Elbi AQUACOLD nádoba malá, PN 8 - 8 l
Elbi AQUACOLD nádoba malá, PN 8 - 8 l
-5%
Tlaková nádoba vertikální 8 l, pryžový vak, D=19,5 cm, dl.32,5 cm, PN 8 Více
Výrobce: ElbiKód produktu: 50660Doprava a platba
Běžná cena 835 Kč. Ušetříte 5% (42 Kč) 793 Kč s DPH
Tlaková nádoba vertikální 8 l, pryžový vak, D=19,5 cm, dl.32,5 cm, PN 8 Více
Výrobce: ElbiKód produktu: 50660Doprava a platba
Použití
Tlaková nádoba slouží jako vyrovnávací prvek pro systémy s možným výskytem tlakových rázů. Z výroby je nádoba natlakována na tlak 1,5 bar. Výsledný tlak je třeba upravit dle zapínacího tlaku čerpadla. Provedení nádoby je stojaté bez nožiček. Barevné provedení modré. Připojovací závit vnější 3/4".Specifikace
Plnící přetlak plynu v nádobě je nutno upravit dle nastavení spínacího prvku čerpadla. U tlakových spínačů se nastavuje tlak v nádobě - zapínací tlak snížený o 0,2 bar = potřebný tlak v nádobě. U systému s frekvenčním měničem se nastavuje tlak v nádobě - 70% konstatního nastaveného tlaku = potřebný tlak v nádobě.
Parametry
| Barva | modrá |
|---|---|
| Doporučený pracovní tlak (P) | 4-6 bar |
| Hmotnost | 2 kg |
| Instalace do všech poloh | Ano |
| Materiál | pozinkovaná ocel |
| Objem tlakové nádoby | 8 l |
| Plnící ventilek | Ano |
| Přetlak plynu z výroby | 1,5 bar |
| Připojovací závit (vnější) | 3/4 " |
| Průběžná nádoba | Ne |
| Pryžový vak | Ano |
| Rozměry (v x š x h) | 325x195x195 mm |
| Teplota čerpaného média | do 110 °C |
| Tlaková odolnost (PN) | 8 bar |
| Vertikální provedení | Ano |
Související produkty (8)












Související produkty8
Rychlé info
-14%


IRRITEC CONNECTO - Kolena s vnějším závitem - typ: 25x3/4"
Skladem
31 Kč
36 Kč
25,62 Kč bez DPH
25,62 Kč bez DPH
Rychlé info
-3%


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 25x3/4"
Skladem
30 Kč
31 Kč
24,79 Kč bez DPH
24,79 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové dvojniply - typ: 3/4"
Skladem
33 Kč
35 Kč
27,27 Kč bez DPH
27,27 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRIGA Mosazná šroubení přímá - typ: připojení 3/4"
Skladem
120 Kč
99,17 Kč bez DPH
99,17 Kč bez DPH
Rychlé info
-13%

IRRIGA 5cestná armatura
Skladem
179 Kč
205 Kč
147,93 Kč bez DPH
147,93 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


IRRIGA Kulový ventil FF s vypouštěním - standardní závit - typ: připojení 1"
Skladem
402 Kč
425 Kč
332,23 Kč bez DPH
332,23 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mosazné závitové T-kusy - typ: 3/4"x3/4"x3/4"
Skladem
94 Kč
77,69 Kč bez DPH
77,69 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%

IRRIGA Prodloužení mezi tlak.spínač k 5-ti cest.arm.
Skladem
104 Kč
109 Kč
85,95 Kč bez DPH
85,95 Kč bez DPH
Alternativní produkty (2)




Alternativní produkty2
Rychlé info
-6%


Global water solution GLOBAL nádoba malá, PN 10 - 8 L
Skladem
1 450 Kč
1 548 Kč
1 198,35 Kč bez DPH
1 198,35 Kč bez DPH
Rychlé info
Novinka


Global water solution GLOBAL nádoba vertikální, PN 10 - 12 L
Skladem
2 490 Kč
2 057,85 Kč bez DPH
2 057,85 Kč bez DPH











