Hunter Tryska 8A, dostřik 2,4 m
Hunter Tryska 8A, dostřik 2,4 m
-18%
Rozprašovací tryska s nastavitelnou výsečí 0 - 360°, 2,4 m / 2,1 bar, precizní distribuce vody, vzestup 0-5°, filtr, hnědá barva Více
Výrobce: HunterKód produktu: 32016Doprava a platba
Běžná cena 51 Kč. Ušetříte 18% (9 Kč) 42 Kč s DPH
Rozprašovací tryska s nastavitelnou výsečí 0 - 360°, 2,4 m / 2,1 bar, precizní distribuce vody, vzestup 0-5°, filtr, hnědá barva Více
Výrobce: HunterKód produktu: 32016Doprava a platba
Příslušenství (5)









Příslušenství5
Rychlé info
-20%


Hunter PRS 00, 1/2" na rozprašovací trysky, černý
Skladem
36 Kč
45 Kč
29,75 Kč bez DPH
29,75 Kč bez DPH
Rychlé info
-9%

Hunter Náhradní jemné filtry pro trysky rozpraš. postř.
Skladem
10 Kč
11 Kč
8,26 Kč bez DPH
8,26 Kč bez DPH
Rychlé info
-11%


Hunter PRS 30, 1/2", regulace tlaku 2,1 bar, hnědý
Skladem
179 Kč
202 Kč
147,93 Kč bez DPH
147,93 Kč bez DPH
Rychlé info
-15%


Hunter PRS 30, regulace tlaku 2,1 bar, výsuv 10 cm
Skladem
209 Kč
247 Kč
172,73 Kč bez DPH
172,73 Kč bez DPH
Rychlé info
-22%


Hunter PRO-SPRAY, zátěžový, výsuv 10 cm
Skladem
65 Kč
83 Kč
53,72 Kč bez DPH
53,72 Kč bez DPH
Použití
Univerzální trysky určeny pro všechny rozprašovací postřikovače Hunter PS ULTRA, PRO-SPRAY, PRS 30 (I-SPRAY), PRS 40 (MPR-SPRAY) a GOLF SPRAY s velice kvalitní distribucí vody. Trysky jsou plynule nastavitelné od 0 do 360° a proto je lze použít na členité plochy trávníkových a případně i keřových ploch zahrad, parků, veřejných a sportovních ploch s nárokem na maximální komfort, odolnost a životnost.Specifikace
- 7 modelů nastavitelných trysek:
- 4A (sv. zelená), R= 1.2 m, Q= 0.03 - 0.18 m3/h, (tl. 2.1 bar)
- 6A (sv. modrá), R= 1.8 m, Q= 0.04 - 0.28 m3/h, (tl. 2.1 bar)
- 8A (hnědá), R= 2.4 m, Q= 0.05 - 0.40 m3/h, (tl. 2.1 bar)
- 10A (červená), R= 3.0 m, Q= 0.06 - 0.45 m3/h, (tl. 2.1 bar)
- 12A (zelená), R= 3.7 m, Q= 0.07 - 0.59 m3/h, (tl. 2.1 bar)
- 15A (černá), R= 4.6 m, Q= 0.11 - 0.86 m3/h, (tl. 2.1 bar)
- 17A (šedá), R= 5.2 m, Q= 0.13 - 1.07 m3/h, (tl. 2.1 bar)
Parametry
| Barevné rozlišení trysek | Ano |
|---|---|
| Barva | hnědá |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 2.1 bar |
| Hmotnost | 0.006 kg |
| Materiál trysky postřikovače | plast |
| Max. poloměr dostřiku (R) | 2,9 m |
| Možnost změny nastavení výseče postřiku | Ano |
| Nástroj k nastavení poloměru dostřiku | plochý šroubovák |
| Nástroj k nastavení výseče | montážní klíč |
| Optimální poloměr dostřiku (R) | 2.4 m |
| Pojistný výměnný filtr | Ano |
| Připojovací závit (vnitřní) | Ano |
| Průtok / spotřeba vody (Q) | 0.04 - 0.48 m³/hod |
| Redukce poloměru dostřiku | Ano |
| Rozmezí nastavení výseče postřiku | 0 - 360 ° |
| Rozmezí poloměru dostřiku (R) | 2.0 - 2.9 m |
| Srážková výška | 37 mm/hod |
| Úhel vzestupu paprsku | 0 - 5 ° |
| Výrobce | Hunter |
Související produkty (8)
















Související produkty8
Rychlé info
-4%


IRRIGA IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 50 m
Skladem
877 Kč
910 Kč
724,79 Kč bez DPH
724,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-22%


IRRITEC QJ 20 - závitový přímý přechod (vnější závit) - ABS - typ: 20x3/4"
Skladem
14 Kč
18 Kč
11,57 Kč bez DPH
11,57 Kč bez DPH
Rychlé info
-12%


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 32x3/4"
Skladem
30 Kč
34 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%


IRRITEC QJ 16 - závitový přímý přechod (vnější závit) - PP - typ: 16x3/4"
Skladem
14 Kč
15 Kč
11,57 Kč bez DPH
11,57 Kč bez DPH
Rychlé info
-12%


IRRITEC Navrtávací sedlo IRRI PN6 - typ: 32x3/4"
Skladem
30 Kč
34 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-21%


Hunter PE Kloubové přípojky HUNTER SWING JOINT 1/2" x 1/2", 30 cm
Skladem
83 Kč
105 Kč
68,60 Kč bez DPH
68,60 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRITEC Závitové přechody AL-SBE pro SP16 PLUS - typ: závit 3/4"
Skladem
18 Kč
19 Kč
14,88 Kč bez DPH
14,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%


IRRIGA Značkovací praporky Hunter - typ: červené
Skladem
12 Kč
14 Kč
9,92 Kč bez DPH
9,92 Kč bez DPH
Alternativní produkty (5)










Alternativní produkty5
Rychlé info
-18%


Hunter Tryska 8 FIX, dostřik 2,4 m - typ: 8F (360°)
Skladem
45 Kč
55 Kč
37,19 Kč bez DPH
37,19 Kč bez DPH
Rychlé info
-18%


Hunter Tryska 8 FIX, dostřik 2,4 m - typ: 8H (180°)
Skladem
45 Kč
55 Kč
37,19 Kč bez DPH
37,19 Kč bez DPH
Rychlé info
-18%


Hunter Tryska 8 FIX, dostřik 2,4 m - typ: 8Q (90°)
Skladem
45 Kč
55 Kč
37,19 Kč bez DPH
37,19 Kč bez DPH
Rychlé info
-18%


Hunter Tryska 8 FIX, dostřik 2,4 m - typ: 8T (120°)
Skladem
45 Kč
55 Kč
37,19 Kč bez DPH
37,19 Kč bez DPH
Rychlé info
Novinka


Hunter Tryska 8A-HE, dostřik 2,4 m
Skladem
45 Kč
37,19 Kč bez DPH
37,19 Kč bez DPH










