Grundfos GRUNDFOS PM START, 1"
Grundfos GRUNDFOS PM START, 1"
PM START je tlaková řídicí jednotka určená k ovládání spuštění a vypnutí čerpadel pro zásobování domácností vodou. Nabízí základní řídicí funkce, ochranu proti chodu nasucho a funkci automatického restartu. Nahrazuje PM-1. Více
Výrobce: GrundfosKód produktu: 50627Doprava a platba
2 782 Kč s DPH
PM START je tlaková řídicí jednotka určená k ovládání spuštění a vypnutí čerpadel pro zásobování domácností vodou. Nabízí základní řídicí funkce, ochranu proti chodu nasucho a funkci automatického restartu. Nahrazuje PM-1. Více
Výrobce: GrundfosKód produktu: 50627Doprava a platba
Příslušenství5


IRRIGA CYKY-J 3x1,5 (CYKY 3Cx1,5) - typ: balení 100 m
2 066 Kč bez DPH


IRRIGA CYKY-J 3x1,5 (CYKY 3Cx1,5) - typ: balení 200 m
4 132 Kč bez DPH


IRRIGA H07RN-F 3Gx1,5 (CGTG 3Cx1,5)
185,95 Kč bez DPH


Legrand Zásuvka gumová / spojka 230V/16 A, IP 44
117,36 Kč bez DPH


Legrand Vidlice gumová / zástrčka 230V/16 A, IP 44
93,39 Kč bez DPH
Použití
PM START je tlaková řídicí jednotka určená k ovládání spuštění a vypnutí čerpadel pro zásobování domácností vodou. Nabízí základní řídicí funkce, ochranu proti chodu nasucho a funkci automatického restartu.Ideální pro:
Zahradní a domácí čerpací systémy
Zavlažování
Letní chaty a menší domy
Specifikace
Tlaková řídicí jednotka Grundfos PM START je určená k ovládání spuštění a vypnutí čerpadel pro zásobování domácností vodou. Lze ji použít pro čerpadla Grundfos i čerpadla jiných značek.
PM START automaticky spustí čerpadlo při poklesu tlaku v systému a vypne čerpadlo při zastavení odběru vody.
PM START je vybaveno jednoduchým a přehledným ovládacím panelem s LED kontrolkami a tlačítkem pro RESET.
PM START zajistí spolehlivý provoz čerpadla, kdy v případě nedostatku vody ochrání čerpadlo před chodem nasucho.
Díky použitým robustním a odolným materiálům je lze instalovat v systémech s teplotou vody až do 60°C.
Hlavní výhody:
Plně automatické řízení: Čerpadlo se sepne při otevření kohoutku a vypne po uzavření.
Ochrana proti chodu nasucho: Zabrání poškození čerpadla při výpadku vody.
Kompaktní design: Snadná instalace – přímo na výtlačné potrubí.
LED indikace stavu: Jasný přehled o provozu a případné poruše.
Bezúdržbový provoz: Žádné další nastavování či servisní zásahy.
| Anticyklický funkce | Ano |
|---|---|
| Časová prodleva během zastavení čerpadla | 10 s |
| Délka kabelu | 1,5 m |
| Hmotnost | 1,4 kg |
| Indikace chodu čerpadla | Ano |
| Indikace napájecího napětí | Ano |
| Instalace do všech poloh | Ne |
| Jmenovité napětí (U) | 230 V |
| Krytí IP | 65 |
| Max. jmen. příkon motoru čerpadla (P1) | 1,5 kW |
| Max. povolený provozní tlak | 10 bar |
| Max. proud | 10 A |
| Možnost nastavení zapínacího tlaku | Ne |
| Připojení | G1/NPT |
| Připojovací závit (vnější) | 1 " |
| Průřez vodiče | 3G1 mm² |
| Rozměry (v x š x h) | 162x150x192 mm |
| Ruční reset | Ano |
| Teplota čerpaného média | 0-60 °C |
| Teplota okolního vzduchu max. | 0-50 °C |
| Typ kabelu | H07-RNF |
| Umístění v suchém prostředí | Ano |
| Výrobce | Grundfos |
| Zapínací tlak | 2,2 bar |
| Zpětná klapka | Ano |
| Ochrana proti běhu na sucho | Ano |
| Min. tlak čerpadla | 31 m |
| Q min | 1 l/min |
| Max. povolená výška mezi spínačem a odběr. místem | 22 m |
| Čerpané kapaliny | Čistá voda |
| Počet čerpadel | 1 |
| Součástí napájecí kabel se zástrčkou | SCHUKO |
Související produkty8


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 25x1"
24,79 Kč bez DPH


MAVE Jednotka hladinového hlídání 2-HH2
1 222,31 Kč bez DPH


IRRIGA Ležatá nádoba CIMM, PN 8 - 24 l
1 075,21 Kč bez DPH


Global water solution GLOBAL ležatá nádoba, PN 10, 24 L
1 650,41 Kč bez DPH


IRRIGA Těsnící provázek LOCTITE v bal. 50 m
162,81 Kč bez DPH


Elbi AQUACOLD nádoba malá, PN 8 - 8 l
655,37 Kč bez DPH


IRRIGA Zpětná klapka HEAVY DUTY - s mosaznou záklopkou - typ: připojení 1"
286,78 Kč bez DPH


IRRIGA PE-LD/ES (PN 6) - návin - typ: 25x2,3mm
1 570 Kč bez DPH
Alternativní produkty4


Italtecnica BRIO TANK, 1"
1 344,63 Kč bez DPH


Italtecnica BRIO TOP, 1"
2 290,08 Kč bez DPH


Evak Pumps DPC-10, rozmezí 0,01-10,0 bar vidlicové provedení + zásuvka
1 624,79 Kč bez DPH


Evak Pumps DPC-10 II A, Wi-Fi, rozmezí 0,01-10,0 bar, vidlice + zásuvka
3 450,41 Kč bez DPH


