EASY PUMP RAINTRONIC - pro hospodaření s dešťovou vodou, kabel 15 m
EASY PUMP RAINTRONIC - pro hospodaření s dešťovou vodou, kabel 15 m
Sada pro hospodaření s dešťovou vodou, skládá se z ponorné domácí vodárny E-DEEP 1200M s plovoucím sáním, 230V, jednotky hladinového hlídání, senzoru vodní hladiny a elektromagnetického ventilu Více
Výrobce: EASY PUMPKód produktu: 50470Doprava a platba
Běžná cena 23 630 Kč. Ušetříte 27% (6 339 Kč) 17 291 Kč s DPH
Sada pro hospodaření s dešťovou vodou, skládá se z ponorné domácí vodárny E-DEEP 1200M s plovoucím sáním, 230V, jednotky hladinového hlídání, senzoru vodní hladiny a elektromagnetického ventilu Více
Výrobce: EASY PUMPKód produktu: 50470Doprava a platba
Příslušenství2


EASY PUMP Sací souprava pro EASY E-DEEP X, délka 1,0 m
757,85 Kč bez DPH


EASY PUMP Sací souprava pro EASY E-DEEP X, délka 1,5 m
798,35 Kč bez DPH
Použití
Kompletní sada pro hospodaření s dešťovou vodou. Sada obsahuje automatickou vodárnu dotující rozvodné potrubí užitkového vodovodu. Jednotku dopouštění kontrolující pomocí senzoru úroveň hladiny v jímce a ovládající elektromagnetický ventil zajišťující dopouštění jímky z vodovodního řadu v případě nedostatku vody v dešťové jímce. Pomocí této sady zajistíte plně funkční automatický systém užitkového vodovodu pro ruční závlahu. Rychlost dopouštění při vstupním tlaku 4 bary je kolem 50 l/min, vhodným výškovým osazením snímače hladiny minimalizovat dopouštění z vodovodního řadu a maximalizovat využívání dešťové vody.Celý systém je vybaven bezpečnostními prvky, které zajistí:
- uzavření ventilu při výpadku napětí,
- uzavření ventilu v případě náhlé netěsnosti v potrubí nebo poškození nádrže na dešťovou vodu,
- čerpadlo pracující v jímce je proti případnému chodu na sucho jištěno dvoustupňově (pomocí řídící jednotky a při selhání pomocí vlastní integrované ochrany).
Specifikace
E-DEEP x 1200M
Automatická vodárna s bočním vývodem a plovoucím sání. Vodárna automaticky sepne (není potřeba přidat spínací prvek) při odběru a automaticky vypne po skončení odběru vody. Vodárna obsahuje snímač průtoku a snímač vody (zabrání chodu na sucho a samočinnému spínání při zanesení zpětné klapky). Zapínací tlak vodárny je 2,0 bar a vypínací tlak je max. tlak 4,6 bar. Doporučujeme dovybavit vodárnu tlakovou vyrovnávací nádobou. Vodárna má ideální pracovní bod 3 m3/h při 29 m, max. parametry čerpadla - max. průtok 5,7 m3/hod, max.tlak 4,6 bar. Připojovací závit vnitřní 1". Součástí čerpadla je přívodní kabel 15 m s vidlicí.
Jednotka dopouštění
Signální část
š x v x h: 100 x 188 x 65 mm
Hmotnost: 0,5 kg
Napájecí napětí
AC 230 V 50 Hz
Příkon: Max. 5 VA
Síťová pojistka: M 32 mA
ZÁSUVKA S OCHRANNÝM KONTAKTEM:
AC 230 V, max. 10 A, cos ϕ 3 0,9
Jištění: T 10 A
Rozsah provozních teplot
Prostředí: 0 °C až +40 °C
Třída ochrany: II (DIN 57 700)
Stupeň krytí: IP 20 (EN 60529)
Odrušení: podle normy EN 50081-1
Odolnost proti rušení: podle normy
EN 50082-1
Sonda hladinoměru
Napájecí napětí: AC 6 V
Proud sondy: 1,2 mA
Rozměry: (L x ø): 87 x 30 mm
Připojovací vedení: 15 m
Upevnění: šroubením G1
Hmotnost: 0,2 kg
Funkční princip
Měření vodivosti
Médium: Pitná a dešťová voda
ELEKTROMAGNETICKÝ VENTIL
Prostorové požadavky
š x v x h: 95 x 80 x 100 mm
Hmotnost:0,5 kg
Napájecí napětí
AC 230 V 50 Hz
Příkon: Max. 5,5 VA
Připojovací vedení: 3 m
Montážní poloha: Libovolná
Médium: Pitná a dešťová voda
Jmenovitý tlak: 12 bar
Průtok při vstupním tlaku 4 bar
a volném odtoku: Cca 50 l/min
| Automatická vodárna | Ano |
|---|---|
| Automatické vypnutí čerpadla | Ano |
| Automatické zapnutí čerpadla | Ano |
| Automatický reset | Ano |
| Délka kabelu | viz specifikace m |
| Hloubka ponoru max. | 13 m |
| Hmotnost | 11,5 kg |
| Jmenovité napětí (U) | 230 V |
| Jmenovitý výkon motoru (P2) | 0,75 kW |
| Materiál - oběžná kola | NORYL |
| Připojovací závit (vnitřní) | 1 " |
| Q max | 5,7 m³/hod |
| Teplota čerpaného média | 0-35 °C |
| Typ Dopravy | XL |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
| Vypínací tlak | 4,8 bar |
| Výrobce | EASY PUMP |
| Zapínací tlak | 2,0 bar |
| Zpětná klapka | Ano |
| Materiál - plášť čerpadla | termoplast |
| Ucpávka | mech. dvojitá |
| P max | 4,6 bar |
| Příkon (el. výkon) P1 | 1,1 kW |
| Součástí napájecí kabel se zástrčkou | Ano |
Související produkty8


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnějším závitem - typ: 20x3/4"
25,62 Kč bez DPH

IRRIGA Kulový ventil FF s pákou - dlouhý závit - typ: připojení 3/4"
186,78 Kč bez DPH

IRRIGA Kulový ventil FF s pákou - dlouhý závit - typ: připojení 1"
261,98 Kč bez DPH


IRRIGA Ležatá nádoba CIMM, PN 8 - 24 l
1 075,21 Kč bez DPH

IRRIGA Lano průměr 5 mm
9,09 Kč bez DPH


Hunter "ECO-ROTATOR 1000" 90 - 210°
237,19 Kč bez DPH


Joval Ležaté nerezové nádoby JOVAL, PN8 - 20 l
5 675,21 Kč bez DPH


Global water solution GLOBAL ležatá nádoba, PN 10, 24 L
1 650,41 Kč bez DPH



