IRRIGA Kulový ventil FF s pákou - dlouhý závit - typ: připojení 3/4"
IRRIGA Kulový ventil FF s pákou - dlouhý závit - typ: připojení 3/4"
-2%
Kulový ventil, 3/4", 2x vnitřní závit, dlouhý závit, červená páka, PN16, mosaz Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 8019Doprava a platba
Běžná cena 230 Kč. Ušetříte 2% (4 Kč) 226 Kč s DPH
Kulový ventil, 3/4", 2x vnitřní závit, dlouhý závit, červená páka, PN16, mosaz Více
Výrobce: IRIMONKód produktu: 8019Doprava a platba
Použití
Uzavírací armatura hlavních sestav závlahových systémů a tlakových rozvodů vody. Kulový ventil je možné instalovat do všech poloh a ventily jsou dodávány s extra dlouhými závity, konstrukce ventilu je mimořádně robustní. Připojovací závit vnitřní 1/2", 3/4", 1", 5/4", 6/4", 2".Poznámka: Fotka produktu je pouze ilustrační. Výsledný produkt se může lišit.
Specifikace
Hmotnosti jednotlivých ventilů:
- Klulový ventil FF s pákou 1/2" - 0,17 kg
- Klulový ventil FF s pákou 3/4" - 0,26 kg
- Klulový ventil FF s pákou 1" - 0,45 kg
- Klulový ventil FF s pákou 5/4" - 0,65 kg
- Klulový ventil FF s pákou 6/4" - 1,04 kg
- Klulový ventil FF s pákou 2" - 1,45 kg
Náhradní páky pro jednotlivé ventily:
- Klulový ventil FF s pákou 1/2" - 7924; 7920
- Klulový ventil FF s pákou 3/4" - 7924; 7920
- Klulový ventil FF s pákou 1" - 7928; 7921
- Klulový ventil FF s pákou 5/4" - 7926
- Klulový ventil FF s pákou 6/4" - 7926
- Klulový ventil FF s pákou 2" - 7926
Parametry
| Dimenze připojovacího závitu (vnitřní) | 3/4 " |
|---|---|
| Dlouhé závity armatur | Ano |
| Hmotnost | 0,26 kg |
| Instalace do všech poloh | Ano |
| Jiné dimenze na objednávku | Ano |
| Materiál | mosaz |
| Náhradní díly k dispozici | Ano |
| Páka součástí | Ano |
| Použití pro rozvody pitné vody | Ano |
| Tlaková odolnost (PN) | 16 bar |
| Typ závitu | BSPP (válcový) |
Související produkty (8)










Související produkty8
Rychlé info
-6%

IRRIGA Mosazné závitové dvojniply - typ: 3/4"
Skladem
33 Kč
35 Kč
27,27 Kč bez DPH
27,27 Kč bez DPH
Rychlé info
-4%

IRRIGA Mosazné závitové redukované dvojniply - typ: 1"x3/4"
Skladem
65 Kč
68 Kč
53,72 Kč bez DPH
53,72 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRIGA Mosazná závitová kolena MF - typ: 3/4"
Skladem
91 Kč
75,21 Kč bez DPH
75,21 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRIGA Mosazná šroubení přímá - typ: připojení 3/4"
Skladem
120 Kč
99,17 Kč bez DPH
99,17 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mosazné závitové mufny - hrdlové spojky - typ: 3/4"
Skladem
55 Kč
45,45 Kč bez DPH
45,45 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mosazná závitová kolena FF - typ: 3/4"x3/4"
Skladem
81 Kč
66,94 Kč bez DPH
66,94 Kč bez DPH
Rychlé info
-7%

IRRIGA Mosazné závitové redukce - typ: 3/4"x1/4"
Skladem
64 Kč
69 Kč
52,89 Kč bez DPH
52,89 Kč bez DPH
Rychlé info

IRRIGA Mosazné závitové T-kusy - typ: 3/4"x3/4"x3/4"
Skladem
94 Kč
77,69 Kč bez DPH
77,69 Kč bez DPH
Alternativní produkty (2)



Alternativní produkty2
Rychlé info
-5%

IRRITEC "3FF" ventily - vnitřní závity - typ: závity 3/4"
Skladem
96 Kč
101 Kč
79,34 Kč bez DPH
79,34 Kč bez DPH
Rychlé info


IRRITEC "V50" ventily - vnitřní závity - typ: závity 3/4"
Skladem
329 Kč
271,90 Kč bez DPH
271,90 Kč bez DPH

