IRRIGA CT T-kus MFF 1" s plochým těsněním
IRRIGA CT T-kus MFF 1" s plochým těsněním
T-kus, 1", se dvěmi převlečnými matkami pro připojení el. mag. ventilu (matka/matka/vnější závit). Součástí tvarovky jsou plochá těsnění pro převlečné matky, mosaz. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13130Doprava a platba
515 Kč s DPH
T-kus, 1", se dvěmi převlečnými matkami pro připojení el. mag. ventilu (matka/matka/vnější závit). Součástí tvarovky jsou plochá těsnění pro převlečné matky, mosaz. Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 13130Doprava a platba
Použití
Umožňuje sestavení rozebíratelného rozdělovače pro elektromagnetické ventily ve ventilové šachtici. Kdykoliv lze sestavu snadno rozebrat, předělat nebo doplnit. Převlečné matky se připojují na vnější závity protikusů bez použití teflonu. Použítí především na zahradách RD.Specifikace
Parametry
| Barva | mosaz |
|---|---|
| Dotěsnění závitu | netřeba |
| Hmotnost | 0,316 kg |
| Materiál | mosaz |
| Maximální doporučený pracovní tlak | 8 bar |
| Počet převlečných matic | 2 |
| Počet vnějších závitů | 1 |
| Použití pro hlavní sestavy | Ne |
| Použití pro pitnou vodu | Ne |
| Použití pro sekční ventily | Ano |
| Použití pro zahrady | Ano |
| Použití v interiéru | Ne |
| Typ těsnění | pryžové |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Velikost závitu | 1 " |
| Typ tvarovky | T-kus |
Související produkty (4)








Související produkty4
Rychlé info
-15%


Hunter PGV, 1" FF, cívka 24 V AC
Skladem
525 Kč
616 Kč
433,88 Kč bez DPH
433,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-24%


IRRIGA Šachtice STANDARD - se zeleným víkem
Skladem
381 Kč
499 Kč
314,88 Kč bez DPH
314,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-28%


IRRIGA Šachtice JUMBO - se zeleným víkem
Skladem
623 Kč
865 Kč
514,88 Kč bez DPH
514,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%


Hunter PGV, 1" FF, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
Skladem
555 Kč
642 Kč
458,68 Kč bez DPH
458,68 Kč bez DPH
Alternativní produkty (3)






Alternativní produkty3
Rychlé info
-5%


IRRIGA T-kus MFF 1" s plochým těsněním
Skladem
82 Kč
86 Kč
67,77 Kč bez DPH
67,77 Kč bez DPH
Rychlé info
-10%


IRRITEC T-kus MFF 1" s O-kroužkem, GR
Skladem
54 Kč
60 Kč
44,63 Kč bez DPH
44,63 Kč bez DPH
Rychlé info
-1%


RAIN S.p.A RN T-kus MFF 1" O-kroužek, PVC
Skladem
79 Kč
80 Kč
65,29 Kč bez DPH
65,29 Kč bez DPH
