Hunter Sada trysek "SR", "PGP ULTRA", "I-20" (6ks) - černé
Hunter Sada trysek "SR", "PGP ULTRA", "I-20" (6ks) - černé
-16%
Short Radius - trysky s krátkým dostřikem pro PGP ULTRA/I-20, sada 6 ks (0.5SR - 3.0SR), poloměr dostřiku 4,9 - 7,6 m, kompatibilní s G-35B a G-835 - černá barva Více
Výrobce: HunterKód produktu: 32670Doprava a platba
Běžná cena 37 Kč. Ušetříte 16% (6 Kč) 31 Kč s DPH
Short Radius - trysky s krátkým dostřikem pro PGP ULTRA/I-20, sada 6 ks (0.5SR - 3.0SR), poloměr dostřiku 4,9 - 7,6 m, kompatibilní s G-35B a G-835 - černá barva Více
Výrobce: HunterKód produktu: 32670Doprava a platba
Příslušenství (8)















Příslušenství8
Rychlé info
-22%


Hunter Montážní klíč k rotačním postřikovačům
Skladem
25 Kč
32 Kč
20,66 Kč bez DPH
20,66 Kč bez DPH
Rychlé info
-17%


Hunter PGP ULTRA, výsuv 10 cm, 3/4", ADV
Skladem
362 Kč
437 Kč
299,17 Kč bez DPH
299,17 Kč bez DPH
Rychlé info
-3%


Hunter I-20, plastový výsuvník, 10 cm, 3/4", ADV
Skladem
675 Kč
697 Kč
557,85 Kč bez DPH
557,85 Kč bez DPH
Rychlé info
-34%


Hunter I-20, nerez. výsuvník, 10 cm, 3/4", ADV
Skladem
757 Kč
1 139 Kč
625,62 Kč bez DPH
625,62 Kč bez DPH
Rychlé info
-11%


Hunter I-20, plast. výsuvník, 30 cm, 3/4", ADV
Skladem
1 591 Kč
1 797 Kč
1 314,88 Kč bez DPH
1 314,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-19%


Hunter PGP ULTRA SHRUB, 3/4"
Skladem
421 Kč
519 Kč
347,93 Kč bez DPH
347,93 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

Hunter I-20 ULTRA SHRUB, 3/4"
Skladem
710 Kč
757 Kč
586,78 Kč bez DPH
586,78 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%


Hunter PGP ULTRA, výsuv 30 cm, 3/4", ADV
Skladem
1 307 Kč
1 515 Kč
1 080,17 Kč bez DPH
1 080,17 Kč bez DPH
Použití
Náhradní trysky - rozšiřující sada černých trysek "SR" s krátkým dostřikem pro rotační postřikovače "PGP-ULTRA" a "I-20" - 6 ks, (#0.5 SR - 3.0 SR) 5.5 - 7.6 m. Kompatibilní s golfovými postřikovači G-35B a G-835.Specifikace
Základní sada trysek "SR" s krátkým dostřkem 6 Ks tvar "U":
- #0.5 (černá) R = 5.5 m, Q = 0.12 m3/h, vzetup: 15° ; 1.5 m (tl. 3.5 bar)
- #1.0 (černá) R = 5.5 m, Q = 0.23 m3/h, vzetup: 14° ; 1.8 m (tl. 3.5 bar)
- #2.0 (černá) R = 5.5 m, Q = 0.45 m3/h, vzetup: 3° ; 0.3 m (tl. 3.5 bar)
- #0.75 (černá) R = 7.6 m, Q = 0.17 m3/h, vzetup: 22° ; 2.1 m (tl. 3.5 bar)
- #1.5 (černá) R = 7.6 m, Q = 0.34 m3/h, vzetup: 18° ; 2.1 m (tl. 3.5 bar)
- #3.0 (černá) R = 7.6 m, Q = 0.67 m3/h, vzetup: 8° ; 0.3 m (tl. 3.5 bar)
Parametry
| 1 - tryskový systém distribuce vody | Ano |
|---|---|
| Barevné rozlišení trysek | černé |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 3.5 bar |
| Hmotnost | 0.005 kg |
| Materiál trysky postřikovače | PE-HD |
| Max. poloměr dostřiku (R) | 7,6 m |
| Max. výška vzestupu paprsku | 0.3 - 2.1 m |
| Průtok / spotřeba vody (Q) | 0.07 - 0.73 m³/hod |
| Redukce poloměru dostřiku | Ano |
| Rozmezí poloměru dostřiku (R) | 4.9 - 7.6 m |
| Rozšiřující sada trysek | 6 SR ks |
| Srážková výška | 10 mm/hod |
| Tvar trysky | U |
| Úhel vzestupu paprsku | 3 - 22 ° |
| Výrobce | Hunter |
Související produkty (8)
















Související produkty8
Rychlé info
-4%


IRRIGA IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 50 m
Skladem
877 Kč
910 Kč
724,79 Kč bez DPH
724,79 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC QJ 20 - závitové koleno (vnější závit) - ABS - typ: 20x1/2"
Není skladem
23 Kč
19,01 Kč bez DPH
19,01 Kč bez DPH
Rychlé info
-22%


IRRITEC QJ 20 - závitový přímý přechod (vnější závit) - ABS - typ: 20x1/2"
Skladem
14 Kč
18 Kč
11,57 Kč bez DPH
11,57 Kč bez DPH
Rychlé info
-27%


IRRITEC D-FLD + vložka, 1"
Skladem
296 Kč
405 Kč
244,63 Kč bez DPH
244,63 Kč bez DPH
Rychlé info
-11%


IRRITEC Závitové dvojniply - typ: 1/2"
Skladem
8 Kč
9 Kč
6,61 Kč bez DPH
6,61 Kč bez DPH
Rychlé info
-9%


IRRITEC CONNECTO - Kolena - typ: 32 mm
Skladem
59 Kč
65 Kč
48,76 Kč bez DPH
48,76 Kč bez DPH
Rychlé info
-12%


IRRITEC Navrtávací sedlo IRRI PN6 - typ: 32x3/4"
Skladem
30 Kč
34 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-29%


IRRIGA Velmi pevná teflonová těsnící páska, 12 mm, 12 m
Skladem
10 Kč
14 Kč
8,26 Kč bez DPH
8,26 Kč bez DPH
Alternativní produkty (1)

Alternativní produkty1
Rychlé info
-19%

Hunter Sada trysek "MPR-25", "PGP ULTRA", "I-20" (4ks) - červené
Skladem
22 Kč
27 Kč
18,18 Kč bez DPH
18,18 Kč bez DPH



