Evak Pumps DPC-10, rozmezí 0,01-10,0 bar vidlicové provedení + zásuvka
Evak Pumps DPC-10, rozmezí 0,01-10,0 bar vidlicové provedení + zásuvka
-8%
Digitální tlakový spínač DPC-10F, nastavitelný zapínací a vypínací tlak 0,01-10,00 bar, možnost nastavit ochranu proti běhu na sucho. Více
Výrobce: Evak PumpsKód produktu: 50632Doprava a platba
Běžná cena 2 140 Kč. Ušetříte 8% (174 Kč) 1 966 Kč s DPH
Digitální tlakový spínač DPC-10F, nastavitelný zapínací a vypínací tlak 0,01-10,00 bar, možnost nastavit ochranu proti běhu na sucho. Více
Výrobce: Evak PumpsKód produktu: 50632Doprava a platba
Příslušenství (8)














Příslušenství8
Rychlé info


Elko Stykač VS 420, 4x20 A, 230 V AC
Skladem
603 Kč
498,35 Kč bez DPH
498,35 Kč bez DPH
Rychlé info


ABB Venkovní zásuvka 230V bílá
Skladem
144 Kč
119,01 Kč bez DPH
119,01 Kč bez DPH
Rychlé info
-2%


SEZ-CZ Elektroinstalační krabička 6455-11P (ACIDUR)
Skladem
115 Kč
117 Kč
95,04 Kč bez DPH
95,04 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Náhradní těsnění k tlak. spínačům TSA, PM, PT
Skladem
12 Kč
9,92 Kč bez DPH
9,92 Kč bez DPH
Rychlé info

hager Instalační stykač ESC 340, 3 póly, 7,8 kW, ovládání 230 V AC
Skladem
2 103 Kč
1 738,02 Kč bez DPH
1 738,02 Kč bez DPH
Rychlé info


hager Zásuvka na DIN lištu
Skladem
318 Kč
262,81 Kč bez DPH
262,81 Kč bez DPH
Rychlé info


Schneider Instalační stykač A9C20731, do 1,9 kW AC3, ovládání 230 V AC
Skladem
903 Kč
746,28 Kč bez DPH
746,28 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRIGA H07RN-F 4Gx2,5 (CGTG 4Bx2,5)
Skladem
370 Kč
305,80 Kč bez DPH
305,80 Kč bez DPH
Použití
U všech typů vodáren, pro závlahové systémy různých velikostí a s různými provozními parametry. Digitální tlakový spínač DPC-10 ve spojení s čerpadlem nebo kompresorem slouží k udržování tlaku v tlakových nádobách domácích vodáren v požadovaném tlakovém rozmezí. U tlakového spínače lze velmi snadno nastavit jakýkoliv zapínací a vypínací tlak v rozmezí 0,01-10,0 bar. Z výroby je spínač nastaven na rozmezí 1,5 - 2,5 bar. Značnou výhodou digitálního tlakového spínače je možné nastavení ochrany proti běhu na sucho - při poklesu pod mezní hodnotu tlaku tlakový spínač vyhodnotí situaci jako nedostatek vody ve vodním zdroji a vyřadí čerpadlo z provozu, obsahuje funkci automatického restartu. Také umožňuje nastavit zpoždění vypnutí při dosažení vypínacího tlaku - vhodným nastavením tato funkce slouží jako anticyklická ochrana. Tento spínač je možno použít pro čerpadla 230 V.Specifikace
.
Parametry
| Dimenze připojení | 1/4 " |
|---|---|
| Hmotnost | 0,5 kg |
| Instalace do všech poloh | Ano |
| Jmenovité napětí (U) | 230 V |
| Jmenovitý proud (I) | 12 A |
| Krytí IP | 55 |
| Materiál | plast/ocel |
| Max. jmenovitý výkon motoru čerpadla (P) | 1,5 kW |
| Možnost nastavení vypínacího tlaku | Ano |
| Možnost nastavení zapínacího tlaku | Ano |
| Odolnost proti UV záření | Ano |
| Připojovací závit | Vnější závit |
| Rozměry (v x š x h) | 100x100x60 mm |
| Spínací tlak z výroby nastaven | 2,5 bar |
| Teplota čerpaného média | 0 až 65 °C |
| Teplota okolního vzduchu max. | 40 °C |
| Vypínací tlak z výroby nastaven | 3,5 bar |
| Jmenovitý přetlak | 1 MPa |
Související produkty (8)












Související produkty8
Rychlé info


MAVE Jednotka hladinového hlídání 2-HH2
Skladem
1 479 Kč
1 222,31 Kč bez DPH
1 222,31 Kč bez DPH
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové dvojniply - typ: 1/4"
Skladem
17 Kč
18 Kč
14,05 Kč bez DPH
14,05 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%

IRRIGA Mosazné závitové redukce - typ: 3/4"x1/4"
Skladem
64 Kč
69 Kč
52,89 Kč bez DPH
52,89 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%

IRRIGA Prodloužení mezi tlak.spínač k 5-ti cest.arm.
Skladem
104 Kč
109 Kč
85,95 Kč bez DPH
85,95 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mosazné závitové redukované T-kusy - typ: 1"x3/4"x1"
Skladem
156 Kč
128,93 Kč bez DPH
128,93 Kč bez DPH
Rychlé info
-9%


Global water solution GLOBAL ležatá nádoba, PN 10 - 60 L
Skladem
4 552 Kč
4 985 Kč
3 761,98 Kč bez DPH
3 761,98 Kč bez DPH
Rychlé info
-1%


IRRIGA Těsnící provázek TANGIT délka 80 m
Skladem
321 Kč
325 Kč
265,29 Kč bez DPH
265,29 Kč bez DPH
Rychlé info
-8%


DAB JETINOX 132 M, 230 V
Skladem
6 958 Kč
7 570 Kč
5 750,41 Kč bez DPH
5 750,41 Kč bez DPH
Alternativní produkty (8)














Alternativní produkty8
Rychlé info
-5%

IRRIGA PPC 22 1", IP 68
Skladem
2 656 Kč
2 790 Kč
2 195,04 Kč bez DPH
2 195,04 Kč bez DPH
Rychlé info

ZPA TSA, rozmezí 2,7-4,4 bar
Skladem
1 050 Kč
867,77 Kč bez DPH
867,77 Kč bez DPH
Rychlé info
-24%


Italtecnica PM/5G, 230 V, rozmezí 2,7-4,4 bar
Skladem
277 Kč
365 Kč
228,93 Kč bez DPH
228,93 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%


Italtecnica BRIO TANK, 1"
Skladem
1 627 Kč
1 755 Kč
1 344,63 Kč bez DPH
1 344,63 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


Italtecnica BRIO TOP, 1"
Skladem
2 771 Kč
2 910 Kč
2 290,08 Kč bez DPH
2 290,08 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


Evak Pumps DPC-10, rozmezí 0,01-10,0 bar, 1,5 m kabel
Skladem
1 805 Kč
1 895 Kč
1 491,74 Kč bez DPH
1 491,74 Kč bez DPH
Rychlé info
-5%


Italtecnica Inverzní tlakový spínač LP/3
Skladem
350 Kč
367 Kč
289,26 Kč bez DPH
289,26 Kč bez DPH
Rychlé info
-34%


Italtecnica Komplet s tl. spínačem , 230 V, rozmezí 2,0-3,5 bar
Skladem
393 Kč
599 Kč
324,79 Kč bez DPH
324,79 Kč bez DPH



