Hunter PE Kloubové přípojky HUNTER SWING JOINT 1/2" x 1/2", 30 cm
Hunter PE Kloubové přípojky HUNTER SWING JOINT 1/2" x 1/2", 30 cm
-21%
Trojkloubová PE spojka, 1/2" x 1/2", délka 30 cm Více
Výrobce: HunterKód produktu: 47073Doprava a platba
Běžná cena 105 Kč. Ušetříte 21% (22 Kč) 83 Kč s DPH
Trojkloubová PE spojka, 1/2" x 1/2", délka 30 cm Více
Výrobce: HunterKód produktu: 47073Doprava a platba
Použití
Kloubová přípojka 1/2" se používá pro připojení všech typů postřikovačů s 1/2" připojovacím závitem (PS ULTRA, PRO-SPRAY, PGJ). Umožňuje změnit především výškovou polohu postřikovače při montáži nebo později při různých úpravách ploch, kdy dochází k výškovým změnám povrchu terénu. Kloubová přípojka vytváří přirozenou ochranu před tlakem od zahradní techniky na povrchu. Tento typ kloubové přípojky se skládá za 4 ks kolen.Specifikace
Parametry
| Barva | šedočerná |
|---|---|
| Délka | 30 cm |
| Hmotnost | 0,064 kg |
| Materiál | polyethylen |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 8 bar |
| Počet kloubů | 4 |
| Použitelné pro | PRO-SPRAY, PGJ |
| Typ závitu | vnější NPT |
| Výrobce | Hunter |
| Určeno pro postřikovače | 1/2 " |
Související produkty (8)
















Související produkty8
Rychlé info
-6%


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 25x1/2"
Skladem
29 Kč
31 Kč
23,97 Kč bez DPH
23,97 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 25x3/4"
Skladem
29 Kč
31 Kč
23,97 Kč bez DPH
23,97 Kč bez DPH
Rychlé info
-12%


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 32x1/2"
Skladem
30 Kč
34 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-12%


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 32x3/4"
Skladem
30 Kč
34 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-13%


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 32x1"
Skladem
39 Kč
45 Kč
32,23 Kč bez DPH
32,23 Kč bez DPH
Rychlé info
-9%


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 40x1/2"
Skladem
42 Kč
46 Kč
34,71 Kč bez DPH
34,71 Kč bez DPH
Rychlé info
-9%


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 40x3/4"
Skladem
42 Kč
46 Kč
34,71 Kč bez DPH
34,71 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 40x1"
Skladem
46 Kč
49 Kč
38,02 Kč bez DPH
38,02 Kč bez DPH




