IRRIGA Mosazné závitové mufny - hrdlové spojky - typ: 1"
IRRIGA Mosazné závitové mufny - hrdlové spojky - typ: 1"
-6%
Mufna, 1", 2x vnitřní závit, mosaz Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 8168Doprava a platba
Běžná cena 87 Kč. Ušetříte 6% (5 Kč) 82 Kč s DPH
Mufna, 1", 2x vnitřní závit, mosaz Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 8168Doprava a platba
Použití
Oba závity jsou vnitřní. Použití především u velkých, tlakově náročných systémů, popřípadě pro instalaci v interiéru. Pro propojování mosazných a jiných tlakově odolných armatur a ventilů (filtry, elmag. ventily, uzávěry, vodoměry...)Použití pro rozvod studené vody. Možné umístění do země i do zdiva.
Poznámka: Fotka produktu je pouze ilustrační. Výsledný produkt se může lišit.
Specifikace
Hmotnosti jednotlivých mufen:
- Mufna 1/4" - hmotnost: 0,018 kg
- Mufna 1/2" - hmotnost: 0,045 kg
- Mufna 3/4" - hmotnost: 0,073 kg
- Mufna 1" - hmotnost: 0,118 kg
- Mufna 5/4" - hmotnost: 0,19 kg
- Mufna 6/4" - hmotnost: 0,176 kg
- Mufna 2" - hmotnost: 0,284 kg
Parametry
| Dimenze připojovacího závitu (vnitřní) | 1 " |
|---|---|
| Dlouhé závity armatur | Ano |
| Hmotnost | 0,118 kg |
| Instalace do všech poloh | Ano |
| Jiné dimenze na objednávku | Ano |
| Materiál | mosaz |
| Použití pro rozvody pitné vody | Ano |
| Rozsah provozních teplot | -10 až +110 °C |
| Tlaková odolnost (PN) | 16 bar |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Typ tvarovky | mufna |
Související produkty (8)









Související produkty8
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové T-kusy - typ: 1"x1"x1"
Skladem
168 Kč
179 Kč
138,84 Kč bez DPH
138,84 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mosazná závitová kolena FF - typ: 1"x1"
Skladem
166 Kč
137,19 Kč bez DPH
137,19 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRIGA Mosazná závitová kolena MF - typ: 1"
Skladem
132 Kč
109,09 Kč bez DPH
109,09 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové dvojniply - typ: 1"
Skladem
59 Kč
63 Kč
48,76 Kč bez DPH
48,76 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mosazné závitové redukované T-kusy - typ: 1"x1/2"x1"
Skladem
157 Kč
129,75 Kč bez DPH
129,75 Kč bez DPH
Rychlé info
-2%

IRRIGA Mosazné závitové redukované dvojniply - typ: 2"x1"
Skladem
397 Kč
405 Kč
328,10 Kč bez DPH
328,10 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové redukce - typ: 1"x1/2"
Skladem
59 Kč
63 Kč
48,76 Kč bez DPH
48,76 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mosazné závitové prodloužení přímé - typ: 1"x10 mm
Není skladem
81 Kč
66,94 Kč bez DPH
66,94 Kč bez DPH
Alternativní produkty (2)



Alternativní produkty2
Rychlé info


IRRITEC Závitové nátrubky - mufny - typ: 1"
Skladem
22 Kč
18,18 Kč bez DPH
18,18 Kč bez DPH
Rychlé info

RAIN S.p.A RN mufna FF s O-kroužkem, PP - typ: 1"
Skladem
67 Kč
55,37 Kč bez DPH
55,37 Kč bez DPH
