GPH Lisovací očko
GPH Lisovací očko
-17%
Lisovací očko s izolací, průměr 4 mm. Více
Výrobce: GPHKód produktu: 13738Doprava a platba
Běžná cena 6 Kč. Ušetříte 17% (1 Kč) 5 Kč s DPH
Lisovací očko s izolací, průměr 4 mm. Více
Výrobce: GPHKód produktu: 13738Doprava a platba
Použití
Především u el. kabelů pro vytvoření kvalitního spoje s hlavičkovou svorkou (pod hlavičku šroubku).Specifikace
Lisovací oko izolcí PC. Pro Cu laněné vodiče (nelze použít pro plné vodiče!).
Parametry
| Barva izolace | Modrá |
|---|---|
| Izolační materiál | Polycarbonat /Makrol |
| Materiál | Měď |
| Povrchová úprava | Galvanické cínování |
| Průměr otvoru pro dřík šroubu | 4,3 mm |
| Průřez vodiče | 1,5 - 2,5 mm² |
| Rozměry | 8,5 x 16,5 mm |
| Rozsah teplot | -10 až + 75 °C |
| Velikost svorníku | M4 |
Související produkty (6)












Související produkty6
Rychlé info


DAB K80-300T, 400 V
Skladem
44 340 Kč
36 644,63 Kč bez DPH
36 644,63 Kč bez DPH
Rychlé info
-4%


IRRIGA H07RN-F 3Gx1,5 (CGTG 3Cx1,5)
Skladem
225 Kč
235 Kč
185,95 Kč bez DPH
185,95 Kč bez DPH
Rychlé info
-17%


Grundfos GRUNDFOS SQE 2-55 s frekv. měničem, 40m kabel 230V (set)
Skladem
40 599 Kč
48 815 Kč
33 552,89 Kč bez DPH
33 552,89 Kč bez DPH
Rychlé info


DNA Rozběhový kondenzátor 20 µF
Skladem
272 Kč
224,79 Kč bez DPH
224,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%


TOOLCRAFT Multifunkční kleště 7 v 1
Skladem
445 Kč
475 Kč
367,77 Kč bez DPH
367,77 Kč bez DPH
Rychlé info


Scapa Industrial Vulkanizační páska Scapa PIB 19mm x 10m
Skladem
179 Kč
147,93 Kč bez DPH
147,93 Kč bez DPH






