IRRIGA H07RN-F 3Gx1,5 (CGTG 3Cx1,5)
IRRIGA H07RN-F 3Gx1,5 (CGTG 3Cx1,5)
-4%
Přívodní kabel k jednofázovým čerpadlům. Prodej v násobcích 5 m. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 50580Doprava a platba
Běžná cena 235 Kč. Ušetříte 4% (10 Kč) 225 Kč s DPH
Přívodní kabel k jednofázovým čerpadlům. Prodej v násobcích 5 m. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 50580Doprava a platba
Příslušenství (8)













Příslušenství8
Rychlé info


NAPRO Izolační páska 15 mm černá, 10 m
Skladem
12 Kč
9,92 Kč bez DPH
9,92 Kč bez DPH
Rychlé info
-2%


SEZ-CZ Elektroinstalační krabička 6455-11P (ACIDUR)
Skladem
115 Kč
117 Kč
95,04 Kč bez DPH
95,04 Kč bez DPH
Rychlé info
-17%

GPH Lisovací očko
Skladem
5 Kč
6 Kč
4,13 Kč bez DPH
4,13 Kč bez DPH
Rychlé info


Electro Terminal Svorkovnice lámací EKL 1 1,5 - 6 mm²
Skladem
19 Kč
15,70 Kč bez DPH
15,70 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Krycí fólie červená, šířka 22 cm, délka 100 m
Skladem
295 Kč
243,80 Kč bez DPH
243,80 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%


WAGO Svorka na vodiče s upínáním 221-413
Skladem
16 Kč
17 Kč
13,22 Kč bez DPH
13,22 Kč bez DPH
Rychlé info
-25%


GPH Lisovací dutinka 1,5-8
Skladem
3 Kč
4 Kč
2,48 Kč bez DPH
2,48 Kč bez DPH
Rychlé info

GPH Lisovací dutinka 1,5 mm s izolací
Skladem
7 Kč
5,79 Kč bez DPH
5,79 Kč bez DPH
Použití
Kabel pro těžké mechanické namáhání, olejiodolný, nešíří plamen, pro uložení ve vodě.Může být použit ve výbušném prostředí.
Pro pevné nebo pohyblivé uložení ve vnitřním i vnějším prostředí, mechanické namáhání.
Pro elektrické napájení pro průmyslové a zemědělské provozy, ve stavebnictví.
Pro pevnou instalaci v budovách.
Pro dočasná vedení strojů, výtahů apod.
Pryžový harmonizovaný kabel s vysokou mechanickou a chemickou odolností. Tyto kabely se používají např. u čerpadel, které se vkládají do vrtů a je třeba přizpůsobit délku kabelu místním podmínkám.
Specifikace
Ohebný gumový kabel 3x1,5 mm pro šňůrová vedení, pohyblivé přívody spotřebičů a zařízení pro střední mechanická namáhání ve stavebnictví, zemědělství, pro velké mechanické namáhání, v prostředí obyčejném, studeném, horkém, vlhkém, ve vodě.
Pryžový harmonizovaný kabel s vysokou mechanickou a chemickou odolností.Tyto kabely se používají např. u čerpadel, které se vkládají do vrtů a je třeba přizpůsobit délku kabelu místním podmínkám.
- Ohebný kabel z chloroprenové pryže pro těžké mechanické zatížení v suchém, vlhkém a mokrém prostředí.
- Barva izolace - modrá, hnědá, žlutozelená.
- Vodič: holé měděné flexibilní lanko.
- Plášť: polychlóroprenová směs odolná vůči oleji, vodě a korozivním substancím.
- Provozní teplota -25 ..... +55 C
Parametry
| Barva pláště | Černá |
|---|---|
| Hmotnost na 1 m délky | 0,141 kg |
| Jmenovité napětí (U) | 450/750 V |
| Materiál vnější izolace | Guma (EPR) |
| Materiál vnitřní izolace | Guma (EPR) |
| Odolnost proti mechanickým/chemickým vlivům | Ano |
| Odolnost proti šíření plamene | ČSN EN 60332-1-2 |
| Odolnost proti vodě | Ano |
| Olejiodolné (dle EN 60811-404) | Ano |
| Proudová zatížitelnost ve vzduchu | 16 A |
| Provedení nepodporující hoření | Ano |
| Průřez vodiče | 1,5 mm² |
| Rozměry - vnější průměr | 11,9 mm |
| Rozsah provozních teplot | - 40°C až +75 °C |
| Rozsah vnějších teplot, kabel pevně uložen | -30 až +60 °C |
| Rozsah vnějších teplot, kabel v pohybu | -30 až +60 °C |
| Skladba jader vodičů | Jemné lanko |
| Teplota okolního vzduchu max. | 85 °C |
| Vnější průměr | cca 11 mm |
| Zkušební napětí | 2,5 kV/50 Hz |
| Značení žil | Barvou |
| Ochranný vodič | Ano |
| Provedení | Kulaté |
| Odpor jádra | 13,7 Ω/km |
| Počet žil kabelu | 3 |
Související produkty (8)













Související produkty8
Rychlé info


EATON Proudový chránič PF7 25/2/003 AC
Skladem
1 683 Kč
1 685 Kč
1 390,91 Kč bez DPH
1 390,91 Kč bez DPH
Rychlé info
-11%

EATON Jednofázový motorový spouštěč - typ: 6,3 - 10 A/230 V
Skladem
834 Kč
942 Kč
689,26 Kč bez DPH
689,26 Kč bez DPH
Rychlé info


CELLPACK Souprava smršťovacích spojek SMH 4
Skladem
206 Kč
170,25 Kč bez DPH
170,25 Kč bez DPH
Rychlé info


CELLPACK Zalévací kabelová spojka
Skladem
551 Kč
455,37 Kč bez DPH
455,37 Kč bez DPH
Rychlé info
-4%

DNA Rozběhový kondenzátor 25 µF
Skladem
178 Kč
185 Kč
147,11 Kč bez DPH
147,11 Kč bez DPH
Rychlé info
-27%


Italtecnica PM/12, 230 V, rozmezí 5,0-7,0 bar
Skladem
277 Kč
379 Kč
228,93 Kč bez DPH
228,93 Kč bez DPH
Rychlé info

Malpro Instalační trubka 20 mm
Skladem
33 Kč
27,27 Kč bez DPH
27,27 Kč bez DPH
Rychlé info


hager Zásuvka na DIN lištu
Skladem
318 Kč
262,81 Kč bez DPH
262,81 Kč bez DPH
Alternativní produkty (4)








Alternativní produkty4
Rychlé info
-7%


IRRIGA CYKY-J 3x1,5 (CYKY 3Cx1,5) - typ: balení 100 m
Skladem
2 500 Kč
2 700 Kč
(25 Kč/m)
2 066 Kč bez DPH
2 066 Kč bez DPH
Rychlé info
-2%


IRRIGA H07RN-F 3Gx2,5 (CGTG 3Cx2,5)
Skladem
290 Kč
295 Kč
239,65 Kč bez DPH
239,65 Kč bez DPH
Rychlé info
-9%


IRRIGA Prodlužovací kabel 30 m, gumový, 3x1.5 mm, zásuvka s víčkem
Skladem
1 410 Kč
1 550 Kč
1 165,29 Kč bez DPH
1 165,29 Kč bez DPH
Rychlé info
-1%


IRRIGA Flexo šňůra, 3x1,5mm², gumová, černá, 10m
Skladem
622 Kč
630 Kč
514,05 Kč bez DPH
514,05 Kč bez DPH



