Italtecnica PM/12, 230 V, rozmezí 5,0-7,0 bar
Italtecnica PM/12, 230 V, rozmezí 5,0-7,0 bar
-27%
Tlakový spínač 0.50-0.70 MPa, převlečná matka 1/4", 230V. Více
Výrobce: ItaltecnicaKód produktu: 50685Doprava a platba
Běžná cena 379 Kč. Ušetříte 27% (102 Kč) 277 Kč s DPH
Tlakový spínač 0.50-0.70 MPa, převlečná matka 1/4", 230V. Více
Výrobce: ItaltecnicaKód produktu: 50685Doprava a platba
Příslušenství (8)














Příslušenství8
Rychlé info
-13%

IRRIGA 5cestná armatura
Skladem
179 Kč
205 Kč
147,93 Kč bez DPH
147,93 Kč bez DPH
Rychlé info
-4%


IRRIGA H07RN-F 3Gx1,5 (CGTG 3Cx1,5)
Skladem
225 Kč
235 Kč
185,95 Kč bez DPH
185,95 Kč bez DPH
Rychlé info


Elko Stykač VS 420, 4x20 A, 230 V AC
Skladem
603 Kč
498,35 Kč bez DPH
498,35 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Náhradní těsnění k tlak. spínačům TSA, PM, PT
Skladem
12 Kč
9,92 Kč bez DPH
9,92 Kč bez DPH
Rychlé info


Elko Stykač VS 420, 4x20 A, 24 V AC
Skladem
566 Kč
467,77 Kč bez DPH
467,77 Kč bez DPH
Rychlé info
-25%


GPH Lisovací dutinka 1,5-8
Skladem
3 Kč
4 Kč
2,48 Kč bez DPH
2,48 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRIGA H07RN-F 4Gx2,5 (CGTG 4Bx2,5)
Skladem
370 Kč
305,80 Kč bez DPH
305,80 Kč bez DPH
Rychlé info
-1%


Legrand Zásuvka gumová / spojka 230V/16 A, IP 44
Skladem
142 Kč
144 Kč
117,36 Kč bez DPH
117,36 Kč bez DPH
Použití
U všech typů vodáren, pro závlahové systémy různých velikostí a s různými provozními parametry. Tlakový spínač PM ve spojení s čerpadlem nebo kompresorem slouží k udržování tlaku v tlakových nádobách domácích vodáren v požadovaném tlakovém rozmezí. Tlakový spínač je nastavitelný dle diagramu, který se dodává se spínačem. Na spínači se dá nastavit zapínací a vypínací tlak v rozmezí 3,0 - 12 bar. Z výroby je spínač nastaven na rozmezí 5,0 - 7,0 bar. Tento spínač je možno použít pro čerpadla 230 V. Při instalaci je výhodné použít prodloužení mezi tlakovým spínačem a 5-cestnou armaturou. Barevné provedení černé.Specifikace
Parametry
| Hmotnost | 0,40 kg |
|---|---|
| Instalace do všech poloh | Ano |
| Jmenovité napětí (U) | 230 V |
| Jmenovitý proud (I) | 16 (10) A |
| Krytí IP | 44 |
| Materiál | plast/ocel |
| Max. diferenční tlak | 5,0 bar |
| Maximální počet sepnutí | 100/hod |
| Možnost nastavení vypínacího tlaku | Ano |
| Možnost nastavení zapínacího a vypínacího tlaku | 3-12 bar |
| Možnost nastavení zapínacího tlaku | Ano |
| Odolnost proti UV záření | Ano |
| Připojení (převlečná matka) | 1/4 " |
| Rozměry (v x š x h) | 100x104x60 mm |
| Spínací tlak z výroby nastaven | 5,0 bar |
| Teplota čerpaného média | 0 až 55 °C |
| Teplota okolního vzduchu max. | -10 až 55 °C |
| Typ kabelu | bez kabelu |
| Typ těsnící vývodky pro kabely | Pg 13,5 |
| Vypínací tlak z výroby nastaven | 7,0 bar |
| Min. diferenční tlak | 1,5 bar |
| Jmenovitý přetlak | 1 MPa |
Související produkty (8)














Související produkty8
Rychlé info
-6%


IRRIGA Extra pevná teflonová těsnící páska, 19 mm, 15 m
Skladem
47 Kč
50 Kč
38,84 Kč bez DPH
38,84 Kč bez DPH
Rychlé info


MAVE Jednotka hladinového hlídání 2-HH2
Skladem
1 479 Kč
1 222,31 Kč bez DPH
1 222,31 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRIGA Ležatá nádoba CIMM, PN 8 - 24 l
Skladem
1 301 Kč
1 365 Kč
1 075,21 Kč bez DPH
1 075,21 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%

IRRIGA Prodloužení mezi tlak.spínač k 5-ti cest.arm.
Skladem
104 Kč
109 Kč
85,95 Kč bez DPH
85,95 Kč bez DPH
Rychlé info
-1%

IRRITEC Manometr 0-6 bar, glycerinová náplň, Ø 63mm
Není skladem
325 Kč
329 Kč
268,60 Kč bez DPH
268,60 Kč bez DPH
Rychlé info
-1%


Grundfos GRUNDFOS SQ 2-70, 230V
Skladem
29 843 Kč
30 065 Kč
24 663,64 Kč bez DPH
24 663,64 Kč bez DPH
Rychlé info
-9%


Global water solution GLOBAL ležatá nádoba, PN 10 - 60 L
Skladem
4 552 Kč
4 985 Kč
3 761,98 Kč bez DPH
3 761,98 Kč bez DPH
Rychlé info
-20%


Global water solution GLOBAL stojatá nádoba, PN 10, 150 L
Skladem
11 126 Kč
13 875 Kč
9 195,04 Kč bez DPH
9 195,04 Kč bez DPH
Alternativní produkty (8)














Alternativní produkty8
Rychlé info

ZPA TSA, rozmezí 4,0-6,0 bar
Skladem
1 133 Kč
936,36 Kč bez DPH
936,36 Kč bez DPH
Rychlé info

ZPA TSA, rozmezí 6,5-9,0 bar
Skladem
1 133 Kč
936,36 Kč bez DPH
936,36 Kč bez DPH
Rychlé info
-21%


Italtecnica PT/12, 400 V, rozmezí 5,0-7,0 bar
Skladem
301 Kč
380 Kč
248,76 Kč bez DPH
248,76 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


Italtecnica BRIO TOP, 1"
Skladem
2 771 Kč
2 910 Kč
2 290,08 Kč bez DPH
2 290,08 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


Evak Pumps DPC-10, rozmezí 0,01-10,0 bar, 1,5 m kabel
Skladem
1 805 Kč
1 895 Kč
1 491,74 Kč bez DPH
1 491,74 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


Italtecnica Inverzní tlakový spínač LP/3
Skladem
350 Kč
367 Kč
289,26 Kč bez DPH
289,26 Kč bez DPH
Rychlé info
-15%


Italtecnica NETTUNO UNIVERSAL, 230 V
Skladem
9 548 Kč
11 215 Kč
7 890,91 Kč bez DPH
7 890,91 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


Italtecnica SIRIO UNIVERSAL, 230 V
Skladem
7 726 Kč
8 115 Kč
6 385,12 Kč bez DPH
6 385,12 Kč bez DPH






