IRRIGA Kulový ventil FF s pákou - dlouhý závit - typ: připojení 1"
IRRIGA Kulový ventil FF s pákou - dlouhý závit - typ: připojení 1"
-2%
Kulový ventil, 1", 2x vnitřní závit, dlouhý závit, červená páka, PN16, mosaz Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 8020Doprava a platba
Běžná cena 325 Kč. Ušetříte 2% (8 Kč) 317 Kč s DPH
Kulový ventil, 1", 2x vnitřní závit, dlouhý závit, červená páka, PN16, mosaz Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 8020Doprava a platba
Použití
Uzavírací armatura hlavních sestav závlahových systémů a tlakových rozvodů vody. Kulový ventil je možné instalovat do všech poloh a ventily jsou dodávány s extra dlouhými závity, konstrukce ventilu je mimořádně robustní. Připojovací závit vnitřní 1/2", 3/4", 1", 5/4", 6/4", 2".Poznámka: Fotka produktu je pouze ilustrační. Výsledný produkt se může lišit.
Specifikace
Hmotnosti jednotlivých ventilů:
- Klulový ventil FF s pákou 1/2" - 0,17 kg
- Klulový ventil FF s pákou 3/4" - 0,26 kg
- Klulový ventil FF s pákou 1" - 0,45 kg
- Klulový ventil FF s pákou 5/4" - 0,65 kg
- Klulový ventil FF s pákou 6/4" - 1,04 kg
- Klulový ventil FF s pákou 2" - 1,45 kg
Náhradní páky pro jednotlivé ventily:
- Klulový ventil FF s pákou 1/2" - 7924; 7920
- Klulový ventil FF s pákou 3/4" - 7924; 7920
- Klulový ventil FF s pákou 1" - 7928; 7921
- Klulový ventil FF s pákou 5/4" - 7926
- Klulový ventil FF s pákou 6/4" - 7926
- Klulový ventil FF s pákou 2" - 7926
Parametry
| Dimenze připojovacího závitu (vnitřní) | 1 " |
|---|---|
| Dlouhé závity armatur | Ano |
| Hmotnost | 0,45 kg |
| Instalace do všech poloh | Ano |
| Jiné dimenze na objednávku | Ano |
| Materiál | mosaz |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| Páka součástí | Ano |
| Použití pro rozvody pitné vody | Ano |
| Tlaková odolnost (PN) | 16 bar |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
Související produkty (8)












Související produkty8
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové T-kusy - typ: 1"x1"x1"
Skladem
168 Kč
179 Kč
138,84 Kč bez DPH
138,84 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mosazná závitová kolena FF - typ: 1"x1"
Skladem
166 Kč
137,19 Kč bez DPH
137,19 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRIGA Mosazná závitová kolena MF - typ: 1"
Skladem
132 Kč
109,09 Kč bez DPH
109,09 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRIGA Mosazná šroubení přímá - typ: připojení 1"
Skladem
206 Kč
170,25 Kč bez DPH
170,25 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové mufny - hrdlové spojky - typ: 1"
Skladem
82 Kč
87 Kč
67,77 Kč bez DPH
67,77 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové dvojniply - typ: 1"
Skladem
59 Kč
63 Kč
48,76 Kč bez DPH
48,76 Kč bez DPH
Rychlé info
-10%


IRRIGA Zpětná klapka - s mosaznou záklopkou - typ: připojení 1"
Skladem
198 Kč
219 Kč
163,64 Kč bez DPH
163,64 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRIGA Mosazná šroubení rohová - typ: připojení 1"
Skladem
285 Kč
235,54 Kč bez DPH
235,54 Kč bez DPH
Alternativní produkty (2)



Alternativní produkty2
Rychlé info
-6%

IRRITEC "3FF" ventily - vnitřní závity - typ: závity 1"
Skladem
103 Kč
109 Kč
85,12 Kč bez DPH
85,12 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC "V50" ventily - vnitřní závity - typ: závity 1"
Skladem
468 Kč
386,78 Kč bez DPH
386,78 Kč bez DPH



