EATON Proudový chránič PF7 25/2/003 AC
EATON Proudový chránič PF7 25/2/003 AC
Jednofázový chránič, typ AC, reziduální proud 30 mA. Více
Výrobce: EATONKód produktu: 39430Doprava a platba
Běžná cena 1 685 Kč. Ušetříte 0% (2 Kč) 1 683 Kč s DPH
Jednofázový chránič, typ AC, reziduální proud 30 mA. Více
Výrobce: EATONKód produktu: 39430Doprava a platba
Příslušenství (7)













Příslušenství7
Rychlé info
-25%


GPH Lisovací dutinka 2,5-8
Skladem
3 Kč
4 Kč
2,48 Kč bez DPH
2,48 Kč bez DPH
Rychlé info


Schneider Plastový rozváděč Kaedra - 3 moduly, IP 65
Skladem
839 Kč
693,39 Kč bez DPH
693,39 Kč bez DPH
Rychlé info


Noark Propojovací lišta k jističům
Skladem
129 Kč
106,61 Kč bez DPH
106,61 Kč bez DPH
Rychlé info

Eleman Koncovka pro fáz.lišty
Skladem
19 Kč
15,70 Kč bez DPH
15,70 Kč bez DPH
Rychlé info
-25%


GPH Lisovací dutinka 1,5-8
Skladem
3 Kč
4 Kč
2,48 Kč bez DPH
2,48 Kč bez DPH
Rychlé info


EATON Rozváděč 8, IP65, 8 modulů
Skladem
1 031 Kč
852,07 Kč bez DPH
852,07 Kč bez DPH
Rychlé info


Noark Venkovní rozváděč IRINOARK 4, IP65 - 4 pozice
Skladem
531 Kč
438,84 Kč bez DPH
438,84 Kč bez DPH
Použití
Jednofázový proudový chránič 230 V AC, vybavovací proud 30 mA. Typ AC – citlivost na střídavý reziduální proud. Chrání před nebezpečným dotykovým napětím na živé nebo neživé části el. zařízení. Neslouží k ochraně před zkratem! Testovací tlačítko pro kontrolu funkčnosti. Dimenzovaný proud 25 A. Pro průřez vodičů 1,5 - 35 mm². Strana síťového připojení je libovolná – možnost volby přívodních / vývodních svorek. Signalizace stavu vypnuto – zapnuto. Dvojí funkce svorek – hlavičkové / třmenové. Zkušební tlačítko T musí být aktivováno jednou za 6 měsíců!Specifikace
Signalizace stavu vypnuto, zapnuto.
Zkušební tlačítko.
Parametry
| Časová závislost vybavení | Bez zpoždění |
|---|---|
| Elektrická životnost v cyklech | 4.000 |
| Hmotnost | 208 g |
| Jmenovitý reziduální proud | 30 mA |
| Krytí IP | 20 |
| Max. zatížení kontaktů | 25 A |
| Mechanická životnost v cyklech | 20.000 |
| Montáž na DIN lištu | Ano |
| Počet modulů na DIN liště | 2 |
| Počet pólů | 2P |
| Podmíněná zkratová odolnost | 10 kA |
| Provozní teplota | -25 až +40 °C |
| Průřez připojovaných vodičů | 1,5–35 mm² |
| Rozměry (v x š x h) | 80x 35x60 mm |
| Testovací tlačítko pro kontrolu funkčnosti | Ano |
| Typ svodového proudu | AC |
| Max. napětí | 230/400 V AC |
Související produkty (8)












Související produkty8
Rychlé info


Elko Instalační relé VS 116, do 16 A (AC1), ovládání 24/230 V AC
Skladem
449 Kč
371,07 Kč bez DPH
371,07 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%


IRRIGA CYKY-J 3x1,5 (CYKY 3Cx1,5) - typ: balení 100 m
Skladem
2 500 Kč
2 700 Kč
(25 Kč/m)
2 066 Kč bez DPH
2 066 Kč bez DPH
Rychlé info
-29%

Weidmuler Stahovací páska černá, 100 ks - typ: 2,5 x 135 mm
Skladem
39 Kč
55 Kč
32,23 Kč bez DPH
32,23 Kč bez DPH
Rychlé info


NAPRO Izolační páska 15 mm černá, 10 m
Skladem
12 Kč
9,92 Kč bez DPH
9,92 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%

EATON Jednofázový motorový spouštěč - typ: 4 - 6,3 A/230 V
Skladem
843 Kč
910 Kč
696,69 Kč bez DPH
696,69 Kč bez DPH
Rychlé info
-11%

EATON Jednofázový motorový spouštěč - typ: 6,3 - 10 A/230 V
Skladem
834 Kč
942 Kč
689,26 Kč bez DPH
689,26 Kč bez DPH
Rychlé info


ABB Venkovní zásuvka 230V bílá
Skladem
144 Kč
119,01 Kč bez DPH
119,01 Kč bez DPH
Rychlé info

Weidmuler Návlečka na kabely - čísla & písmena
Skladem
59 Kč
48,76 Kč bez DPH
48,76 Kč bez DPH
Alternativní produkty (1)


Alternativní produkty1
Rychlé info
-2%


EATON Proudový chránič PF7 25/2/003 A
Skladem
1 863 Kč
1 895 Kč
1 539,67 Kč bez DPH
1 539,67 Kč bez DPH










