Evak Pumps DPC-10 II A, Wi-Fi, rozmezí 0,01-10,0 bar, vidlice + zásuvka
Evak Pumps DPC-10 II A, Wi-Fi, rozmezí 0,01-10,0 bar, vidlice + zásuvka
Wi-Fi digitální tlakový spínač DPC-10, nastavitelný zapínací a vypínací tlak 0,01-10,00 bar, možnost nastavit ochranu proti běhu na sucho, kabel 1,5 m. Více
Výrobce: Evak PumpsKód produktu: 50630Doprava a platba
4 175 Kč s DPH
Wi-Fi digitální tlakový spínač DPC-10, nastavitelný zapínací a vypínací tlak 0,01-10,00 bar, možnost nastavit ochranu proti běhu na sucho, kabel 1,5 m. Více
Výrobce: Evak PumpsKód produktu: 50630Doprava a platba
Příslušenství8


Elko Stykač VS 420, 4x20 A, 230 V AC
498,35 Kč bez DPH


ABB Venkovní zásuvka 230V bílá
119,01 Kč bez DPH


SEZ-CZ Elektroinstalační krabička 6455-11P (ACIDUR)
95,04 Kč bez DPH

IRRIGA Náhradní těsnění k tlak. spínačům TSA, PM, PT
9,92 Kč bez DPH

hager Instalační stykač ESC 340, 3 póly, 7,8 kW, ovládání 230 V AC
1 738,02 Kč bez DPH


hager Zásuvka na DIN lištu
262,81 Kč bez DPH


Schneider Instalační stykač A9C20731, do 1,9 kW AC3, ovládání 230 V AC
746,28 Kč bez DPH


IRRIGA H07RN-F 4Gx2,5 (CGTG 4Bx2,5)
305,80 Kč bez DPH
Použití
Vhodný pro povrchová i ponorná čerpadla v kombinaci s tlakovou nádobou (domácí vodárna), náhrada klasických tlakových spínačůZásobování vodou, zavlažování, domovní i průmyslové aplikace
Posilovací stanice
Vhodný pro jednofázová čerpadla, třífázová lze ovládat přes externí stykač
Ochrana proti chodu na sucho
Specifikace
Nový tlakový spínač EVAK DPC II-10A nyní vstupuje do fáze IOT (internet of things) prostřednictvím připojení Wi-Fi. Vaše čerpadlo nebo domácí vodárna jsou tak dostupné odkudkoliv pomocí aplikace. Snadné nastavení tlaků, ochran, reakčních časů, kompletní vzdálený monitoring, provozní notifikace.
VLASTNOSTI
- Digitální tlakový spínač s ochranou čerpadla proti chodu na sucho
- Přímé spínání jednofázových čerpadel s příkonem do 1,5 kW
- Snadné nastavení pomocí aplikace
- Přesné nastavení spínacího a vypínacího tlaku v rozsahu od 0.01 bar do 10 bar v krocích po 0,01 bar
- Nastavení a ovládání přes mobilní telefon přes Wi-Fi připojení
- Přehledný displej pro zobrazení provozních stavů
- Ochrana proti chodu na sucho s možností nastavení reakčního času a reakčního minimální tlaku
- Nastavitelné zpoždění vypnutí po dosažení vypínací tlaku - ochrana proti častému spínání
- Automatický restart v případě poruchy nebo nedostatku vody
- Pevná EPROM paměť s uložením nastavení i při výpadku napětíKabel s vidlicí v délce 1 metr, kabel se zásuvkou pro připojení čerpadla o délce 0,5 m
- Možno ovládání třífázových čerpadel pomocí stykače
| Dimenze připojení | 1/4 " |
|---|---|
| Hmotnost | 0,5 kg |
| Instalace do všech poloh | Ano |
| Jmenovité napětí (U) | 230 V |
| Jmenovitý proud (I) | 12 A |
| Krytí IP | 55 |
| Materiál | plast/ocel |
| Max. jmenovitý výkon motoru čerpadla (P) | 1,5 kW |
| Možnost nastavení vypínacího tlaku | Ano |
| Možnost nastavení zapínacího tlaku | Ano |
| Odolnost proti UV záření | Ano |
| Připojovací závit | Vnější závit |
| Rozměry (v x š x h) | 100x100x60 mm |
| Spínací tlak z výroby nastaven | 1,5 bar |
| Teplota čerpaného média | 0 až 65 °C |
| Teplota okolního vzduchu max. | 40 °C |
| Rozsah tlaků | 0,01 - 10,00 bar |
| Jmenovitý přetlak | 1 MPa |
| Aplikace na mobilní telefon | Ano |
| Detekce chodu nasucho | 1 - 120 sekund |
| Rozsah nastavení časového zpoždění | 0 - 60 sekund |
| Rozsah nastavení automatického vypnutí | Vypnuto, 0,5 - 5 hod. |
| Wi-Fi pásmo | 2,4 GHz b/g/draft n |
Související produkty8


MAVE Jednotka hladinového hlídání 2-HH2
1 222,31 Kč bez DPH

IRRIGA Mosazné závitové dvojniply - typ: 1/4"
14,05 Kč bez DPH

IRRIGA Mosazné závitové redukce - typ: 3/4"x1/4"
52,89 Kč bez DPH

IRRIGA Prodloužení mezi tlak.spínač k 5-ti cest.arm.
85,95 Kč bez DPH

IRRIGA Mosazné závitové redukované T-kusy - typ: 1"x3/4"x1"
128,93 Kč bez DPH


Global water solution GLOBAL ležatá nádoba, PN 10 - 60 L
3 761,98 Kč bez DPH


IRRIGA Těsnící provázek TANGIT délka 80 m
265,29 Kč bez DPH


DAB JETINOX 132 M, 230 V
5 750,41 Kč bez DPH
Alternativní produkty8

IRRIGA PPC 22 1", IP 68
2 195,04 Kč bez DPH

ZPA TSA, rozmezí 2,7-4,4 bar
867,77 Kč bez DPH


Italtecnica PM/5G, 230 V, rozmezí 2,7-4,4 bar
228,93 Kč bez DPH


Italtecnica BRIO TANK, 1"
1 344,63 Kč bez DPH


Italtecnica BRIO TOP, 1"
2 290,08 Kč bez DPH


Evak Pumps DPC-10, rozmezí 0,01-10,0 bar, 1,5 m kabel
1 491,74 Kč bez DPH


Evak Pumps DPC-10, rozmezí 0,01-10,0 bar vidlicové provedení + zásuvka
1 624,79 Kč bez DPH


Italtecnica Inverzní tlakový spínač LP/3
289,26 Kč bez DPH





