DAB VERTY NOVA 200 M, 230 V
DAB VERTY NOVA 200 M, 230 V
Kalové čerpadlo s integrovaným plovákem a zpětnou klapkou, Qmax = 7 m3/hod, Pmax = 0,065 MPa Více
Výrobce: DABKód produktu: 50984Doprava a platba
4 083 Kč s DPH
Kalové čerpadlo s integrovaným plovákem a zpětnou klapkou, Qmax = 7 m3/hod, Pmax = 0,065 MPa Více
Výrobce: DABKód produktu: 50984Doprava a platba
Příslušenství1


Legrand Vidlice gumová / zástrčka 230V/16 A, IP 44
93,39 Kč bez DPH
Použití
Ponorná kompaktní jednofázová drenážní čerpadla s integrovaným plovákem a zpětnou klapkou. Určeno pro odvodnění sklepů, jímek bazénů. Ponorné drenážní čerpadlo VERTY NOVA je určeno k čerpání mírně znečistěné vody bez vláknitých příměsin s obsahem pevných nečistot do velikosti 5 mm. Speciální provedení plovákového spínače umožňuje automaticky čerpat z jímek od rozměru 200 x 200 mm.Čerpadlo není určeno k průmyslovému použití a k čerpání slané vody, fekálií, hořlavých, korozívních a výbušných kapalin, tuků, olejů, potravin apod. Teplota čerpané kapaliny nesmí přesáhnout 35°C.
Specifikace
PROVOZ PARAMETRY
Táhlem, vyčnívajícím na horní části čerpadla lze přepínat mezi provozem automatickým "A" a manuálním"M". Zvolený provoz je zobrazován ukazatelem na krytu plováku.
Automatický provoz (A): Zabudovaný plovákový spínač zapne čerpadlo, pokud hladina stoupne, a vypne čerpadlo, pokud hladina klesne.
Manuální provoz (M): Zajištěním plováku v horní poloze dojde k trvalému manuálnímu zapnutí čerpadla. Pro vypnuti čerpadla je nutno buď vysunout vidlicí přívodního kabelu z napájecí zásuvky, nebo při nízké hladině uvolnit plovák.Minimální ponoření čerpadla při spouštění je 30 mm. Minimální nevyčerpatelný zbytek při manuálním provozu je 2 - 3 mm.
KONSTRUKCE ČERPADLA
Suchý dvoupólový elektromotor čerpadla nuceně chlazený čerpanou kapalinou. Tato koncepce umožňuje čerpadlu i dlouhodobé částečné vynoření.Elektromotor je spouštěn a vypínán vestavěným a zakrytovaným vertikálně vedeným plovákem.Poloha plováku je snímána magneticky. Plovák lze vyřadit zajištěním v horní poloze.Ochrana motoru proti přetížení je vestavěným vratným snímačem oteplení vinutí.
| Délka kabelu | 10 m |
|---|---|
| Hloubka ponoru max. | 9 m |
| Hmotnost | 4,2 kg |
| Horizontální instalace | Ano |
| Jmenovité napětí (U) | 230 V |
| Jmenovitý výkon motoru (P2) | 0,4 kW |
| Krytí IP | 68 |
| Materiál - oběžná kola | technopolymer |
| Maximální počet sepnutí | 20/hod |
| Monoblokové provedení | Ne |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| Plovák | Ano |
| Připojovací závit (vnější) | 5/4-1-3/4 " |
| Průchodnost | 5 mm |
| Q max | 7,0 m³/hod |
| Rozměry - délka | 285 mm |
| Sací schopnost - min. výška hladiny | 3 mm |
| Třída izolace | F |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Vertikální instalace | Ano |
| Vnější průměr | 227 mm |
| Výrobce | DAB |
| Zpětná klapka | Ano |
| Ochrana proti běhu na sucho | Ano |
| Materiál - plášť čerpadla | plast |
| Ucpávka | mech. jednoduchá |
| P max | 0,65 bar |
| Součástí napájecí kabel se zástrčkou | Ano |
Související produkty8


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 25x3/4"
24,79 Kč bez DPH


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 32x1"
29,75 Kč bez DPH


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 40x5/4"
68,60 Kč bez DPH

VALMON Ocelové spony na hadice - typ: 16-25mm
9,09 Kč bez DPH

VALMON Ocelové spony na hadice - typ: 20-32mm
9,92 Kč bez DPH

VALMON Ocelové spony na hadice - typ: 25-40mm
11,57 Kč bez DPH

VALMON PREMIUM - typ: 3/4" - 25m
1 301,75 Kč bez DPH

VALMON PREMIUM - typ: 3/4" - 50m
2 603,50 Kč bez DPH
Alternativní produkty2


Grundfos UNILIFT CC7-A1, 230 V
5 409,92 Kč bez DPH


EASY PUMP EASY DW 400, 230 V
1 698,35 Kč bez DPH















