Joval Ležaté nerezové nádoby JOVAL, PN8 - 20 l
Joval Ležaté nerezové nádoby JOVAL, PN8 - 20 l
Tlaková nerezová nádoba ležatá 20 l, pryžový vak vyměnitelný, PN 8, D=41 cm, dl.49 cm,
možnost zavěšení na zeď Více
Výrobce: JovalKód produktu: 50740Doprava a platba
Běžná cena 7 210 Kč. Ušetříte 5% (343 Kč) 6 867 Kč s DPH
Tlaková nerezová nádoba ležatá 20 l, pryžový vak vyměnitelný, PN 8, D=41 cm, dl.49 cm,
možnost zavěšení na zeď Více
Výrobce: JovalKód produktu: 50740Doprava a platba
Použití
Tlakové nádoby slouží jako zásobníky čerpané vody pro domácí vodárny a vodárny závlahových systémů. Nerezové tlakové nádoby se hodí především při instalaci do vlhkých prostor. Z výroby je nádoba natlakována na tlak 2 bary. Výsledný tlak je třeba upravit dle zapínacího tlaku čerpadla. Tlaková nádoba 20 l je vybavena vyměnitelným vakem. Nádoby ležaté mají závěsné nožičky pro fixaci k podlaze nebo pro instalaci na zeď. Barevné provedení kovové. Připojovací závit vnější 1".Specifikace
Plnící přetlak plynu v nádobě je nutno upravit dle nastavení spínacího prvku čerpadla. U tlakových spínačů se nastavuje tlak v nádobě - zapínací tlak snížený o 0,2 bar = potřebný tlak v nádobě. U systému s frekvenčním měničem se nastavuje tlak v nádobě - 70% konstatního nastaveného tlaku = potřebný tlak v nádobě.
| Hmotnost | 7 kg |
|---|---|
| Horizontální provedení | Ano |
| Instalace do všech poloh | Ano |
| Materiál | nerez |
| Objem tlakové nádoby | 20 l |
| Plnící ventilek | Ano |
| Přetlak plynu z výroby | 2,0 bar |
| Připojovací závit (vnější) | 1 " |
| Pryžový vak | Ano |
| Rozměry (v x š x h) | 270x470x270 mm |
| Teplota čerpaného média | do 50 °C |
| Tlaková odolnost (PN) | 8 bar |
| Výrobce | JOVAL |
Související produkty8


IRRITEC CONNECTO - Kolena s vnitřním závitem - typ: 32x1"
42,15 Kč bez DPH


IRRITEC CONNECTO - Závitové DG přechody s vnitřním závitem - typ: 32x1"
29,75 Kč bez DPH

IRRIGA Mosazné závitové T-kusy - typ: 1"x1"x1"
138,84 Kč bez DPH


IRRIGA Mosazná šroubení přímá - typ: připojení 1"
170,25 Kč bez DPH

IRRIGA 5cestná armatura
147,93 Kč bez DPH


IRRIGA Kulový ventil FF s vypouštěním - standardní závit - typ: připojení 1"
332,23 Kč bez DPH

IRRIGA Prodloužení mezi tlak.spínač k 5-ti cest.arm.
85,95 Kč bez DPH


IRRIGA Mosazná šroubení rohová - typ: připojení 1"
235,54 Kč bez DPH
Alternativní produkty2


Joval Ležaté nerezové nádoby JOVAL, PN8 - 50 l
8 380,17 Kč bez DPH


Global water solution GLOBAL ležatá nádoba, PN 10, 24 L
1 650,41 Kč bez DPH




