Hunter POP-UP indikátor závlahy, výsuv 15 cm
Hunter POP-UP indikátor závlahy, výsuv 15 cm
-17%
Výsuvný indikátor závlahy (15 cm), odnímatelná záslepka výsuvníku, žlutá barva výsuvníku, připojovací závit 1/2" vnitřní Více
Výrobce: HunterKód produktu: 22050Doprava a platba
Běžná cena 421 Kč. Ušetříte 17% (71 Kč) 350 Kč s DPH
Výsuvný indikátor závlahy (15 cm), odnímatelná záslepka výsuvníku, žlutá barva výsuvníku, připojovací závit 1/2" vnitřní Více
Výrobce: HunterKód produktu: 22050Doprava a platba
Příslušenství (3)






Příslušenství3
Rychlé info
-4%


IRRIGA IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 50 m
Skladem
877 Kč
910 Kč
724,79 Kč bez DPH
724,79 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC QJ 20 - závitové koleno (vnější závit) - ABS - typ: 20x1/2"
Není skladem
23 Kč
19,01 Kč bez DPH
19,01 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC QJ 20 - závitový T kus (vnější závit) - ABS - typ: 20x1/2"
Skladem
38 Kč
31,40 Kč bez DPH
31,40 Kč bez DPH
Použití
POP-UP Indikátor slouží k indikaci chodu závlahy. Osazuje se na podzemní potrubí, zejména tam, kde nejsme schopni běžným provozem závlahy zjistit, zdali je v systému dostatečný tlak a zdali systém funguje spolehlivě. Použití převážně na podzemní kapkové závlahy nebo podzemní kapkovací rohože.Specifikace
Parametry
| Délka výsuvníku | 22 cm |
|---|---|
| Doporučený pracovní tlak (P) | 1.0 - 4.8 bar |
| Hmotnost | 0.083 kg |
| Materiál těla postřikovače | plast |
| Materiál výsuvníku | plast |
| Pojistný výměnný filtr | Ano |
| Připojovací závit | Vnitřní |
| Tlaková odolnost (PN) | 10 bar |
| Typ závitu | NPT (kuželový) |
| Velikost závitu | 1/2 " |
| Vnější průměr hlavice postřikovače | 4 cm |
| Vnější průměr těla postřikovače | 3 cm |
| Vnější průměr výsuvníku | 2 cm |
| Výrobce | Hunter |
| Výška těla postřikovače | 23,5 cm |
| Výška výsuvu | 15 cm |
| Zesílená pružina | Ne |
| Předinstalovaná tryska | Ne |
Související produkty (8)














Související produkty8
Rychlé info
-24%


IRRIGA Šachtice STANDARD - se zeleným víkem
Skladem
381 Kč
499 Kč
314,88 Kč bez DPH
314,88 Kč bez DPH
Rychlé info
-27%


IRRITEC D-FLD + vložka, 1"
Skladem
296 Kč
405 Kč
244,63 Kč bez DPH
244,63 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRITEC SFP - Ventil MINI-BALL - typ: 3/4"x16mm
Skladem
34 Kč
36 Kč
28,10 Kč bez DPH
28,10 Kč bez DPH
Rychlé info
-4%


Antelco SPECTRUM se zemním bodcem, koncový
Skladem
27 Kč
28 Kč
22,31 Kč bez DPH
22,31 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 32x1"
Skladem
38 Kč
31,40 Kč bez DPH
31,40 Kč bez DPH
Rychlé info
-29%


IRRIGA Velmi pevná teflonová těsnící páska, 12 mm, 12 m
Skladem
10 Kč
14 Kč
8,26 Kč bez DPH
8,26 Kč bez DPH
Rychlé info
-14%

Hunter PGV ASV, 3/4", s regulací průtoku a přivzdušněním
Skladem
945 Kč
1 099 Kč
780,99 Kč bez DPH
780,99 Kč bez DPH
Rychlé info
-8%


IRRITEC Kapkovací mikropotrubí M-DRIP 6,6 mm
Skladem
360 Kč
390 Kč
(24 Kč/m)
297,45 Kč bez DPH
297,45 Kč bez DPH
Alternativní produkty (1)


Alternativní produkty1
Rychlé info


Hunter POP-UP indikátor závlahy, výsuv 30 cm
Skladem
531 Kč
438,84 Kč bez DPH
438,84 Kč bez DPH











