IRRITEC CEV + vložka, 1"
IRRITEC CEV + vložka, 1"
Filtr připojovací závit 1", vložka lamelová (disková) 120 mesh, zvětšená filtrační plocha 260 cm2, 2 výstupy na manometr, PN 10 Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 6165Doprava a platba
672 Kč s DPH
Filtr připojovací závit 1", vložka lamelová (disková) 120 mesh, zvětšená filtrační plocha 260 cm2, 2 výstupy na manometr, PN 10 Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 6165Doprava a platba
Příslušenství4

IRRITEC Náhradní těsnění k filtrační vložce pro filtry FLE a DFLE
28,10 Kč bez DPH

IRRITEC Náhradní těsnění pod víko pro filtry FLE a DFLE
41,32 Kč bez DPH

IRRITEC Vložka pro filtr DFLE
318,18 Kč bez DPH

IRRITEC Náh. víčko pro závit odkal. otvoru sítových filtrů
18,18 Kč bez DPH
Použití
Filtrace vody pro závlahové systémy - postřikovače a ruční odběr vody. Instalace do exteriéru. Větší filtrační plocha a tlaková odolnost oproti 1" diskovému filtru FLD.Specifikace
Zachycení jemných mechanických nečistot obsažených ve zdroji vody pro závlahový systém. Obvyklé použití filtrů CEV je u systémů s čerpadly, napojených na dešťovou jímku s horší kvalitou vody, zvětšená filtrační plocha (odpovídající 5/4" filtru FLE) zajistí delší interval čištění. Filtr není vhodný pro domovní rozvody pitné vody a také není určen pro instalaci do interiéru. Ve srovnání se sítovým filtrem zde není riziko protržení vložky filtru - tj. nižší riziko zanesení systému nečistotami.
Doporučený provozní tlak 2,5 - 6 bar, max. provozní tlak 8 bar. Na filtru jsou připojovací závity 1/4" pro manometry - možnost měření tlaku na vstupu a výstupu. Max. průtok filtrem je 7 m3/h. Připojovací závit vnější 1". Barevné provedení je černé.
| Barva filtrační vložky 120 mesh | červená |
|---|---|
| Dimenze odkalovacího otvoru (vnější) | 3/4 " |
| Dimenze připojovacího závitu (vnější) | 1 " |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 2,5-4,5 bar |
| Filtrační plocha | 260 cm² |
| Hmotnost | 0,52 kg |
| Jemnost filtrační vložky | 120 mesh |
| Manuální čištění vložky filtru - ručně | Ano |
| Materiál | polypropylen |
| Materiál vložky filtru | polypropylen |
| Max. provozní tlak (Pmax) | 8 bar |
| Možnost instalace v exteriéru | Ano |
| Možnost instalace v interiéru | Ne |
| Možnost odkalení | Ne |
| Možnost připojení manometru (vstupní/výstupní tlak) | Ano |
| Možnost redukce tlaku | Ne |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| O-kroužek filtrační vložky filtru | Ano |
| O-kroužek víka filtru | Ano |
| Použití pro biologické znečištění | Ne |
| Použití pro rozvody pitné vody | Ne |
| Použití pro silně znečištěné zdroje | Ne |
| Qmax | 1,9 l/s |
| Rozměry - šířka (od závitu po závit) | 165 mm |
| Rozměry - výška | 240 mm |
| Tlaková odolnost (PN) | 10 bar |
| Typ závitu | BSPT (kuželový) |
| Vizuální kontrola znečištění filtru | Ne |
| Výrobce | Irritec |
Související produkty8


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 40x5/4"
68,60 Kč bez DPH

IRRIGA Kulový ventil FF s pákou - dlouhý závit - typ: připojení 1"
261,98 Kč bez DPH


IRRIGA Mosazná šroubení přímá - typ: připojení 1"
170,25 Kč bez DPH

IRRIGA Mosazné závitové mufny - hrdlové spojky - typ: 1/4"
20,66 Kč bez DPH


IRRIGA Těsnící provázek LOCTITE v bal. 50 m
162,81 Kč bez DPH


IRRIGA PE-LD/ES (PN 6) - návin - typ: 32x3,0mm
2 314 Kč bez DPH

IRRIGA Manometr 0-10 bar, spodní vývod, Ø 50 mm
96,69 Kč bez DPH


IRRIGA Těsnící provázek LOCTITE v bal. 160 m
242,98 Kč bez DPH
Alternativní produkty5


IRRITEC D-FLD + vložka, 1"
244,63 Kč bez DPH


IRRITEC D-FLE + vložka, 5/4"
460,33 Kč bez DPH


IRRITEC D-FLF + vložka, 6/4"
819,01 Kč bez DPH


IRRITEC FLE + vložka polyester, 5/4" - typ: vložka 120mesh
347,93 Kč bez DPH


IRRITEC FLE + vložka INOX, 5/4" - typ: vložka 120mesh
347,93 Kč bez DPH




