Antelco SPECTRUM se zemním bodcem, koncový
Antelco SPECTRUM se zemním bodcem, koncový
-4%
Mikrozavlažovač se zemním bodcem a s nástrčným hrotem (B), regulace průtoku, R=0-2 m Více
Výrobce: AntelcoKód produktu: 45992Doprava a platba
Běžná cena 28 Kč. Ušetříte 4% (1 Kč) 27 Kč s DPH
Mikrozavlažovač se zemním bodcem a s nástrčným hrotem (B), regulace průtoku, R=0-2 m Více
Výrobce: AntelcoKód produktu: 45992Doprava a platba
Použití
Mikrozavlažovač pro zavlažovaní větších keřových skupin v zahradách rodinných domů, ve sklenících nebo v zimních zahradách.Specifikace
Video použití SPECTRUM:
Parametry
| Doporučený pracovní tlak (P) | 1,5 - 2,0 bar |
|---|---|
| Hmotnost | 0,002 kg |
| Max. poloměr dostřiku (R) | 2,0 m |
| Poloměr dostřiku | 0,3 - 2,0 m |
| Průtok (Q) | až 90 l/hod |
| Regulace průtoku | Ano |
| Rozebíratelná konstrukce | Ano |
| Tvar výseče | 360° |
| Výrobce | Antelco |
| Závitové hroty tupé | Ano |
| Zemní bodec | Ano |
Související produkty (8)













Související produkty8
Rychlé info
-4%


IRRIGA IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 50 m
Skladem
877 Kč
910 Kč
724,79 Kč bez DPH
724,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-8%


IRRITEC 5,5 x 3,0 mm - flexibilní PVC typ 200 - typ: 300 m
Skladem
3 600 Kč
3 900 Kč
(12 Kč/m)
2 976 Kč bez DPH
2 976 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


Antelco Děrovač rozvodného potrubí (otvor 3 mm)
Skladem
19 Kč
20 Kč
15,70 Kč bez DPH
15,70 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRITEC Kon. 6 - odbočka přímá - B/B (5,0 mm) - 1/4“ PVC 200/201
Skladem
6 Kč
4,96 Kč bez DPH
4,96 Kč bez DPH
Rychlé info
-4%

IRRITEC Děrovač FUS-3 do rozvodného potrubí
Skladem
172 Kč
180 Kč
142,15 Kč bez DPH
142,15 Kč bez DPH
Rychlé info
-8%

IRRIGA Univerzální nástroj TR-3
Skladem
640 Kč
699 Kč
528,93 Kč bez DPH
528,93 Kč bez DPH
Rychlé info
-4%


PLASTIC-PUGLIA Potrubí IRIMON GARDEN LINE 16 (PN4) 16x1,4 mm - 25m
Skladem
430 Kč
450 Kč
355,37 Kč bez DPH
355,37 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%


IRRITEC 5,5 x 3,0 mm - flexibilní PVC typ 200 - typ: 10 m
Skladem
140 Kč
150 Kč
(14 Kč/m)
115,70 Kč bez DPH
115,70 Kč bez DPH








