IRRITEC ROOTGUARD 16 mm - 2,1 l/hod, spon 30 cm, (400 m)
IRRITEC ROOTGUARD 16 mm - 2,1 l/hod, spon 30 cm, (400 m)
Kapkovací potrubí 16 mm, balení 400 m - spon 30 cm, jednoduchý cylindrický kapkovač 2,1 l/h s kompenzací tlaku, PODZEMNÍ APLIKACE, černá barva se žlutým pruhem, cena uvedena za 1 m Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45753Doprava a platba
Běžná cena 16 000 Kč. Ušetříte 23% (3 600 Kč) 12 400 Kč s DPH 31 Kč/m
Kapkovací potrubí 16 mm, balení 400 m - spon 30 cm, jednoduchý cylindrický kapkovač 2,1 l/h s kompenzací tlaku, PODZEMNÍ APLIKACE, černá barva se žlutým pruhem, cena uvedena za 1 m Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45753Doprava a platba
Příslušenství8

IRRITEC VFL - plastový odvzdušňovací ventil, 3/4"
25,62 Kč bez DPH

IRRITEC Spojka přímá nástrčná 17 x 17 mm
6,61 Kč bez DPH

IRRITEC Závitový přechod nástrčný 17 mm - typ: 17x3/4"
9,92 Kč bez DPH


IRRITEC Závěsné úchyty WATER STOP 16/20 mm - typ: 16 mm
3,31 Kč bez DPH


IRRITEC QJ 16 - T kus - PP
24,79 Kč bez DPH

IRRITEC T-kus nástrčný 17 x 17 x 17 mm
9,92 Kč bez DPH

IRRITEC Koleno nástrčné 17 x 17 mm
9,92 Kč bez DPH


Antelco Svěrná objímka pro kapk. potrubí 16 mm - typ: 16/18
5,79 Kč bez DPH
Použití
Pro podzemní zavlažování keřových výsadeb v plochách i v liniích. Vhodné také pro podzemní závlahu menších nepravidelných trávníkových ploch v parcích a v zahradách. Často se instaluje na střešních zahradách s malou mocností zeminy. Lze zakoupit v metráži nebo po 400 m baleních.Specifikace
Kapkovací potrubí Multibar ROOTGUARD je složeno z cylindrických kapkovačů a polyethylenového 16 mm potrubí. Vykapávání je zajištěno 1 výtokovým otvorem v kapkovači. Kapkovače obsahují silikonovou membránu zajišťující tzv. kompenzaci tlaku v kapkovači, díky které je vykapávání přesně řízeno a je rovnoměrné po celé délce potrubí i při rozmezí tlaku 0,5 - 4,0 bar.
Potrubí výtok 2,1 l/hod na 1 kapkovač.
Instalace v jedné linii při sponu 30 cm se doporučuje maximálně do 125 m při vstupním tlaku 4 bar
Maximální délka potrubí je vždy závislá na vstupním tlaku, sklonu, sponu kapkovačů, výtoku z kapkovačů a emisní uniformitě.
Kapkovací potrubí MULTIBAR ROOTGUARD neobsahuje žádné zakázané toxické látky!
| Barva | Černá |
|---|---|
| Délka potrubí (bal) | 400 m |
| Doporučená filtrace | 155 mesh |
| Doporučené spojky | DF spojky |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 1,0 - 3,0 bar |
| Hmotnost na 1 m délky | 0,075 kg |
| Hmotnost svitku | 30 kg |
| Maximální doporučená délka větve | 120 m |
| Nadzemní instalace | Ano |
| Počet výtokových otvorů v kapkovači | 1 |
| Podzemní instalace | Ano |
| Spon kapkovačů v potrubí | 30 cm |
| Tloušťka stěny potrubí | 44 mil - 1,1 mm |
| Typ Dopravy | XL |
| Vhodná fixace | 1 - 2 m |
| Vnější průměr potrubí | 16 mm |
| Výrobce | Irritec |
| Výtok vody na 1 kapkovač | 2,1 l/hod |
| Zdvojený kapkovač | Ne |
| Kapkovače s kompenzací tlaku | Ano |
Související produkty8


IRRIGA Šachtice STANDARD - se zeleným víkem
314,88 Kč bez DPH


IRRITEC D-FLD + vložka, 1"
244,63 Kč bez DPH

IRRITEC SFP - Ventil MINI-BALL - typ: 3/4"x16mm
28,10 Kč bez DPH


Antelco SPECTRUM se zemním bodcem, koncový
22,31 Kč bez DPH


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 32x1"
31,40 Kč bez DPH


IRRIGA Velmi pevná teflonová těsnící páska, 12 mm, 12 m
8,26 Kč bez DPH

Hunter PGV ASV, 3/4", s regulací průtoku a přivzdušněním
780,99 Kč bez DPH


IRRITEC Kapkovací mikropotrubí M-DRIP 6,6 mm
297,45 Kč bez DPH
Alternativní produkty1

IRRITEC ROOTGUARD 16 mm - 2,1 l/hod, spon 30 cm, (metráž)
42,15 Kč bez DPH






