IRRITEC Kapkovací mikropotrubí M-DRIP 6,6 mm
IRRITEC Kapkovací mikropotrubí M-DRIP 6,6 mm
-8%
Kapkovací mikropotrubí M-DRIP 6,6 mm, spon 15 cm, balení 15 m, cena uvedena za 1 m Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45780Doprava a platba
Běžná cena 390 Kč. Ušetříte 8% (30 Kč) 360 Kč s DPH 24 Kč/m
Kapkovací mikropotrubí M-DRIP 6,6 mm, spon 15 cm, balení 15 m, cena uvedena za 1 m Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45780Doprava a platba
Příslušenství (5)





Příslušenství5
Rychlé info

IRRITEC Spojka přímá pro M-DRIP 6,6 mm
Skladem
7 Kč
5,79 Kč bez DPH
5,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-10%

IRRITEC T-kus 7 mm nástrčný pro M-DRIP 6,6 mm - alternativa
Skladem
9 Kč
10 Kč
7,44 Kč bez DPH
7,44 Kč bez DPH
Rychlé info
-11%

IRRITEC Koleno 7 mm nástrčné pro M-DRIP 6,6 mm - alternativa
Skladem
8 Kč
9 Kč
6,61 Kč bez DPH
6,61 Kč bez DPH
Rychlé info
-11%

IRRITEC T-kus 6,8 mm nástrčný pro M-DRIP 6,6 mm
Skladem
8 Kč
9 Kč
6,61 Kč bez DPH
6,61 Kč bez DPH
Rychlé info
-11%

IRRITEC Koleno 6,8 mm nástrčné pro M-DRIP 6,6 mm
Skladem
8 Kč
9 Kč
6,61 Kč bez DPH
6,61 Kč bez DPH
Použití
Pro zavlažování menších skupinek rostlin a květin v květináčích, truhlících, menších skleníkách a na menších plochách výsadeb. Potrubí je méně nápadné, snadněji se schová do výsadby. Připojení k přívodnímu potrubí je možno přes tvarovku obj. číslo 45 233.Specifikace
Vhodné připojovací tvarovky 6,8 mm:
45770 - T-kus nástrčný 6,8 mm
45771 - Koleno nástrčné 6,8 mm
Parametry
| Barva | Černá |
|---|---|
| Délka potrubí (bal) | 15 m |
| Doporučená filtrace | 150 mesh |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 0,6 - 1,8 bar |
| Hmotnost na 1 m délky | 0,075 kg |
| Hmotnost svitku | 1,125 kg |
| Maximální doporučená délka větve | 10 m |
| Nadzemní instalace | Ano |
| Počet výtokových otvorů v kapkovači | 2 |
| Podzemní instalace | Ne |
| Spon kapkovačů v potrubí | 15 cm |
| Tloušťka stěny potrubí | 0,8 mm |
| Vnější průměr potrubí | 6,6 mm |
| Vnitřní průměr | 5,0 mm |
| Výrobce | Irritec |
| Výtok vody na 1 kapkovač | 1,4 l/hod |
| Zdvojený kapkovač | Ne |
| Kapkovače s kompenzací tlaku | Ne |
Související produkty (8)












Související produkty8
Rychlé info
-24%


IRRIGA Šachtice STANDARD - se zeleným víkem
Skladem
381 Kč
499 Kč
314,88 Kč bez DPH
314,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%

IRRIGA Navrtávací sedlo 32 x 16 mm jednostranné
Skladem
28 Kč
30 Kč
23,14 Kč bez DPH
23,14 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 32x1"
Skladem
38 Kč
31,40 Kč bez DPH
31,40 Kč bez DPH
Rychlé info
-29%


IRRIGA Velmi pevná teflonová těsnící páska, 12 mm, 12 m
Skladem
10 Kč
14 Kč
8,26 Kč bez DPH
8,26 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%

PLASTIC-PUGLIA Potrubí 16 x 1,1 mm bez kapkovačů, (50 m)
Skladem
700 Kč
750 Kč
(14 Kč/m)
578,50 Kč bez DPH
578,50 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRITEC Záv. přechod 1/2" s převl. mat. x nástrčný 1/4"
Skladem
15 Kč
16 Kč
12,40 Kč bez DPH
12,40 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%


Hunter PGV, 1" MM, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Skladem
555 Kč
642 Kč
458,68 Kč bez DPH
458,68 Kč bez DPH
Rychlé info
-11%

Antelco IN-LINE filtr sítový s rychlospojkou
Skladem
94 Kč
106 Kč
77,69 Kč bez DPH
77,69 Kč bez DPH
Alternativní produkty (2)




Alternativní produkty2
Rychlé info
Novinka


IRRITEC Kruhový zavlažovač iCircle s labyrintem 125 mm
Skladem
41 Kč
33,88 Kč bez DPH
33,88 Kč bez DPH
Rychlé info
Novinka


IRRITEC Kruhový zavlažovač iCircle s labyrintem 250 mm
Skladem
48 Kč
39,67 Kč bez DPH
39,67 Kč bez DPH





