Hunter "ECO-ROTATOR 1000" 90 - 210°
Hunter "ECO-ROTATOR 1000" 90 - 210°
-18%
Výsuvný postřikovač 10 cm s předinstalovanou výměnnou rotační tryskou Hunter MP Rotator 1000, nastavitelná výseč 90°-210°, dva filtry, inteligentní těsnění, poloměr dostřiku až 4,6 m, skvělý poměr výkon/cena Více
Výrobce: HunterKód produktu: 31081Doprava a platba
Běžná cena 351 Kč. Ušetříte 18% (64 Kč) 287 Kč s DPH
Výsuvný postřikovač 10 cm s předinstalovanou výměnnou rotační tryskou Hunter MP Rotator 1000, nastavitelná výseč 90°-210°, dva filtry, inteligentní těsnění, poloměr dostřiku až 4,6 m, skvělý poměr výkon/cena Více
Výrobce: HunterKód produktu: 31081Doprava a platba
Příslušenství (8)















Příslušenství8
Rychlé info


IRRITEC QJ 20 - závitové koleno (vnější závit) - ABS - typ: 20x1/2"
Není skladem
23 Kč
19,01 Kč bez DPH
19,01 Kč bez DPH
Rychlé info
-20%

IRRITEC Prodloužení výsuvníku pro rozpraš. postřik.
Skladem
232 Kč
290 Kč
191,74 Kč bez DPH
191,74 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRITEC Závitová kolena AL-SBE pro SP16 PLUS - typ: závit 1/2"
Skladem
18 Kč
19 Kč
14,88 Kč bez DPH
14,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-17%


Hunter MP ROTATOR 1000-CORNER, dostřik 3,7 - 4,6 m, 45 - 105°
Skladem
241 Kč
290 Kč
199,17 Kč bez DPH
199,17 Kč bez DPH
Rychlé info


Hunter Zpětný ventil pro "PS Ultra / ECO Rotator"
Skladem
36 Kč
29,75 Kč bez DPH
29,75 Kč bez DPH
Rychlé info


Hunter Montážní klíč k rotač. tryskám MP ROTATOR
Skladem
49 Kč
40,50 Kč bez DPH
40,50 Kč bez DPH
Rychlé info
-18%


Hunter Tryska 12A, dostřik 3,7 m
Skladem
42 Kč
51 Kč
34,71 Kč bez DPH
34,71 Kč bez DPH
Rychlé info
-17%


Hunter MP ROTATOR 1000, dostřik 3,7 - 4,6 m, 90 - 210°
Skladem
241 Kč
290 Kč
199,17 Kč bez DPH
199,17 Kč bez DPH
Použití
Malé a středně velké plochy - zahrady a trávníky u rodinných domů. Vhodné pro členité a svažité plochy s průtokově málo vydatným zdrojem vody. Postřikovač je složen z těla PS ULTRA a vyměnitelné plynule nastavitelné trysky MP ROTATOR 1000 s rozmezím výseče 90 - 210°s dostřikem až 4,0 m.Specifikace
- 2-násobný filtr (na trysce a v těle postřikovače)
- Vestavěný filtr disponuje největší filtrační plochou v kategorii rozprašovacích postřikovačů na trhu
Parametry
| Barevné rozlišení trysek | Ano |
|---|---|
| Délka výsuvníku | 16 cm |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 1.75 - 3.75 bar |
| Hmotnost | 0.083 kg |
| Materiál těla postřikovače | ABS plast |
| Materiál trysky postřikovače | plast/nerez |
| Materiál výsuvníku | plast |
| Max. poloměr dostřiku (R) | 4,6 m |
| Max. výška vzestupu paprsku | 50 cm |
| Možnost doinstalace zpětného ventilu | Ano |
| Možnost nastavení postřikovače shora | Ano |
| Možnost výměny trysek | Ano |
| Možnost změny nastavení výseče postřiku | Ano |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| Nástroj k nastavení poloměru dostřiku | montážní klíč |
| Nástroj k nastavení výseče | montážní klíč |
| Pojistný výměnný filtr | Ano |
| Předinstalovaná proplachová zátka | Ne |
| Připojovací závit (vnitřní) | 1/2 " |
| Průtok / spotřeba vody (Q) | 0.61 - 1.89 l/min |
| Redukce poloměru dostřiku | Ano |
| Rozmezí nastavení výseče postřiku | 90 - 210 ° |
| Rozmezí poloměru dostřiku (R) | 3.7 - 4.6 m |
| Srážková výška | 10 mm/hod |
| Tlaková odolnost (PN) | 10 bar |
| Tvar postřiku trysky | rotující paprsky |
| Typ závitu | NPT (kuželový) |
| Úhel vzestupu paprsku | 20 ° |
| Vestavěný regulátor tlaku | Ne |
| Vestavěný zpětný ventil | Ne |
| Vnější průměr hlavice postřikovače | 4 cm |
| Vnější průměr těla postřikovače | 3 cm |
| Vnější průměr výsuvníku | 2 cm |
| Výrobce | Hunter |
| Výška těla postřikovače | 19 cm |
| Výška výsuvu | 10 cm |
| Zesílená pružina | Ne |
| Předinstalovaná tryska | MP 1000 |
| Účinnost zpětného ventilu | 2.0 m |
Související produkty (8)
















Související produkty8
Rychlé info
-18%


Hunter Tryska SHORT FIX série 2, s dostřikem 0,6 m - typ: 2H (180°)
Skladem
45 Kč
55 Kč
37,19 Kč bez DPH
37,19 Kč bez DPH
Rychlé info
-4%


IRRIGA IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 50 m
Skladem
877 Kč
910 Kč
724,79 Kč bez DPH
724,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-22%


IRRITEC QJ 20 - závitový přímý přechod (vnější závit) - ABS - typ: 20x3/4"
Skladem
14 Kč
18 Kč
11,57 Kč bez DPH
11,57 Kč bez DPH
Rychlé info
-12%


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 32x3/4"
Skladem
30 Kč
34 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%


IRRITEC QJ 16 - závitový přímý přechod (vnější závit) - PP - typ: 16x3/4"
Skladem
14 Kč
15 Kč
11,57 Kč bez DPH
11,57 Kč bez DPH
Rychlé info
-12%


IRRITEC Navrtávací sedlo IRRI PN6 - typ: 32x3/4"
Skladem
30 Kč
34 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-21%


Hunter PE Kloubové přípojky HUNTER SWING JOINT 1/2" x 1/2", 30 cm
Skladem
83 Kč
105 Kč
68,60 Kč bez DPH
68,60 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRITEC Závitové přechody AL-SBE pro SP16 PLUS - typ: závit 3/4"
Skladem
18 Kč
19 Kč
14,88 Kč bez DPH
14,88 Kč bez DPH
Alternativní produkty (3)






Alternativní produkty3
Rychlé info
-22%


Hunter PRO-SPRAY, zátěžový, výsuv 10 cm
Skladem
65 Kč
83 Kč
53,72 Kč bez DPH
53,72 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


Hunter "PS ULTRA" proplachová zátka, výsuv 10cm
Skladem
75 Kč
79 Kč
61,98 Kč bez DPH
61,98 Kč bez DPH
Rychlé info
-18%


Hunter ECO-ROTATOR 1000 - 360°
Skladem
287 Kč
351 Kč
237,19 Kč bez DPH
237,19 Kč bez DPH














