IRRIGA Ležatá nádoba CIMM, PN 8 - 24 l
IRRIGA Ležatá nádoba CIMM, PN 8 - 24 l
Tlaková nádoba ležatá 24 l, pryžový vak vyměnitelný, D=26 cm, dl.49 cm, PN 8, možnost zavěšení na zeď Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 50645Doprava a platba
Běžná cena 1 365 Kč. Ušetříte 5% (64 Kč) 1 301 Kč s DPH
Tlaková nádoba ležatá 24 l, pryžový vak vyměnitelný, D=26 cm, dl.49 cm, PN 8, možnost zavěšení na zeď Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 50645Doprava a platba
Příslušenství1

IRRIGA Náhr. pryžové vaky k tlakovým CIMM a CALPEDA
285,12 Kč bez DPH
Použití
Tlakové nádoby slouží jako zásobníky čerpané vody pro domácí vodárny a vodárny závlahových systémů. Z výroby je nádoba natlakována na tlak 1,5 bar. Výsledný tlak je třeba upravit dle zapínacího tlaku čerpadla. Tlaková nádoba 24 l je vybavena vyměnitelným vakem. Nádoby ležaté mají závěsné nožičky pro fixaci k podlaze nebo pro instalaci na zeď. Barevné provedení modré. Připojovací závit vnější 1".Specifikace
Plnící přetlak plynu v nádobě je nutno upravit dle nastavení spínacího prvku čerpadla. U tlakových spínačů se nastavuje tlak v nádobě - zapínací tlak snížený o 0,2 bar = potřebný tlak v nádobě. U systému s frekvenčním měničem se nastavuje tlak v nádobě - 70% konstatního nastaveného tlaku = potřebný tlak v nádobě.
| Barva | modrá |
|---|---|
| Hmotnost | 10 kg |
| Horizontální provedení | Ano |
| Instalace do všech poloh | Ano |
| Materiál | pozinkovaná ocel |
| Objem tlakové nádoby | 24 l |
| Plnící ventilek | Ano |
| Přetlak plynu z výroby | 1,5 bar |
| Připojovací závit (vnější) | 1 " |
| Pryžový vak | Ano |
| Rozměry (v x š x h) | 260x485x260 mm |
| Teplota čerpaného média | do 50 °C |
| Tlaková odolnost (PN) | 8 bar |
| Výrobce | CIMM |
Související produkty8


IRRITEC CONNECTO - Kolena s vnitřním závitem - typ: 32x1"
42,15 Kč bez DPH


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 32x1"
29,75 Kč bez DPH

IRRIGA Mosazné závitové T-kusy - typ: 1"x1"x1"
138,84 Kč bez DPH


IRRIGA Mosazná šroubení přímá - typ: připojení 1"
170,25 Kč bez DPH

IRRIGA 5cestná armatura
147,93 Kč bez DPH


IRRIGA Kulový ventil FF s vypouštěním - standardní závit - typ: připojení 1"
332,23 Kč bez DPH

IRRIGA Prodloužení mezi tlak.spínač k 5-ti cest.arm.
85,95 Kč bez DPH


IRRIGA Mosazná šroubení rohová - typ: připojení 1"
235,54 Kč bez DPH
Alternativní produkty2


Global water solution GLOBAL ležatá nádoba, PN 10, 24 L
1 650,41 Kč bez DPH


Global water solution GLOBAL ležatá nádoba, PN 10, 35 L
2 698,35 Kč bez DPH






