Hunter PRS 00, 1/2" na rozprašovací trysky, černý
Hunter PRS 00, 1/2" na rozprašovací trysky, černý
-20%
Připojovací adaptér - shrub pro trysky rozprašovacích postřikovačů, 1/2'' připojovací závit, výška 2,5 cm Více
Výrobce: HunterKód produktu: 22000Doprava a platba
Běžná cena 45 Kč. Ušetříte 20% (9 Kč) 36 Kč s DPH
Připojovací adaptér - shrub pro trysky rozprašovacích postřikovačů, 1/2'' připojovací závit, výška 2,5 cm Více
Výrobce: HunterKód produktu: 22000Doprava a platba
Příslušenství (8)















Příslušenství8
Rychlé info
-10%


Hunter Tryska STRIP - LCS-515, obdélník 1,5 x 4,5 m
Skladem
54 Kč
60 Kč
44,63 Kč bez DPH
44,63 Kč bez DPH
Rychlé info
-18%


Hunter Tryska 10 FIX, dostřik 3,0 m - typ: 10F (360°)
Skladem
45 Kč
55 Kč
37,19 Kč bez DPH
37,19 Kč bez DPH
Rychlé info
-18%


Hunter Tryska 12 FIX, dostřik 3,7 m - typ: 12F (360°)
Skladem
45 Kč
55 Kč
37,19 Kč bez DPH
37,19 Kč bez DPH
Rychlé info
-20%

IRRITEC Prodloužení výsuvníku pro rozpraš. postřik.
Skladem
232 Kč
290 Kč
191,74 Kč bez DPH
191,74 Kč bez DPH
Rychlé info
-17%


Hunter MP ROTATOR 2000 dostřik 4,9 - 6,4 m, 90 - 210°
Skladem
241 Kč
290 Kč
199,17 Kč bez DPH
199,17 Kč bez DPH
Rychlé info
-17%


Hunter MP ROTATOR 3000 dostřik 7,6 - 9,1m, 90 - 210°
Skladem
241 Kč
290 Kč
199,17 Kč bez DPH
199,17 Kč bez DPH
Rychlé info
-18%


Hunter Tryska 8 FIX, dostřik 2,4 m - typ: 8F (360°)
Skladem
45 Kč
55 Kč
37,19 Kč bez DPH
37,19 Kč bez DPH
Rychlé info
-9%


Hunter Tryska MULTISTREAM - MSBN 25Q
Skladem
90 Kč
99 Kč
74,38 Kč bez DPH
74,38 Kč bez DPH
Použití
Nevýsuvný adaptér PRS-00 je určen pro všechny rozprašovací trysky, bubblery a speciální trysky HUNTER. Adaptér lze instalovat na jakoukoli závitovou tyč či tvarovku s 1/2" vnějším závitem.!!!Shrub adaptér je dodáván bez trysky!!!
Specifikace
Parametry
| Barva shrub adaptéru | černá |
|---|---|
| Doporučený pracovní tlak (P) | 1.0 - 6.9 bar |
| Hmotnost | 0.006 kg |
| Materiál shrub adaptéru | ABS plast |
| Možnost doinstalace zpětného ventilu | Ne |
| Možnost výměny trysek | Ano |
| Připojovací závit (vnitřní) | 1/2 " |
| Připojovací závit na trysku (vnější) | Ano |
| Tlaková odolnost (PN) | 10 bar |
| Vestavěný regulátor tlaku | Ne |
| Vestavěný zpětný ventil | Ne |
| Výrobce | Hunter |
| Výška nevýsuvného "SHRUB" adaptéru | 2.5 cm |
| Předinstalovaná tryska | Ne |
Související produkty (8)
















Související produkty8
Rychlé info
-4%


IRRIGA IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 50 m
Skladem
877 Kč
910 Kč
724,79 Kč bez DPH
724,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-22%


IRRITEC QJ 20 - závitový přímý přechod (vnější závit) - ABS - typ: 20x3/4"
Skladem
14 Kč
18 Kč
11,57 Kč bez DPH
11,57 Kč bez DPH
Rychlé info
-12%


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 32x3/4"
Skladem
30 Kč
34 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-12%


IRRITEC Navrtávací sedlo IRRI PN6 - typ: 32x3/4"
Skladem
30 Kč
34 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%


IRRITEC QJ 16 - závitový přímý přechod (vnější závit) - PP - typ: 16x1/2"
Skladem
14 Kč
15 Kč
11,57 Kč bez DPH
11,57 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%


IRRIGA Značkovací praporky Hunter - typ: červené
Skladem
12 Kč
14 Kč
9,92 Kč bez DPH
9,92 Kč bez DPH
Rychlé info
-29%


IRRIGA Značkovací praporky Hunter - REFLEXNÍ - typ: oranžové
Skladem
10 Kč
14 Kč
8,26 Kč bez DPH
8,26 Kč bez DPH
Rychlé info
-20%


IRRIGA PE-LD/ES (PN 6) - návin - typ: 32x3,0mm
Skladem
2 800 Kč
3 500 Kč
(28 Kč/m)
2 314 Kč bez DPH
2 314 Kč bez DPH
Alternativní produkty (2)




Alternativní produkty2
Rychlé info
-11%


Hunter PRS 30, 1/2", regulace tlaku 2,1 bar, hnědý
Skladem
179 Kč
202 Kč
147,93 Kč bez DPH
147,93 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%


Hunter PRS 40, 1/2", regul. tlak 2,8 bar, šedý
Skladem
188 Kč
202 Kč
155,37 Kč bez DPH
155,37 Kč bez DPH













