Italtecnica PM/5G, 230 V, rozmezí 2,0-3,5 bar
Italtecnica PM/5G, 230 V, rozmezí 2,0-3,5 bar
-22%
Tlakový spínač 0.20-0.35 MPa, pevný vnitřní závit 1/4", 230V. Více
Výrobce: ItaltecnicaKód produktu: 50681Doprava a platba
Běžná cena 355 Kč. Ušetříte 22% (78 Kč) 277 Kč s DPH
Tlakový spínač 0.20-0.35 MPa, pevný vnitřní závit 1/4", 230V. Více
Výrobce: ItaltecnicaKód produktu: 50681Doprava a platba
Příslušenství (8)














Příslušenství8
Rychlé info
-13%

IRRIGA 5cestná armatura
Skladem
179 Kč
205 Kč
147,93 Kč bez DPH
147,93 Kč bez DPH
Rychlé info
-4%


IRRIGA H07RN-F 3Gx1,5 (CGTG 3Cx1,5)
Skladem
225 Kč
235 Kč
185,95 Kč bez DPH
185,95 Kč bez DPH
Rychlé info


Elko Stykač VS 420, 4x20 A, 230 V AC
Skladem
603 Kč
498,35 Kč bez DPH
498,35 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Náhradní těsnění k tlak. spínačům TSA, PM, PT
Skladem
12 Kč
9,92 Kč bez DPH
9,92 Kč bez DPH
Rychlé info


Elko Stykač VS 420, 4x20 A, 24 V AC
Skladem
566 Kč
467,77 Kč bez DPH
467,77 Kč bez DPH
Rychlé info
-25%


GPH Lisovací dutinka 1,5-8
Skladem
3 Kč
4 Kč
2,48 Kč bez DPH
2,48 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRIGA H07RN-F 4Gx2,5 (CGTG 4Bx2,5)
Skladem
370 Kč
305,80 Kč bez DPH
305,80 Kč bez DPH
Rychlé info
-1%


Legrand Zásuvka gumová / spojka 230V/16 A, IP 44
Skladem
142 Kč
144 Kč
117,36 Kč bez DPH
117,36 Kč bez DPH
Použití
U všech typů vodáren, pro závlahové systémy různých velikostí a s různými provozními parametry. Tlakový spínač PM ve spojení s čerpadlem nebo kompresorem slouží k udržování tlaku v tlakových nádobách domácích vodáren v požadovaném tlakovém rozmezí. Tlakový spínač je nastavitelný dle diagramu, který se dodává se spínačem. Na spínači se dá nastavit zapínací a vypínací tlak v rozmezí 1,0-5,0 bar. Z výroby je spínač nastaven na rozmezí 2,0 - 3,5 bar. Tento spínač je možno použít pro čerpadla 230 V. Při instalaci je výhodné použít prodloužení mezi tlakovým spínačem a 5-cestnou armaturou. Barevné provedení černé.Specifikace
Parametry
| Hmotnost | 0,40 kg |
|---|---|
| Instalace do všech poloh | Ano |
| Jmenovité napětí (U) | 230 V |
| Jmenovitý proud (I) | 16 (10) A |
| Krytí IP | 44 |
| Materiál | plast/ocel |
| Max. diferenční tlak | 2,3 bar |
| Maximální počet sepnutí | 100/hod |
| Možnost nastavení vypínacího tlaku | Ano |
| Možnost nastavení zapínacího a vypínacího tlaku | 1-4,8 bar |
| Možnost nastavení zapínacího tlaku | Ano |
| Odolnost proti UV záření | Ano |
| Připojení | Vnitřní závit 1/4" |
| Rozměry (v x š x h) | 100x104x60 mm |
| Spínací tlak z výroby nastaven | 2,0 bar |
| Teplota čerpaného média | 0 až 55 °C |
| Teplota okolního vzduchu max. | -10 až 55 °C |
| Typ kabelu | bez kabelu |
| Typ těsnící vývodky pro kabely | Pg 13,5 |
| Vypínací tlak z výroby nastaven | 3,5 bar |
| Min. diferenční tlak | 0,6 bar |
| Jmenovitý přetlak | 1 MPa |
Související produkty (8)













Související produkty8
Rychlé info
-6%


IRRIGA Extra pevná teflonová těsnící páska, 19 mm, 15 m
Skladem
47 Kč
50 Kč
38,84 Kč bez DPH
38,84 Kč bez DPH
Rychlé info


MAVE Jednotka hladinového hlídání 2-HH2
Skladem
1 479 Kč
1 222,31 Kč bez DPH
1 222,31 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRIGA Ležatá nádoba CIMM, PN 8 - 24 l
Skladem
1 301 Kč
1 365 Kč
1 075,21 Kč bez DPH
1 075,21 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%

IRRIGA Prodloužení mezi tlak.spínač k 5-ti cest.arm.
Skladem
104 Kč
109 Kč
85,95 Kč bez DPH
85,95 Kč bez DPH
Rychlé info
-1%

IRRITEC Manometr 0-6 bar, glycerinová náplň, Ø 63mm
Není skladem
325 Kč
329 Kč
268,60 Kč bez DPH
268,60 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

DNA Rozběhový kondenzátor 30 µF
Skladem
184 Kč
195 Kč
152,07 Kč bez DPH
152,07 Kč bez DPH
Rychlé info
-8%


DAB JETINOX 132 M, 230 V
Skladem
6 958 Kč
7 570 Kč
5 750,41 Kč bez DPH
5 750,41 Kč bez DPH
Rychlé info
-9%


EASY PUMP EASY JET 850, 230V
Skladem
3 544 Kč
3 900 Kč
2 928,93 Kč bez DPH
2 928,93 Kč bez DPH
Alternativní produkty (8)














Alternativní produkty8
Rychlé info

ZPA TSA, rozmezí 2,0-3,5 bar
Skladem
1 050 Kč
867,77 Kč bez DPH
867,77 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%

IRRIGA PPC 22 1", IP 68
Skladem
2 656 Kč
2 790 Kč
2 195,04 Kč bez DPH
2 195,04 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%


Italtecnica BRIO TANK, 1"
Skladem
1 627 Kč
1 755 Kč
1 344,63 Kč bez DPH
1 344,63 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


Italtecnica BRIO TOP, 1"
Skladem
2 771 Kč
2 910 Kč
2 290,08 Kč bez DPH
2 290,08 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


Evak Pumps DPC-10, rozmezí 0,01-10,0 bar, 1,5 m kabel
Skladem
1 805 Kč
1 895 Kč
1 491,74 Kč bez DPH
1 491,74 Kč bez DPH
Rychlé info
-8%


Evak Pumps DPC-10, rozmezí 0,01-10,0 bar vidlicové provedení + zásuvka
Skladem
1 966 Kč
2 140 Kč
1 624,79 Kč bez DPH
1 624,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


Italtecnica Inverzní tlakový spínač LP/3
Skladem
350 Kč
367 Kč
289,26 Kč bez DPH
289,26 Kč bez DPH
Rychlé info
-34%


Italtecnica Komplet s tl. spínačem , 230 V, rozmezí 2,0-3,5 bar
Skladem
393 Kč
599 Kč
324,79 Kč bez DPH
324,79 Kč bez DPH






