Hunter Tryska 10 FIX, dostřik 3,0 m - typ: 10F (360°)
Hunter Tryska 10 FIX, dostřik 3,0 m - typ: 10F (360°)
Rozprašovací tryska s pevně nastavenou výsečí 10F (360°), tryska nízkovzestupová 15°, dostřik 3,0 m / 2,1 bar, filtr, červená barva Více
Výrobce: HunterKód produktu: 32300Doprava a platba
Běžná cena 55 Kč. Ušetříte 18% (10 Kč) 45 Kč s DPH
Rozprašovací tryska s pevně nastavenou výsečí 10F (360°), tryska nízkovzestupová 15°, dostřik 3,0 m / 2,1 bar, filtr, červená barva Více
Výrobce: HunterKód produktu: 32300Doprava a platba
Příslušenství6


Hunter PRS 00, 1/2" na rozprašovací trysky, černý
29,75 Kč bez DPH

Hunter Náhradní jemné filtry pro trysky rozpraš. postř.
8,26 Kč bez DPH


Hunter PRS 30, 1/2", regulace tlaku 2,1 bar, hnědý
147,93 Kč bez DPH


Hunter PRS 30, regulace tlaku 2,1 bar, výsuv 10 cm
172,73 Kč bez DPH


Hunter PRO-SPRAY, zátěžový, výsuv 10 cm
53,72 Kč bez DPH


Hunter "PS ULTRA" proplachová zátka, výsuv 10cm
61,98 Kč bez DPH
Použití
Trysky pro rozprašovací postřikovače Hunter PS ULTRA, PRO-SPRAY, PRS 30 (I-SPRAY), PRS 40 (MPR-SPRAY) a GOLF SPRAY nebo Nelson Série 6300. Filtr je součástí trysky.Specifikace
4 modely pevně nastavených trysek:
- 10Q 90° (červená), R = 3.0 m, Q =0.09 m3/h, (tl. 2.1 bar)
- 10T 120° (červená), R = 3.0 m, Q = 0.13 m3/h, (tl. 2.1 bar)
- 10H 180° (červená), R = 3.0 m, Q = 0.19 m3/h, (tl. 2.1 bar)
- 10F 360° (červená), R = 3.0 m, Q = 0.38 m3/h, (tl. 2.1 bar)
| Barevné rozlišení trysek | červená |
|---|---|
| Doporučený pracovní tlak (P) | 2.1 bar |
| Hmotnost | 0.006 kg |
| Materiál trysky postřikovače | plast |
| Max. poloměr dostřiku (R) | 3,4 m |
| Možnost změny nastavení výseče postřiku | Ne |
| Nástroj k nastavení poloměru dostřiku | plochý šroubovák |
| Pevně nastavená výseč postřiku | (F) 360 ° |
| Počet modelů trysek dle tvaru výseče | 4 |
| Pojistný výměnný filtr | Ano |
| Připojovací závit (vnitřní) | Ano |
| Průtok / spotřeba vody (Q) | 0,26 - 0,42 m³/hod |
| Redukce poloměru dostřiku | Ne |
| Rozmezí poloměru dostřiku (R) | 2,4 - 3,4 m |
| Srážková výška | 36 - 45 mm/hod |
| Úhel vzestupu paprsku | 15 ° |
| Výrobce | Hunter |
Související produkty8


IRRIGA IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 50 m
724,79 Kč bez DPH


IRRITEC QJ 20 - závitový přímý přechod (vnější závit) - ABS - typ: 20x3/4"
11,57 Kč bez DPH


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 32x3/4"
24,79 Kč bez DPH


IRRITEC QJ 16 - závitový přímý přechod (vnější závit) - PP - typ: 16x3/4"
11,57 Kč bez DPH


IRRITEC Navrtávací sedlo IRRI PN6 - typ: 32x3/4"
24,79 Kč bez DPH


Hunter PE Kloubové přípojky HUNTER SWING JOINT 1/2" x 1/2", 30 cm
68,60 Kč bez DPH


IRRITEC Závitové přechody AL-SBE pro SP16 PLUS - typ: závit 3/4"
14,88 Kč bez DPH


IRRIGA Značkovací praporky Hunter - typ: červené
9,92 Kč bez DPH
Alternativní produkty1


Hunter Tryska 10A, dostřik 3,0 m
34,71 Kč bez DPH






