Hunter "PS ULTRA" bez trysky, výsuv 10cm
Hunter "PS ULTRA" bez trysky, výsuv 10cm
Výsuvný postřikovač PS ULTRA (10 cm), bez trysky a proplachové zátky, vestavěný velký přídavný filtr Více
Výrobce: HunterKód produktu: 22031Doprava a platba
69 Kč s DPH
Výsuvný postřikovač PS ULTRA (10 cm), bez trysky a proplachové zátky, vestavěný velký přídavný filtr Více
Výrobce: HunterKód produktu: 22031Doprava a platba
Příslušenství (8)













Příslušenství8
Rychlé info


IRRITEC QJ 20 - závitové koleno (vnější závit) - ABS - typ: 20x1/2"
Není skladem
23 Kč
19,01 Kč bez DPH
19,01 Kč bez DPH
Rychlé info
-9%

Hunter Náhradní jemné filtry pro trysky rozpraš. postř.
Skladem
10 Kč
11 Kč
8,26 Kč bez DPH
8,26 Kč bez DPH
Rychlé info
-20%

IRRITEC Prodloužení výsuvníku pro rozpraš. postřik.
Skladem
232 Kč
290 Kč
191,74 Kč bez DPH
191,74 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRITEC Závitová kolena AL-SBE pro SP16 PLUS - typ: závit 1/2"
Skladem
18 Kč
19 Kč
14,88 Kč bez DPH
14,88 Kč bez DPH
Rychlé info


Hunter Zpětný ventil pro "PS Ultra / ECO Rotator"
Skladem
36 Kč
29,75 Kč bez DPH
29,75 Kč bez DPH
Rychlé info
-9%

Hunter Náhradní hrubé filtry pro trysky rozpraš. postř.
Skladem
10 Kč
11 Kč
8,26 Kč bez DPH
8,26 Kč bez DPH
Rychlé info
-18%


Hunter Tryska 8A, dostřik 2,4 m
Skladem
42 Kč
51 Kč
34,71 Kč bez DPH
34,71 Kč bez DPH
Rychlé info
-18%


Hunter Tryska 10A, dostřik 3,0 m
Skladem
42 Kč
51 Kč
34,71 Kč bez DPH
34,71 Kč bez DPH
Použití
Malé a středně velké plochy - zahrady a trávníky u rodinných domů. Ekonomická řada rozprašovacích postřikovačů s možností instalace pevně nastavitelných trysek řady "FIX", obdélníkových trysek "STRIP", nebo plynule nastavitelných trysek řady "A"Specifikace
PS Ultra je kompaktní tenký sprejový postřikovač s možností volby predinstalovaných trysek pro rychlejší instalaci v provedení s výsuvníkem 5 cm, 10 cm a 15 cm.
- Inovovaná a odolnější zajišťovací hlava
- Modely 5 a 10 cm lze dodatečně instalovat do starších modelů PS postřikovačů
- 2-násobný filtr (na trysce a v těle postřikovače)
- Extra velký přídavný druhý vyměnitelný filtr
- Vestavěný filtr disponuje největší filtrační plochou v kategorii rozprašovacích postřikovačů na trhu
- Funkce Ratcheting umožňuje jednoduché nastavení směru postřiku
- Výsuvník s vnějším závitem vhodný pro všechny trysky Hunter
- Silná pružina pro bezproblémové zatahování stoupačky
- Zpětný ventil ADV : 10 a 15 cm modely (až do 2 m převýšení)
- Průtok: 0,04 – 1,22 m3/h
- Výběr z trysek: 3,0 m, 3,7 m, 4,6 m, 5,2 m,obdélníkové 1,5 x 9,1 (určené pouze pro modely 5 a 10 cm)
- Modely: 5 cm, 10 cm, 15 cm
Parametry
| Barevné rozlišení trysek | Ano |
|---|---|
| Délka výsuvníku | 15.4 cm |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 1.0 - 4.8 bar |
| Hmotnost | 0.083 kg |
| Materiál těla postřikovače | plast |
| Materiál trysky postřikovače | plast |
| Materiál výsuvníku | plast |
| Možnost doinstalace zpětného ventilu | Ano |
| Možnost nastavení postřikovače shora | Ano |
| Možnost výměny trysek | Ano |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| Nástroj k nastavení poloměru dostřiku | plochý šroubovák |
| Nástroj k nastavení výseče | montážní klíč |
| Pojistný výměnný filtr | Ano |
| Předinstalovaná proplachová zátka | Ano |
| Připojovací závit (vnitřní) | 1/2 " |
| Redukce poloměru dostřiku | Ano |
| Typ závitu | NPT (kuželový) |
| Vestavěný regulátor tlaku | Ne |
| Vestavěný zpětný ventil | Ne |
| Vnější průměr hlavice postřikovače | 4 cm |
| Vnější průměr těla postřikovače | 3 cm |
| Vnější průměr výsuvníku | 2 cm |
| Výrobce | Hunter |
| Výška těla postřikovače | 18.4 cm |
| Výška výsuvu | 10 cm |
| Zesílená pružina | Ne |
| Předinstalovaná tryska | Ne |
| Účinnost zpětného ventilu | 2.0 m |
Související produkty (8)
















Související produkty8
Rychlé info
-18%


Hunter Tryska SHORT FIX série 2, s dostřikem 0,6 m - typ: 2H (180°)
Skladem
45 Kč
55 Kč
37,19 Kč bez DPH
37,19 Kč bez DPH
Rychlé info
-4%


IRRIGA IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 50 m
Skladem
877 Kč
910 Kč
724,79 Kč bez DPH
724,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-22%


IRRITEC QJ 20 - závitový přímý přechod (vnější závit) - ABS - typ: 20x3/4"
Skladem
14 Kč
18 Kč
11,57 Kč bez DPH
11,57 Kč bez DPH
Rychlé info
-12%


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 32x3/4"
Skladem
30 Kč
34 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%


IRRITEC QJ 16 - závitový přímý přechod (vnější závit) - PP - typ: 16x3/4"
Skladem
14 Kč
15 Kč
11,57 Kč bez DPH
11,57 Kč bez DPH
Rychlé info
-12%


IRRITEC Navrtávací sedlo IRRI PN6 - typ: 32x3/4"
Skladem
30 Kč
34 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-21%


Hunter PE Kloubové přípojky HUNTER SWING JOINT 1/2" x 1/2", 30 cm
Skladem
83 Kč
105 Kč
68,60 Kč bez DPH
68,60 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRITEC Závitové přechody AL-SBE pro SP16 PLUS - typ: závit 3/4"
Skladem
18 Kč
19 Kč
14,88 Kč bez DPH
14,88 Kč bez DPH
Alternativní produkty (4)








Alternativní produkty4
Rychlé info
-18%


Hunter "ECO-ROTATOR 1000" 90 - 210°
Skladem
287 Kč
351 Kč
237,19 Kč bez DPH
237,19 Kč bez DPH
Rychlé info
-28%


Hunter PS ULTRA s nast. tryskou 8A, 10 cm
Skladem
68 Kč
95 Kč
56,20 Kč bez DPH
56,20 Kč bez DPH
Rychlé info
-22%


Hunter PRO-SPRAY, zátěžový, výsuv 10 cm
Skladem
65 Kč
83 Kč
53,72 Kč bez DPH
53,72 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


Hunter "PS ULTRA" proplachová zátka, výsuv 10cm
Skladem
75 Kč
79 Kč
61,98 Kč bez DPH
61,98 Kč bez DPH












