | Ne |
| Použití pro silně znečištěné zdroje | Ne |
| Qmax | 1,3 l/s |
| Rozměry - šířka (od závitu po závit) | 152 mm |
| Rozměry - výška | 154 mm |
| Tlaková odolnost (PN) | 8 bar |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Vizuální kontrola znečištění filtru | Ne |
| Výrobce | Irritec |
Související produkty (8)













Související produkty8
Rychlé info


IRRITEC Závitové nátrubky - mufny - typ: 1"
Skladem
22 Kč
18,18 Kč bez DPH
18,18 Kč bez DPH
Rychlé info
-12%


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 32x1"
Skladem
36 Kč
41 Kč
29,75 Kč bez DPH
29,75 Kč bez DPH
Rychlé info
-2%

IRRIGA Kulový ventil FF s pákou - dlouhý závit - typ: připojení 1"
Skladem
317 Kč
325 Kč
261,98 Kč bez DPH
261,98 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRIGA Mosazná šroubení přímá - typ: připojení 1"
Skladem
206 Kč
170,25 Kč bez DPH
170,25 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%

IRRIGA Mosazné závitové mufny - hrdlové spojky - typ: 1/4"
Skladem
25 Kč
27 Kč
20,66 Kč bez DPH
20,66 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové mufny - hrdlové spojky - typ: 1"
Skladem
82 Kč
87 Kč
67,77 Kč bez DPH
67,77 Kč bez DPH
Rychlé info
-18%


IRRIGA Těsnící provázek LOCTITE v bal. 50 m
Skladem
197 Kč
239 Kč
162,81 Kč bez DPH
162,81 Kč bez DPH
Rychlé info
-20%


IRRIGA PE-LD/ES (PN 6) - návin - typ: 32x3,0mm
Skladem
2 800 Kč
3 500 Kč
(28 Kč/m)
2 314 Kč bez DPH
2 314 Kč bez DPH
Alternativní produkty (6)












Alternativní produkty6
Rychlé info
-21%


IRRITEC D-FLD + vložka, 3/4"
Skladem
299 Kč
377 Kč
247,11 Kč bez DPH
247,11 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRITEC D-FLE + vložka, 5/4"
Není skladem
557 Kč
585 Kč
460,33 Kč bez DPH
460,33 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRITEC FLD + vložka polyester, 1" - typ: vložka 120mesh
Skladem
271 Kč
285 Kč
223,97 Kč bez DPH
223,97 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRITEC FLD + vložka INOX, 1" - typ: vložka 120mesh
Skladem
271 Kč
285 Kč
223,97 Kč bez DPH
223,97 Kč bez DPH
Rychlé info
-17%


IRRITEC D-FLD + převlečné matice 1" + vložka
Skladem
357 Kč
430 Kč
295,04 Kč bez DPH
295,04 Kč bez DPH
Rychlé info
Novinka


IRRITEC CEV + vložka, 1"
Skladem
672 Kč
555,37 Kč bez DPH
555,37 Kč bez DPH














