Hunter MP ROTATOR 815, dostřik 4,0 - 4,9 m, 360°
Hunter MP ROTATOR 815, dostřik 4,0 - 4,9 m, 360°
Rotační hlavice, celokruhové provedení 360°, poloměr dostřiku 4,0 - 4,9 m, filtr, dvojnásobná srážková výška 20 mm/hod Více
Výrobce: HunterKód produktu: 31059Doprava a platba
Běžná cena 290 Kč. Ušetříte 17% (49 Kč) 241 Kč s DPH
Rotační hlavice, celokruhové provedení 360°, poloměr dostřiku 4,0 - 4,9 m, filtr, dvojnásobná srážková výška 20 mm/hod Více
Výrobce: HunterKód produktu: 31059Doprava a platba
Příslušenství8


Hunter PRS 00, 1/2" na rozprašovací trysky, černý
29,75 Kč bez DPH


Hunter PRS 40, 1/2", regul. tlak 2,8 bar, šedý
155,37 Kč bez DPH


Hunter Montážní klíč k rotač. tryskám MP ROTATOR
40,50 Kč bez DPH


Hunter PRS 40, regulace tlaku 2,8 bar, ADV, výsuv 10 cm
217,36 Kč bez DPH


Hunter "PS ULTRA" bez trysky, výsuv 10cm
57,02 Kč bez DPH

Hunter Náhradní jemné filtry pro "MP ROTATOR 815, 1000, 2000"
15,70 Kč bez DPH


Hunter PRS 40, regulace tlaku 2,8 bar, ADV, výsuv 15 cm
544,63 Kč bez DPH


Hunter PRS 40, regulace tlaku 2,8 bar, ADV, výsuv 30 cm
674,38 Kč bez DPH
Použití
Nová generace trysky s nízkým poloměrem dostřiku doplňující řadu MP Rotatorů MP 800 SR díky stejné srážkové výšce, vhodný pro menší travnaté plochy a úzké travní pruhy, použití hlavně v místech, kde je průtokově málo vydatný zdroj vody. Vhodné i pro svažité plochy. Rotační trysku je možné instalovat do rozprašovacích postřikovačů ECO ROTATOR, PRO-SPRAY, PRS 30, PRS 40. Trysky MP mají standardně vnitřní závit.Specifikace
3 modely nastavitelných trysek
- MP 815 90 - 210° (černá) Poloměr dostřiku 4,5 m při tlaku 2,8 bar
- MP 815 210 - 270° (zelená) Poloměr dostřiku 4,5 m při tlaku 2,8 bar
- MP 815 360° (červená) Poloměr dostřiku 4,5 m při tlaku 2,8 bar
Možnost redukce poloměru dostřiku až o 25% u všech modelů.
MP820 zachovávají všechny výhody patentovaného designu MP Rotator. Pomalé otáčení trysky umožňuje silné proudy vody, které tak pokrývají svůj celý rozsah s vysokou rovnoměrností distribuce s vyšší srážkovou výškou 20 mm/h. Pro zvýšenou spolehlivost použití disponují MP rotatory jedinečnou funkcí double-pop, která zabraňuje vstupu nečistot do samotné trysky.
Chytřejší volby pro Váš systém
MP Rotator je nejlepší nástroj pro maximalizaci efektivity vašeho zavlažovacího systému!
Dvě shodné výše srážek ve dvou řadách MP Rotatorů s nejširším rozsahem v oboru poskytuje přesnou kontrolu nad návrhem systému a hospodaření s vodou. Správná výše srážek a sklon pro vaše potřeby minimalizuje přemokření či zatopení zavlažované plochy a zajišťuje tak špičkový výkon. Vyberte si ten nejlepší produkt pro potřeby vaší zavlažované plochy.
| Standard MP | MP800 | MP Strips |
|
|
|
|
|
|
|
Dosáhněte pomocí návrhů s MP Rotatory rychlejší instalaci a nižší náklady na celý systém závlahy
|
|
|
|
| Méně materiálu Více postřikovačů v jedné sekci znamená méně ventilů, méně potrubí a méně drátů. |
Méně práce Snížené množství materiálu znamená méně práce potřebné pro hloubení a instalaci. |
Jednodušší design systému Flexibilita rotatoru MP zjednodušuje rozložení postřikovačů a celkový návrh systému. |
Jednoduché a bezpečné nastavení výseče nástrojem nebo ručně
Výseč
Snadno upravte výseč MP Rotatoru pomocí montážního klíče k rotačním postřikovačům nebo ručně. Výseč lze nastavit pouze za chodu trysky, což zabrání případným obavám z budoucího vychýlení.

Poloměr rozstřiku
Upravte poloměr rozstřiku MP rotatoru pomocí montážního klíče k rotačním postřikovačům nebo plochého šroubováku až o 25% u všech modelů.
Méně reklamací MP Rotároru díky funkci double-pop
Funkce double-pop neboli dvojitého vysunutí MP Rotatoru chrání trysku před nečistotami a případným zanesením. Výhoda oproti konkurenci poskytuje uzavření trysky při nečinnosti, kdy není šance, aby se dostali nečistoty do jednotlivých otvorů trysek. S rotatorem MP se můžete spolehnout na bezstarostný systém. Jednoduše si vyberte a nainstalujte to nejlepší!
Konkurenční trysky mají slabost sktyrou v očích.
Nevěřte všemu co se říká!
Více než 10 let ověřeného výkonu
Naše výrobky jsou testovány, abychom zajistili maximální výkon a spolehlivost. MP Rotator překonává konkurenci v odolnosti proti nečistotám, testování rázu a přesnosti. MP Rotator je považován za univerzální volbu pro optimální funkčnost.

Funkce double pop udržuje vodní kanálky chráněné a čisté roky po instalaci
KLÍČOVÉ VLASTNOSTI
- Plynule nastavitelná výseč
- Rovnoměrná srážková výška při jakémkoliv nastavení trysky
- Poloměr dostřiku lze redukovat u všech modelů až o 25%
- Barevně rozlišené trysky pro snazší identifikaci
- Patentovaný tvar trysky s dvojitým výsuvem omezující zanášení trysky mechanickými nečistotami
- Výměnný filtr trysky zabraňuje jejímu ucpání drobnými mechanickými nečistotami
- Nízká srážková výška
- Multi-paprsková technologie postřiku odolná proti větru
- Rychlé nastavení výseče a poloměru dostřiku přímo za chodu
- Doporučený pracovní tlak 2,8 bar
- Dostřik 4,0 - 4,9 m
Automatické množství srážek

MP Rotator® má jedinečnou schopnost řídit množství vody protékající tryskou při různých nastaveních poloměru dostřiku, což má za následek odpovídající množství srážek bez ohledu na nastavení trysky.
Double-pop
Tryska MP Rotatoru vyskočí ze své chráněné polohy až po úplném vysunutí výsuvníku postřikovače, což poskytuje ochranu proti případným nečistotám
| Barevné rozlišení trysek | Ano |
|---|---|
| Doporučený pracovní tlak (P) | 2.8 bar |
| Hmotnost | 0.012 kg |
| Materiál trysky postřikovače | plast/nerez |
| Max. poloměr dostřiku (R) | 4,9 m |
| Max. výška vzestupu paprsku | 50 cm |
| Možnost změny nastavení výseče postřiku | Ne |
| Nástroj k nastavení poloměru dostřiku | montážní klíč |
| Nástroj k nastavení výseče | montážní klíč |
| Pevně nastavená výseč postřiku | 360 ° |
| Počet modelů trysek dle tvaru výseče | 1 |
| Pojistný výměnný filtr | Ano |
| Připojovací závit (vnitřní) | Ano |
| Průtok / spotřeba vody (Q) | 5,75 - 8,55 l/min |
| Redukce poloměru dostřiku | Ano |
| Rozmezí poloměru dostřiku (R) | 4,0 - 4,9 m |
| Srážková výška | 20 mm/hod |
| Tvar postřiku trysky | rotující paprsky |
| Úhel vzestupu paprsku | 16 ° |
| Výrobce | Hunter |
Související produkty8


IRRIGA IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 50 m
724,79 Kč bez DPH


IRRITEC QJ 20 - závitový přímý přechod (vnější závit) - ABS - typ: 20x3/4"
11,57 Kč bez DPH


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 32x3/4"
24,79 Kč bez DPH


IRRITEC D-FLD + vložka, 1"
244,63 Kč bez DPH


Hunter MP ROTATOR 2000 dostřik 4,9 - 6,4 m, 90 - 210°
199,17 Kč bez DPH


IRRITEC Navrtávací sedlo IRRI PN6 - typ: 32x3/4"
24,79 Kč bez DPH


Hunter MP ROTATOR 3000 dostřik 7,6 - 9,1m, 90 - 210°
199,17 Kč bez DPH


Hunter PE Kloubové přípojky HUNTER SWING JOINT 1/2" x 1/2", 30 cm
68,60 Kč bez DPH
Alternativní produkty2


Hunter MP ROTATOR 1000, dostřik 3,7 - 4,6 m, 360°
199,17 Kč bez DPH


Hunter MP ROTATOR 815, dostřik 4,0 - 4,9 m, 210 - 270°
199,17 Kč bez DPH












