DNA Rozběhový kondenzátor 25 µF
DNA Rozběhový kondenzátor 25 µF
-4%
Rozběhový/běhový kondenzátor k jednofázovým motorům. Kapacita 25 uF/400 V. Připojení pomocí kabelu. Více
Výrobce: DNAKód produktu: 50598Doprava a platba
Běžná cena 185 Kč. Ušetříte 4% (7 Kč) 178 Kč s DPH
Rozběhový/běhový kondenzátor k jednofázovým motorům. Kapacita 25 uF/400 V. Připojení pomocí kabelu. Více
Výrobce: DNAKód produktu: 50598Doprava a platba
Příslušenství (1)


Příslušenství1
Rychlé info
-16%
Novinka


IRRIGA Tepelná ochrana / jistič / 8A pro controlbox
Skladem
211 Kč
250 Kč
174,38 Kč bez DPH
174,38 Kč bez DPH
Použití
Rozběhový a běhový kondenzátor k jednofázovým čerpadlům.Specifikace
Pro střídavé asynchronní motory napájené z jednofázové nebo třífázové sítě.
- svitek z metalizované polypropylénové folie se samoregeneračními vlastnostmi
- pouzdro plastové se samozhášivými vlastnostmi
- těsnost svitku a ochrana proti vnějšímu prostředí zajištěna zalitím pryskyřicí
Parametry
| Délka kabelu | 0,25 m |
|---|---|
| Hmotnost | 90 g |
| Kapacita | 25 µF |
| Napětí | 400 V |
| Pracovní teplota | -25.... +85 °C |
| Připojení | Kabel |
| Rozměry - průměr x délka | 35 x 95 mm |
| Typ kabelu | 2x0,75 |
Související produkty (5)










Související produkty5
Rychlé info
-25%


GPH Lisovací dutinka 1,5-8
Skladem
3 Kč
4 Kč
2,48 Kč bez DPH
2,48 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRIGA H07RN-F 4Gx1,5 (CGTG 4Bx1,5)
Skladem
270 Kč
285 Kč
223,15 Kč bez DPH
223,15 Kč bez DPH
Rychlé info
-1%


IRRIGA Flexo šňůra, 3x1,5mm², gumová, černá, 10m
Skladem
622 Kč
630 Kč
514,05 Kč bez DPH
514,05 Kč bez DPH
Rychlé info
-1%


Legrand Zásuvka gumová / spojka 230V/16 A, IP 44
Skladem
142 Kč
144 Kč
117,36 Kč bez DPH
117,36 Kč bez DPH
Rychlé info


Legrand Vidlice gumová / zástrčka 230V/16 A, IP 44
Skladem
113 Kč
93,39 Kč bez DPH
93,39 Kč bez DPH

