Hunter MP ROTATOR 1000T, dostřik 3,7-4,6 m, vnější závit - typ: 360°
Hunter MP ROTATOR 1000T, dostřik 3,7-4,6 m, vnější závit - typ: 360°
-16%
Rotační hlavice (T) vnější závit! - kruhové provedení 360°, poloměr dostřiku 4,1 m / 2,8 bar, filtr, Nelze použít pro Hunter - použití pro postřikovače konkurence! Více
Výrobce: HunterKód produktu: 31025Doprava a platba
Běžná cena 340 Kč. Ušetříte 16% (56 Kč) 284 Kč s DPH
Rotační hlavice (T) vnější závit! - kruhové provedení 360°, poloměr dostřiku 4,1 m / 2,8 bar, filtr, Nelze použít pro Hunter - použití pro postřikovače konkurence! Více
Výrobce: HunterKód produktu: 31025Doprava a platba
Příslušenství (2)



Příslušenství2
Rychlé info
-10%

Hunter Náhradní jemné filtry pro "MP ROTATOR T"
Skladem
19 Kč
21 Kč
15,70 Kč bez DPH
15,70 Kč bez DPH
Rychlé info


Hunter Montážní klíč k rotač. tryskám MP ROTATOR
Skladem
49 Kč
40,50 Kč bez DPH
40,50 Kč bez DPH
Použití
Trysky MP ROTATOR-T jsou určeny pro rekonstrukci konkurenčních AZS, jejichž postřikovače mají opačný závit nežli trysky Hunter. Parametry trysek jsou stejné s postřikovači MP ROTATOR, liší se pouze opačným závitem.Specifikace
- 3 modely nastavitelných trysek:
- MP CORNER (T) 45 - 105° (tyrkysově modrá)
- MP 1000 (T) 90 - 210° (vínově červená)
- MP 1000 (T) 360° (olivově zelená) - Možnost redukce poloměru dostřiku až o 25% u všech modelů
Parametry
| Barevné rozlišení trysek | Ano |
|---|---|
| Doporučený pracovní tlak (P) | 2.8 bar |
| Hmotnost | 0.012 kg |
| Materiál trysky postřikovače | plast/nerez |
| Max. poloměr dostřiku (R) | 4,6 m |
| Max. výška vzestupu paprsku | 40 - 50 cm |
| Možnost změny nastavení výseče postřiku | Ano |
| Nástroj k nastavení poloměru dostřiku | montážní klíč |
| Nástroj k nastavení výseče | montážní klíč |
| Počet modelů trysek dle tvaru výseče | 3 |
| Pojistný výměnný filtr | Ano |
| Připojovací závit (vnější) | Ano |
| Průtok / spotřeba vody (Q) | 0.61 - 3.25 l/min |
| Redukce poloměru dostřiku | Ano |
| Rozmezí nastavení výseče postřiku | 360 ° |
| Rozmezí poloměru dostřiku (R) | 3.7 - 4.6 m |
| Srážková výška | 9 - 12 mm/hod |
| Tlaková odolnost (PN) | bar |
| Tvar postřiku trysky | rotující paprsky |
| Úhel vzestupu paprsku | 14 - 20 ° |
| Výrobce | Hunter |
Související produkty (8)
















Související produkty8
Rychlé info
-4%


IRRIGA IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 50 m
Skladem
877 Kč
910 Kč
724,79 Kč bez DPH
724,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-22%


IRRITEC QJ 20 - závitový přímý přechod (vnější závit) - ABS - typ: 20x3/4"
Skladem
14 Kč
18 Kč
11,57 Kč bez DPH
11,57 Kč bez DPH
Rychlé info
-12%


IRRIGA Navrtávací sedlo ALFA PN6 - typ: 32x3/4"
Skladem
30 Kč
34 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-27%


IRRITEC D-FLD + vložka, 1"
Skladem
296 Kč
405 Kč
244,63 Kč bez DPH
244,63 Kč bez DPH
Rychlé info
-12%


IRRITEC Navrtávací sedlo IRRI PN6 - typ: 32x3/4"
Skladem
30 Kč
34 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-17%


Hunter MP ROTATOR 3000 dostřik 7,6 - 9,1m, 90 - 210°
Skladem
241 Kč
290 Kč
199,17 Kč bez DPH
199,17 Kč bez DPH
Rychlé info
-21%


Hunter PE Kloubové přípojky HUNTER SWING JOINT 1/2" x 1/2", 30 cm
Skladem
83 Kč
105 Kč
68,60 Kč bez DPH
68,60 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRITEC Závitové přechody AL-SBE pro SP16 PLUS - typ: závit 3/4"
Skladem
18 Kč
19 Kč
14,88 Kč bez DPH
14,88 Kč bez DPH
Alternativní produkty (1)


Alternativní produkty1
Rychlé info
-17%


Hunter MP ROTATOR 1000, dostřik 3,7 - 4,6 m, 360°
Skladem
241 Kč
290 Kč
199,17 Kč bez DPH
199,17 Kč bez DPH






