IRRITEC PC-IR MULTIBAR 16 mm - 2,1 l/h, spon 33 cm (50 m)
IRRITEC PC-IR MULTIBAR 16 mm - 2,1 l/h, spon 33 cm (50 m)
Kapkovací potrubí 16 mm, balení 50 m - spon 33 cm, jednoduchý cylindrický kapkovač 2,1 l/h s kompenzací tlaku, nadzemní aplikace, cena uvedena za 1 m, hnědá barva Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45743Doprava a platba
Běžná cena 1 050 Kč. Ušetříte 14% (150 Kč) 900 Kč s DPH 18 Kč/m
Kapkovací potrubí 16 mm, balení 50 m - spon 33 cm, jednoduchý cylindrický kapkovač 2,1 l/h s kompenzací tlaku, nadzemní aplikace, cena uvedena za 1 m, hnědá barva Více
Výrobce: IRRITECKód produktu: 45743Doprava a platba
Příslušenství8

IRRITEC Hlavice 1" se 4 vývody 16 mm, ABS
36,36 Kč bez DPH

IRRITEC DF T-kus 16 x 16 x 16 mm, převlečné matice
23,14 Kč bez DPH


IRRITEC Závěsné úchyty WATER STOP 16/20 mm - typ: 16 mm
3,31 Kč bez DPH


IRRITEC QJ 16 - T kus - PP
24,79 Kč bez DPH

IRRITEC T-kus nástrčný 17 x 17 x 17 mm
9,92 Kč bez DPH


Antelco Svěrná objímka pro kapk. potrubí 16 mm - typ: 16/18
5,79 Kč bez DPH


IRRITEC Nůžky na dělení PE potrubí do 20 mm
277,69 Kč bez DPH


IRRITEC Zemní úchyt PDL kapk. potrubí 16 mm - hnědý
9,09 Kč bez DPH
Použití
Pro zavlažování liniových keřových výsadeb v pěstebnách, ve školkách, v parcích nebo pro závlahu živého plotu u rodinného domu. Dále vhodné pro skleníky, sady, vinice. Kompenzace tlaku zajišťuje vytékání rovnoměrného množství vody z kapkovačů po celé délce ramene kapkovacího potrubí i při zvýšení vstupního tlaku do systému.Specifikace
Na objednávku lze zajistit i jiné typy kapkovačů (1.1 - 3,8 l/h) i jiné spony (30-150 cm).
Na vyžádání lze objednat i tl. stěny 0.9mm (35 mil) místo 1.1mm (44mil) STANDARD.
| Barva | hnědá |
|---|---|
| Délka potrubí (bal) | 50 m |
| Doporučená filtrace | 155 mesh |
| Doporučené spojky | DF spojky |
| Doporučený pracovní tlak (P) | 1,0 - 3,5 bar |
| Hmotnost na 1 m délky | 0,075 kg |
| Hmotnost svitku | 3,75 kg |
| Maximální doporučená délka větve | 150 m |
| Nadzemní instalace | Ano |
| Počet výtokových otvorů v kapkovači | 3 |
| Podzemní instalace | Ne |
| Spon kapkovačů v potrubí | 33 cm |
| Tloušťka stěny potrubí | 1,1 mm |
| Vhodná fixace | 1 - 2 m |
| Vnější průměr potrubí | 16 mm |
| Výrobce | Irritec |
| Výtok vody na 1 kapkovač | 2,1 l/hod |
| Zdvojený kapkovač | Ano |
| Kapkovače s kompenzací tlaku | Ano |
Související produkty8


IRRIGA IRIMON QJ 20 - Pružné připojovací potrubí, 50 m
724,79 Kč bez DPH

IRRIGA Navrtávací sedlo 32 x 16 mm jednostranné
23,14 Kč bez DPH


Antelco SHRUBBLER 360 s bodcem, koncový
15,70 Kč bez DPH


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 32x1"
31,40 Kč bez DPH

IRRITEC Spojka přímá nástrčná 17 x 17 mm
6,61 Kč bez DPH

IRRIGA Koncová zátka dlouhá pro kapk. potrubí 16 mm, PP
9,09 Kč bez DPH


Hunter PGV, 1" MM, s regulací průtoku, cívka 24 V AC
458,68 Kč bez DPH

Antelco IN-LINE filtr sítový s rychlospojkou
77,69 Kč bez DPH
Alternativní produkty5


PLASTIC-PUGLIA PC GOLD DRIP 16 mm - 2,0 l/h, spon 33 cm (400m)
6 280 Kč bez DPH


Hunter HDL-CV 17 mm - 2,1 l/h, spon 30 cm, (75 m)
2 603,25 Kč bez DPH


Hunter HDL-CV 17 mm - 2,1 l/h, spon 30 cm, (300 m)
10 164 Kč bez DPH


Hunter HDL-PC 17 mm - 2,1 l/h, spon 30 cm, (75 m)
2 603,25 Kč bez DPH


Hunter HDL-PC 17 mm - 2,1 l/h, spon 30 cm, (300 m)
10 164 Kč bez DPH




