Hunter MP ROTATOR STRIP - obdélník RCS 1,5 x 4,6 m
Hunter MP ROTATOR STRIP - obdélník RCS 1,5 x 4,6 m
-17%
Rotační hlavice, obdélníkový tvar pruhu - pravý roh 1,5 x 4,6 m / 2,8 bar, filtr Více
Výrobce: HunterKód produktu: 31092Doprava a platba
Běžná cena 290 Kč. Ušetříte 17% (49 Kč) 241 Kč s DPH
Rotační hlavice, obdélníkový tvar pruhu - pravý roh 1,5 x 4,6 m / 2,8 bar, filtr Více
Výrobce: HunterKód produktu: 31092Doprava a platba
Příslušenství (8)















Příslušenství8
Rychlé info
-20%


Hunter PRS 00, 1/2" na rozprašovací trysky, černý
Skladem
36 Kč
45 Kč
29,75 Kč bez DPH
29,75 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%


Hunter PRS 40, 1/2", regul. tlak 2,8 bar, šedý
Skladem
188 Kč
202 Kč
155,37 Kč bez DPH
155,37 Kč bez DPH
Rychlé info


Hunter Montážní klíč k rotač. tryskám MP ROTATOR
Skladem
49 Kč
40,50 Kč bez DPH
40,50 Kč bez DPH
Rychlé info
-18%


Hunter PRS 40, regulace tlaku 2,8 bar, ADV, výsuv 10 cm
Skladem
263 Kč
322 Kč
217,36 Kč bez DPH
217,36 Kč bez DPH
Rychlé info


Hunter "PS ULTRA" bez trysky, výsuv 10cm
Skladem
69 Kč
57,02 Kč bez DPH
57,02 Kč bez DPH
Rychlé info
-10%

Hunter Náhradní jemné filtry pro "MP ROTATOR 815, 1000, 2000"
Skladem
19 Kč
21 Kč
15,70 Kč bez DPH
15,70 Kč bez DPH
Rychlé info
-3%


Hunter PRS 40, regulace tlaku 2,8 bar, ADV, výsuv 15 cm
Skladem
659 Kč
676 Kč
544,63 Kč bez DPH
544,63 Kč bez DPH
Rychlé info


Hunter PRS 40, regulace tlaku 2,8 bar, ADV, výsuv 30 cm
Skladem
816 Kč
674,38 Kč bez DPH
674,38 Kč bez DPH
Použití
Vhodný pro malé úzké protáhlé travní plochy o šíři 1,5 m. Rotační trysku je možné instalovat do rozprašovacích postřikovačů - PRO-SPRAY, PRS 30, PRS 40. Volbou těchto trysek je eliminován počet postřikovačů na úzkých dlouhých pruzích trávy.Specifikace
- 3 modely nastavitelných trysek:
- MP LCS/ Left Strip 1.5 x 4.6 m (slonová kost)
- MP RCS/ Right Strip 1.5 x 4.6 m (měděná)
- MP SS/ Side Strip 1.5 x 9.1 m (hnědá) - Možnost redukce poloměru dostřiku až o 25% u všech modelů
Parametry
| Barevné rozlišení trysek | Ano |
|---|---|
| Doporučený pracovní tlak (P) | 2.8 bar |
| Hmotnost | 0.012 kg |
| Materiál trysky postřikovače | plast/nerez |
| Max. výška vzestupu paprsku | 50 cm |
| Nástroj k nastavení poloměru dostřiku | montážní klíč |
| Počet modelů trysek dle tvaru výseče | 3 |
| Pojistný výměnný filtr | Ano |
| Připojovací závit (vnitřní) | Ano |
| Průtok / spotřeba vody (Q) | 0.72 - 0.98 l/min |
| Redukce dostřiku | Ano |
| Srážková výška | 9 - 12 mm/hod |
| Tvar postřiku trysky | obdélník |
| Úhel vzestupu paprsku | 16 ° |
| Výrobce | Hunter |
| Rozměry tvaru postřiku | 1.5 x 4.6 m |
Související produkty (8)
















Související produkty8
Rychlé info
-4%


IRRIGA IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 50 m
Skladem
877 Kč
910 Kč
724,79 Kč bez DPH
724,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-22%


IRRITEC QJ 20 - závitový přímý přechod (vnější závit) - ABS - typ: 20x3/4"
Skladem
14 Kč
18 Kč
11,57 Kč bez DPH
11,57 Kč bez DPH
Rychlé info
-12%


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 32x3/4"
Skladem
30 Kč
34 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-27%


IRRITEC D-FLD + vložka, 1"
Skladem
296 Kč
405 Kč
244,63 Kč bez DPH
244,63 Kč bez DPH
Rychlé info
-17%


Hunter MP ROTATOR 2000 dostřik 4,9 - 6,4 m, 90 - 210°
Skladem
241 Kč
290 Kč
199,17 Kč bez DPH
199,17 Kč bez DPH
Rychlé info
-12%


IRRITEC Navrtávací sedlo IRRI PN6 - typ: 32x3/4"
Skladem
30 Kč
34 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-21%


Hunter PE Kloubové přípojky HUNTER SWING JOINT 1/2" x 1/2", 30 cm
Skladem
83 Kč
105 Kč
68,60 Kč bez DPH
68,60 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRITEC Závitové přechody AL-SBE pro SP16 PLUS - typ: závit 3/4"
Skladem
18 Kč
19 Kč
14,88 Kč bez DPH
14,88 Kč bez DPH
Alternativní produkty (2)




Alternativní produkty2
Rychlé info
-16%


Hunter MP ROTATOR STRIP T, vnější závit, obdélníkový tvar - typ: pravý roh
Skladem
284 Kč
340 Kč
234,71 Kč bez DPH
234,71 Kč bez DPH
Rychlé info
-10%


Hunter Tryska STRIP - RCS-515, obdélník 1,5 x 4,5 m
Skladem
54 Kč
60 Kč
44,63 Kč bez DPH
44,63 Kč bez DPH






