Hunter Zpětný ventil ADV vč. filtru pro PGP/PGP Ultra, I-20
Hunter Zpětný ventil ADV vč. filtru pro PGP/PGP Ultra, I-20
-29%
Zpětný ventil ADV vč. filtru (komplet) pro postřikovače PGP/PGP ULTRA/I-20 Více
Výrobce: HunterKód produktu: 22220Doprava a platba
Běžná cena 49 Kč. Ušetříte 29% (14 Kč) 35 Kč s DPH
Zpětný ventil ADV vč. filtru (komplet) pro postřikovače PGP/PGP ULTRA/I-20 Více
Výrobce: HunterKód produktu: 22220Doprava a platba
Příslušenství (8)















Příslušenství8
Rychlé info
-22%


Hunter Montážní klíč k rotačním postřikovačům
Skladem
25 Kč
32 Kč
20,66 Kč bez DPH
20,66 Kč bez DPH
Rychlé info
-17%


Hunter PGP ULTRA, výsuv 10 cm, 3/4", ADV
Skladem
362 Kč
437 Kč
299,17 Kč bez DPH
299,17 Kč bez DPH
Rychlé info
-3%


Hunter I-20, plastový výsuvník, 10 cm, 3/4", ADV
Skladem
675 Kč
697 Kč
557,85 Kč bez DPH
557,85 Kč bez DPH
Rychlé info
-34%


Hunter I-20, nerez. výsuvník, 10 cm, 3/4", ADV
Skladem
757 Kč
1 139 Kč
625,62 Kč bez DPH
625,62 Kč bez DPH
Rychlé info
-11%


Hunter I-20, plast. výsuvník, 30 cm, 3/4", ADV
Skladem
1 591 Kč
1 797 Kč
1 314,88 Kč bez DPH
1 314,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-19%


Hunter PGP ULTRA SHRUB, 3/4"
Skladem
421 Kč
519 Kč
347,93 Kč bez DPH
347,93 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

Hunter I-20 ULTRA SHRUB, 3/4"
Skladem
710 Kč
757 Kč
586,78 Kč bez DPH
586,78 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%


Hunter PGP ULTRA, výsuv 30 cm, 3/4", ADV
Skladem
1 307 Kč
1 515 Kč
1 080,17 Kč bez DPH
1 080,17 Kč bez DPH
Použití
Vkládaný zpětný ventil se instaluje do nejníže položených postřikovačů "PGP, PGP ULTRA a I-20" (do spodní části výsuvníku), jsou-li propojeny s výše položenými v jedné sekci. Po zkončení závlahového cyklu výsuvník dosedne na dno pouzdra a pryžové těsnění ventilu se přitiskne ke styčné ploše otvoru a zamezí tím tak zpětnému vytékání vody z postřikovače až do 3.0 m převýšení.Specifikace
- Plastový standardní filtr s plochým pryžovým těsněním. V případě instalace zpětného ventilu je vždy nutné vyměnit původní filtr za tento kompletní set filtru se zpětným ventilem.
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Hmotnost | 0.007 kg |
| Materiál | plast/pryž |
| Tloušťka těsnění | 2 mm |
| Typ fitru | sítový |
| Vnější průměr filtru | 28 mm |
| Vnější průměr obruby filtru | 40 mm |
| Vnější průměr těsnění | 32 mm |
| Vnitřní průměr těsnění | 9 mm |
| Výrobce | Hunter |
| Výška | 38 mm |
| Zajištění těsnění pojistkou | Ano |
| Účinnost zpětného ventilu | 1.2 - 3.0 m |
Související produkty (8)
















Související produkty8
Rychlé info
-4%


IRRIGA IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 50 m
Skladem
877 Kč
910 Kč
724,79 Kč bez DPH
724,79 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC QJ 20 - závitové koleno (vnější závit) - ABS - typ: 20x1/2"
Není skladem
23 Kč
19,01 Kč bez DPH
19,01 Kč bez DPH
Rychlé info
-22%


IRRITEC QJ 20 - závitový přímý přechod (vnější závit) - ABS - typ: 20x1/2"
Skladem
14 Kč
18 Kč
11,57 Kč bez DPH
11,57 Kč bez DPH
Rychlé info
-27%


IRRITEC D-FLD + vložka, 1"
Skladem
296 Kč
405 Kč
244,63 Kč bez DPH
244,63 Kč bez DPH
Rychlé info
-11%


IRRITEC Závitové dvojniply - typ: 1/2"
Skladem
8 Kč
9 Kč
6,61 Kč bez DPH
6,61 Kč bez DPH
Rychlé info
-9%


IRRITEC CONNECTO - Kolena - typ: 32 mm
Skladem
59 Kč
65 Kč
48,76 Kč bez DPH
48,76 Kč bez DPH
Rychlé info
-12%


IRRITEC Navrtávací sedlo IRRI PN6 - typ: 32x3/4"
Skladem
30 Kč
34 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-29%


IRRIGA Velmi pevná teflonová těsnící páska, 12 mm, 12 m
Skladem
10 Kč
14 Kč
8,26 Kč bez DPH
8,26 Kč bez DPH
Alternativní produkty (1)

Alternativní produkty1
Rychlé info

Hunter Náhradní filtr pro "PGP","PGP ULTRA","I-20"
Není skladem
29 Kč
23,97 Kč bez DPH
23,97 Kč bez DPH




